» »

Ubuntu - ne dela audio

Ubuntu - ne dela audio

Hexx ::

Pozdravljeni,

torej naložu sm ubuntu 9.10 in audio ne dela. Takšno težavo sem imel že na 8.10 pa se ne spomnem kako sem jo odpravil. A ve mogoče kdo kako naj rešim to težavo??

Hvala,
Hexx

xsannyx ::

Pozdravljeni,

torej naložu sm ubuntu 9.10 in audio ne dela. Takšno težavo sem imel že na 8.10 pa se ne spomnem kako sem jo odpravil. A ve mogoče kdo kako naj rešim to težavo??

Hvala,
Hexx

Si naložil vse audio driverje in kodeke? Jaz osebno nimam ubuntu a smešno ravno sem se zafrkaval z precej podobnim problemom na windowsih :D Poskusi naložiti driverje in nato se malo igraj z nastavitvami :D Nebi smelo trajati več kot 15 minut.. Vsaj tako je pri meni XP vedno ista težava pa pozabim kako se odpravi ;)

Hexx ::

ampak z driverji je v linuxih druga zgodba kot v oknih:(

Blinder ::

Ok tle je že en, ki je obupal nad linuxom ;((
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

xsannyx ::

ampak z driverji je v linuxih druga zgodba kot v oknih:(

Hmm. Potem sploh driverjev ni? Ker če jih ni potem pa preostane se igranje z nastavitvami prav v ubuntujevem centru za glasnost (pač nevem kako se reče v ubuntuju :D) in potem bi moralo biti tam. Dlje ti ne morem pomagati ker sem ubuntu uporabljal samo enkrat pa še to ne na mojem računalniku :D

McMallar ::

Sem imel enake težave. Na 9.04 je zvočna delala BP, po nadgradnji na 9.10 pa konec. Deluje (ne pa 100%, včasih še kaj zablodi) v kernelu 2.6.31-14. Ne vem pa, ali sem ta kernel dobil pri nadgradnji ali med namestitvijo Xen-a.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

elasto_mania ::

velika verjetnost da je utišan zvok.
v terminal vpiši alsamixer
zvišaj prvi stolpec do rdečega, možno deluje.

Hexx ::

hvala, ampak sem problem že rešu, sm izbrau da predvaja preko digital out al neki takega ker je povezano preko optike

sibirski ::

Men pa prvič dela zvok, ko ga zaženem drugič pa mi ne dela več. V VLC - ju pa mi dela zvok, pa to. Po se pa igram z alsