» »

Katero pivo imate najrajši?

Katero pivo imate najrajši?

Temo vidijo: vsi
««
7 / 40
»»

Okapi ::

Kuglca ima v sebi dusik
Wrogn. V kuglici je pir, enak kot izven nje.

Widget %28beer%29 @ Wikipedia

O.

Smurf ::

Okapi je izjavil:

Kuglca ima v sebi dusik
Wrogn. V kuglici je pir, enak kot izven nje.

Widget %28beer%29 @ Wikipedia

O.

Iz tvojga linka

Some canned beers are pressurized by adding liquid nitrogen, which vaporises and expands in volume after the can is sealed, forcing gas and beer into the widget's hollow interior through a tiny hole—the less beer the better for subsequent head quality.

Notri noces imeti piva, ampak dusik, ga gre pa res nekaj notri.

Da ne bo dvoma, prav tako iz wikipedije:

In the 1980s, Guinness introduced the beer widget, a nitrogen-pressurised ball inside a can which creates a dense, tight head, similar to beer served from a nitrogen system

biorudi ::

@Etienko. Dobro napisano. Zgleda, da tudi precej šparajo s hmeljem.
Ker tudi meni ni več všeč več niti Laško niti Union, v oštariji samo preprosto vprašam, če imajo kakšno pivo v rjavih flašah, potem se pa lahko naprej pogovarjamo.
Drugače pa se mi zadnje čase dopadejo nemški pivaki. Reinheitsgebot je zakon!

IceIceBaby ::

Malo sem pogledal za nazaj. Leta 2002 sem napisal, da mi je najljubši San miguel. Od takrat sem bil parkrat v Španiji, pa tudi pri nas sem ga parkrat pil. Soliden pir, ampak nič posebnega. Zgleda, da je bilo takrat vzdušje glavno.

IceIceBaby je izjavil:

Mi smo na maturantskem v Španiji pil en pir San Miguel. To je bil dozdej najboljš pir ki sem ga pil. Nevem ali zarad vzdušja al je bil res zakon. Pa še flaške so ble dobre. 2,5 deci pa ful širok dulc tko da si nagnu pa je v 3 sekundah ven steklo vse :) A kdo ve če kje v sloveniji ta pir prodajajo, al je to kak lokalni pir tam v Lloretu.


Trenutno pijem v gostilni Uniona, ker drugega v "našem" lokalu pač ni. Oz. Guinessa, če mi zapaše. Ampak je precej težek, ni za vsako priložnost.

Za doma in za kakšne piknike sem našel pa novega favorita. Bavaria v 2.5dl flaškah. Precej voden in lahek, ampak za vroče, poletne dni idealen. Pa tisti Koenig al kaj že imajo v Hoferju je tudi presenetljivo dober.

Laškega pa tudi jaz že nekaj časa ne prenesem. Možno, da je res kriv nov postopek varjenja, možno, da sem se ga enostavno naveličal. Ampak raje ne pijem pira kot, da bi naročil laškega.

Yugos ::

Jeronimo je izjavil:

Etianko ... strinjam se s tabo, da sta laško in union v plastenki in steklenici obupna za pit. Sem že odšel iz lokala kateri mi niso imeli kaj normalnega za ponudit (heineken in podobna sranja niso v izbiri).

Bolj ko bodo ljudje osveščeni kakšno sranje je to, več lokalov bo moralo najti alternative.


zdaj pijem samo točeno union, pa rečem folku razlika je očitna, pa kao nč...
men je več kot očitno.

Yugos ::

a kdo kupuje krigle? V sparu so imeli tukaj v šiški poceni kozarce za pivo, pa jih ne prodajajo več.

Andreas0 ::

Smurf je izjavil:

Okapi je izjavil:

Kuglca ima v sebi dusik
Wrogn. V kuglici je pir, enak kot izven nje.

Widget %28beer%29 @ Wikipedia

O.

Iz tvojga linka

Some canned beers are pressurized by adding liquid nitrogen, which vaporises and expands in volume after the can is sealed, forcing gas and beer into the widget's hollow interior through a tiny hole—the less beer the better for subsequent head quality.

Notri noces imeti piva, ampak dusik, ga gre pa res nekaj notri.

Da ne bo dvoma, prav tako iz wikipedije:

In the 1980s, Guinness introduced the beer widget, a nitrogen-pressurised ball inside a can which creates a dense, tight head, similar to beer served from a nitrogen system


V Pivoljubu na Dunajski 59 (ni Leclercu) imajo tudi Double Chocolate Stout, ki je polnjen na isti način kot Guinness v pločevinki. S tem, da je močnejši (5,2% alk.), polnejši in tudi po ratebeer boljši (RB ocena 99/100). Pa še cenejši (v Pivoljubu stane 1,72 EUR).

Smurf ::

A to mislis Young's double chocolate stout? Kul. Meni je sicer se zmeri najljubsi stout murphy's, ampak je definitivno tudi ta odlicen :).

dexpex ::

thramos ::

Še ena prodajalna piva, tokrat v centru Ljubljane. V primerjavi z Pivoljubom in tisto pri Gas Station baru, na prvi pogled malo bolje založena. Imajo pa tudi eno od vsakega piva ohlajeno.

Jeronimo ::

Moje pivo zgleda kupuje tukaj http://www.domacimikropivovary.cz/

isti komplet Domači mikropivovar stane pri nas 54€ na češkem pa 36€ ...

A ja ... :)
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Kaboom ::

moram priznat, da doma redko spijem pivo, ce ze potem pa Uniona. imamo pa po svetu izbiro dobrega piva:

kaksen Blue Moon za vroce poletne dni.
obcasno si privoscim kakega Boddingtons Pub Ale, ki je zelo dober, kremast. spominja na Smoothflow. omenjate tudi Youngs Double Chocolate, ki je dober, ampak ne gre vec kot en pint :) premocna cokolada.

pomaga, da imas v gostilni na izbiro preko 70 tocenih piv in preko 100 usteklenicenih...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

ddedda ::

Skubaduba je izjavil:

Živjo,

če kdo potrebuje odlično češko ali slovaško pivo (0,5l pločevinka), se lahko "dobi" pri meni (prevzem v Ljubljani):

1. Kozel 10 - http://www.kozel.cz/cz/kozlovo-pivo/sve...
cena za 1 plato (24kom) = 22,00 EUR

2. Kelt 10 - http://www.kelt.sk/produkty
cena za 1 plato (24kom) = 22,00 EUR

3. Zlaty Bažant 12 - http://www.zlatybazant.sk/#/produkty/12...
cena za 1 plato (24kom) = 25,00 EUR

Na žalost mi je že zmanjkalo temnega piva Zlaty Bažant http://www.zlatybazant.sk/#/produkty/tm... , ampak v kratkem dobim ;)



Živjo,
bi naročil 2 gajbi, recmo gajbo temnega (če je že na zalogi), ter gajbo piva Kozel.

Gjurisic ::

Se da kje dobit Heinen light?

energetik ::

Včeraj poskusil Kilkennya:



Mnjami. SLO piri so v primerjavi s tem malo obarvana in grenka voda.

Naslednji me čaka v hladilniku tale:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

thramos ::

Kilkeny je v primerjavi s tem malo obarvana in grenka voda. ;)

MadMicka ::

ddedda, vzamem dve gajbe zlatega bažanta! Če boš kdaj mel Erdinger picantus, se pa tud priporočam.

jkosen ::

Kronenbourg 1664, pa tudi češki Kozel (po 0,5 € piksna v Brnu!).
Rock N Roll

Unknown_001 ::

Sicer sem še malenkost pod polnoletnostjo, vendar mam svoj okus.

Največkrat Laško, pa tudi Franziskaner, ki mi je najboljši ( ga fotr kdaj s tujine prpele:D).

Kar se pa najslabšega tiče pa Ožujsko (ne vem zakaj ampak zmeri me kozlat začne silit ko ga pijem);((

theBill ::

Pšenični Erdinger je ta bolš, od temnih pa Murphys.

MadMicka ::

Ja, Erdinger je že dobr, samo na žalost in meni povsem nerazumljivo, pri nas prodajajo predvsem svetlega Weisbier, ki je slabši od Kristal ter temnega Dunkel, ki je slabši od Pikantusa. Cena v Nemčiji je ista. Moram pa še pohvalit brezalkoholnega Erdingerja, ki je zame edino užitno brezalkoholno pivo.

In potem to sranje od Uniona pri nas prodajajo v trgovinah po cca. 1 EUR, v Nemčiji pa dobiš celo paleto odličnih piv, vključno z Erdingerjem po cca. 0,55 EUR. Sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

Buggy ::

In potem to sranje od Uniona pri nas prodajajo v trgovinah po cca. 1 EUR, v Nemčiji pa dobiš celo paleto odličnih piv, vključno z Erdingerjem po cca. 0,55 EUR. Sramota.


kaj cmo a ne...za hlapce rojeni za hlapce vzgojeni...pa se vedno hodimo nase pivo v Italijo kupovat po polovicni ceni ;((

...tak ti jo to danes...v nasi preljubi dezeli fatamorgana, kjer owca gleda le kako bo drugo owco v kolen ugriznlila. Drugac pa ni boljsega piva kot ta, ki ga spijes z veselja s prijatelji in ne iz zalosti.

Okapi ::

Žuja je čisto spodoben pir.

O.

m0LN4r ::

A ste ta pir že probali? Meni je božanski:

Proizvaja ga Heineken Hungaria
http://hu.wikipedia.org/wiki/Soproni_Fe...

Mal ma tak edinstven okus, čist mal se čuti karamele, pa ni čist okus po črnem piru. Je iz 4 različnih kombinacij in ima drugačen način praženja.

Mene je najbolj presenetil tist karamelni efekt, ki je v super ravnovesju z okusom črnega piva itd.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

theBill ::

MadMicka je izjavil:

Ja, Erdinger je že dobr, samo na žalost in meni povsem nerazumljivo, pri nas prodajajo predvsem svetlega Weisbier, ki je slabši od Kristal ter temnega Dunkel, ki je slabši od Pikantusa. Cena v Nemčiji je ista. Moram pa še pohvalit brezalkoholnega Erdingerja, ki je zame edino užitno brezalkoholno pivo.

In potem to sranje od Uniona pri nas prodajajo v trgovinah po cca. 1 EUR, v Nemčiji pa dobiš celo paleto odličnih piv, vključno z Erdingerjem po cca. 0,55 EUR. Sramota.


Na brezalkoholnega Erdingerja sem čisto pozabil... se strinjam, odličen je, edini izmed brezalkoholnih. Se lahko razni Paulanerji in podobni skrijejo, brezalkoholni Uni je pa itak za kozlat.

Drugače imajo v Leclercu pšeničnega dostikrat v akciji 5 kom. + kozarec, pa recimo točenega pšeničnega imajo (ki je še boljši kot pšenični iz flaše) v Scottish pubu v BTC nasproti Emporiuma. Weisbier tudi meni ni nekaj posebno dober.

Od "budget" pirov je pa Sparov Pittinger meni osebno še najboljši, ne prenesem pa raznih Mercator, Tuš, Spar pirov.

radecan ::

Carlsberg ;)
|Gigabyte p67a-d3-b3|Intel i5 2400|Sapphire radeon 6770 1gb vapor-x|
4gb dd3 a-data+4gb corsair 1600mhz ram|LC power Silent Giant v2.3 600w
|Ikonik Transform a10 ohišje|LG L1919S 19` Screen|Samsung 830 64gb

piromanček ::

energetik je izjavil:



Naslednji me čaka v hladilniku tale:



kava, kava, kava, karamela, čokolada

echo ::

kava, kava, kava, karamela, čokolada

Kaj češ lepšega? :)

Meni je Rochefort šestica (osmica in desetica še čakajo dobro priložnost) pivo, ki bi ga lahko pil vsak dan. Načeloma nima nič unikatnega, je pa čudovito uravnoteženo pivo, z dovolj telesa in arom, da me prebudi, a ne pretrese 8-)

Double chocolate od Younga sem pa ravno pred dvema dnevoma probal - odličen je. Saj čokoladni okus je pri marsikaterem pivu prisoten, ampak tu je res očiten in nič skrit nekje za kofetom. Ni mi všeč edino pol litrski format, raje bi imel 0,33L.

Zanimivo mi je tudi dimljeno pivo Schlenkerla, Rauchbier jim rečejo Nemci. Svetli lager mi je bil malce dolgočasen, pšenični pa noro dober. Je pa to tako specifična zadeva, da je ne bi upal priporočati nikomur. Morš bit res radoveden :)

Chimay in Maredsous imata tudi odlične pire, edino Chimay brune marsikomu ne bo všeč. Maslo, maslo, maslo - čist izven pričakovanja :)

Še ena kategorija pa je "kao ameriški stil", kjer so ponavadi prisotne citrusne note. Včeraj sem spil Thornbridgeov Kipling - briljantna zadeva (imajo jih v Pivoljubu). Pomaranča in veliko hmelja se res dobro ujameta, do zadnje kapljice sem užival.

Smurf ::

Echo dober okus imas ;p. Definitivno probaj se 8 in 10 (meni je 10 ena najboljsih piv na svetu, ni pa za vsak dan).

Unknown_001 ::

@ECHO glede pšeničnega se strinjam s tabo +18-)

Okapi ::

V hladilniku me (med drugim) čaka tale.

echo ::

Sicer je že mimo, ampak na Rujanfestu (Zagreb, Westgate) so imeli en šotor posvečen svetovnim pivom.
Tam se je dalo za male pare (20kun ~ 3e v povprečju) dobiti odlično pivo. Rauchbier, Maredsous 6-8-10, lambic divja piva (ni glih prijetno, je pa zanimivo pivo), Duvel (klasika), Demon, Kozel Baron (češki lagerji - odlično), nepasterizirano Vukovarsko pivo - čisto drugačen občutek pusti v ustih, po teksturi malo podobno nefiltriranemu. Tega Vukovarskega ne morem pozabit, poleg Tomislava ta trenutek nekaj najboljšega iz Ex-Yu, kar sem jih jaz pil.

To naj bi imeli, v drugem vikendu jih nekaj več ni bilo možno dobiti:


Edini minus je ta, da niso dajali pravih steklenih kozarcev, kar je glede na festivalski tip dogodka pričakovano.
Drugič mislim vzeti s seboj svojga tulipančka :)

Danes je bil na sporedu Orval. Je že kdo pil?
Mene je zelo presenetil ;)

Gjurisic ::

Kakšno je Laško Ligt?
Se da pri nas sploh dobiti lihgt pivo?
Kot je Corona in Heineken light?

Smurf ::

Meni je orval kar vsec, ker gre za trapistovsko pivo, ki pa se po okusu razlikuje od ostalih, meni malo vlece na ale piva in mi je zaradi tega bolj piten.

Fun fact: v samostanu kjer varijo orval, varijo le to znamko in nobene druge (tudi edistven primer).

ddedda ::

Skubaduba je izjavil:

Yugos je izjavil:

Skubaduba je izjavil:

Živjo,

če kdo potrebuje odlično češko ali slovaško pivo (0,5l pločevinka), se lahko "dobi" pri meni (prevzem v Ljubljani):

1. Kozel 10 - http://www.kozel.cz/cz/kozlovo-pivo/sve...
cena za 1 plato (24kom) = 22,00 EUR

2. Kelt 10 - http://www.kelt.sk/produkty
cena za 1 plato (24kom) = 22,00 EUR

3. Zlaty Bažant 12 - http://www.zlatybazant.sk/#/produkty/12...
cena za 1 plato (24kom) = 25,00 EUR

Na žalost mi je že zmanjkalo temnega piva Zlaty Bažant http://www.zlatybazant.sk/#/produkty/tm... , ampak v kratkem dobim ;)


po kok so pakirani 0,5L ?


Jep, pločevinke po 0,5L.

eVro je izjavil:

mauzer je izjavil:

Kozel Černý - češko


A se ga sploh dobi kje v slo? :/



Kozel Černy se da naročit. Na voljo je samo v steklenicah 0,5L, tako da je potrebno zraven všteti pri prvem nakupu tudi ceno gajbe in steklenic.

Lp



Skubaduba, maš kakšen kontakt, na katerem si dosegljiv? Bi naročil nekaj piv....

harvey ::

Cene Erdingerja pri nas od E-Leclerca, do Mercatorja in Špara ter KZ Metlika so totalno lupljenje saj tja do 1.78 EUR. Takoj čez Ljubelj v Billi za Weisbier odšteješ za steklenco 99 centov.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

echo ::

[possible spoiler alert]
A pol Orvalu ne sme pokrovčka odnest, ko ga odpreš?
[/possible spoiler alert]
Sm že za trenutek mislu, da je to feature :D
Okus mi je bil pa nepričakovano prazen, sploh ko ga primerjam s kakšnim drugim trapistovskim pivom.

Cene Erdingerja pri nas od E-Leclerca, do Mercatorja in Špara ter KZ Metlika so totalno lupljenje saj tja do 1.78 EUR. Takoj čez Ljubelj v Billi za Weisbier odšteješ za steklenco 99 centov.

Erdinger je pri nas še vedno smatran kot premium bier, zato si lahko tudi privoščijo takšno ceno. Glede na slovensko zaplankanost v sv.Laško in sv.Union, tudi z nižjo ceno ne bi bistveno povečali prodaje.

Škoda.
Danes na sporedu Rochefort 8.

delfinus ::

Singha Beer, zal pa se ga ne da dobiti v Evropi.



Odlicno, okusno in disece pivo. Eno boljsih azijskih piv. Nekaj se govori o sodelovanju in trgovini med Carlsbergom in Singha in s tem nastopom obeh na njunih trgih. Sicer pa odlicno pivo, ravno v soboto sem izpraznil se zadnji dve piksni iz potovalne zaloge.

lp, d.

Okapi ::

Tale me je spomnil na najboljši pir na Sri Lanki, sicer v lasti Carlsberga.



In na najboljši pir v Indoneziji. Pivovarno je naredil in Indonezijce naučil variti pivo Heineken (ko je bila Indonezija že holandska).



In ko smo že pri azijskih, ne moremo mimo najboljšega kitajskega. Kjer so prav tako imeli prste vmes Evropejci, v tem primeru Nemci - Tsing Tao je bilo nemško pristanišče (podobno kot Hongkong britansko in Macau Portugalsko).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

nejclp ::

delfinus je izjavil:

Singha Beer, zal pa se ga ne da dobiti v Evropi.



Odlicno, okusno in disece pivo. Eno boljsih azijskih piv. Nekaj se govori o sodelovanju in trgovini med Carlsbergom in Singha in s tem nastopom obeh na njunih trgih. Sicer pa odlicno pivo, ravno v soboto sem izpraznil se zadnji dve piksni iz potovalne zaloge.

lp, d.

Seveda se ga dobi, tudi pri nas.

echo ::

Evo vam ekskluzivno pivo Singha, ki se ga ne dobi v Evropi:
http://www.kitajski-vrt.si/category_pij...

8-)

delfinus ::

Pri malih uvoznikih preko kitajckov seveda, vendar ne v velikih trgovinah, ker se ni uradnega dobavitelja. Sem poklical v Kitajski vrt sedajle in majo 25 steklenic na voljo. Torej ponj. Cena 1.60EUR za malo pivo.

lp, d.

delfinus ::

@Okapi... res je! Bintang je tudi pravi zmagovalec in osvezujoce. Zelo pripravno je z najvecje buteljke in natocen v zamrznjen kozarec. En utrinek ravno po izkrcanju na Flores. V ozadju Bintang sunset :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

The Player ::

Cass, pivo Korejskega izvora



Iskreno povedan, jaz ne pijem piva zaradi grenkega okusa, a Korejsko pivo me je gladko presenetilo.

Značilnost Korejskega piva je, da ni tako grenko kot ostala piva, ki jih mi poznamo, zato strastni oboževalci piva ne bodo ravno zadovoljni. Ker pa jaz nisem ravno beer freak in ne maram grenkega okusa mi je Korejsko pivo majka, dejansko ima grenkobo, a ne izpade tako močno kot pri ostalih pivih. Zanimivo dejstvo je tudi, da ni izdelan popolnoma iz riža, ampak s kombinacijo ostalih žitaric.

Znano korejsko pivo je tudi Hite



Med vsemi mi je najljubši Cass, je pa razlika med proizvajalci in znamkami minimalna, vsaj zame.

Na žalost ni na voljo v Slo :'(

Kakega okusa so pa ostala Azijska piva, ki so zgoraj omenjena? Ste doživeli podobno izkušnjo ali ne? Kam se bolj nagibajo po okusu, vzhodnjaški ali zahodnjaški okus?

še nekaj o Korejskem piru in nasplošno o Koreji :D
http://www.exploringkorea.com/beer-in-k...

delfinus ::

Singha je zelo disece pivo, preprosto ima pravilen vonj za pivo. Je nekoliko mehkejse, prijetno za pitje, malenkost sladkejse in ne toliko grenko. V glavnem zelo okusno. Tudi bral sem enkrat na netu, da ga ceni marsikateri pivski degustator.

Bintang je podoben Singhi in nepremerljivo boljsi kot Heineken, od katerega so Indonezijci prevzeli varjenje. Tudi tu je grencica nekoliko manj ostra kot v kaksnih klasicinih pivih. Vseeno pa nekoliko bolj poudarjena kot v Singha. Super je.

V glavnem ta dva zgoraj navedena znatno presegata kvaliteto nasih slovenskih potrosnih piv.

Je pa se en azijsko pivo, ki prihaja s tistega konca in sicer Singapur. Tiger. Ta je pa dolgocasno vodeno pivo in nima za burek.

lp, d.

Okapi ::

Kot zanimivost, Bintang je bil do letos v večinski lasti Heinekena. Letos je pa Heinekenov delež kupil ravno ta singapurski Tiger (oziroma singapursko podjetje APB, v čigar lasti je Tiger). Upajmo, da se to ne bo poznalo na kakovosti.

Zanimivost št. 2 - bintang pomeni zvezda in simbol Bintanga je rdeča zvezda (pa Indonezijce, ki so sicer hudo protikomunistično nastrojeni, to nič ne moti). Rdečo zvezdo so sicer povzeli po Heinekenu, ki ima prav tako rdečo zvezdo na flaški & piksni.

O.

Smurf ::

echo je izjavil:


A pol Orvalu ne sme pokrovčka odnest, ko ga odpreš?

Sm že za trenutek mislu, da je to feature :D
Okus mi je bil pa nepričakovano prazen, sploh ko ga primerjam s kakšnim drugim trapistovskim pivom.

Ne zamasek ni feature :D, je pa feature to da je bl "prazen" v primerjavi z drugimi trapistovski pivi :P. I know, narobe svet ;p.

energetik ::

piromanček je izjavil:

energetik je izjavil:



Naslednji me čaka v hladilniku tale:



kava, kava, kava, karamela, čokolada
Imaš prav. :)
Glih spraznu. Je pa presenetljivo podoben Kratochwill temnemu pivu, ki je verjetno precej cenejše od tega angleškega. Se bom enkrat odpravit v Kratochwill in vzel kakšno steklenico za domov.

blindb ::

Kilkenny. Pij malo, pij dobro. Za 'nažret' je pa najboljš Laško (čeprav zjutraj boli glava bolj kot pa po Unionu - najbrž zaradi procenta CO2). Sem pa prejšnji teden sprobal slovaški Šariš red... ni slabo.

echo ::


Ne zamasek ni feature :D, je pa feature to da je bl "prazen" v primerjavi z drugimi trapistovski pivi :P. I know, narobe svet ;p.

Nisem prvič pil bottle fermented piva.
Včasih se moram pri kakšnem angležu prav potrudit, da odmašim steklenico, pri tem Orvalu je pa že po prvem dotiku naredilo "bum!" in ne "pssss".
Orval Brewery @ Wikipedia
Ok, divje pivo sem tudi že pil (ne priporočam nakupa večjih količin, bolj za popestritev zabavnega vikenda), pa je imelo veliko bolj kisel okus. Glede na link bi moral pričakovati zemeljske note, usnje, itd - nič od tega ni bilo prisotno.
Nekega dne bom kupil še enega.

Rochefort osmica je bil odličen, kot sem pričakoval. Z 9,2% močnejši od marsikaterega cvička. Gost, poln, naporen. Če je bila šestica za vsak dan, je tole bolj za nedelje. Desetka bo po tej logiki za praznike (11,3%) 8-)

Ok, tole pravljico "Po Unionu manj boli glava" sem že velikokrat slišal. Osebno me še nikoli ni bolela glava (pa ne zato, ker bi premalo spil), zato težko sodim. Mene - če že - boli želodec.

Je kakšna razlaga tega?
CO2 - so wrong.
Hmelj mogoče?
««
7 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika piva v Hoferju in drugim trgovinam. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796576 (2975) marS
»

Pivo

Oddelek: Loža
325973 (759) Egidij88
»

Male pivovarnice

Oddelek: Loža
312459 (1357) marvin42
»

Cene piva skočile v nebo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
23149890 (31894) SonoR
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218727 (10817) BCSman

Več podobnih tem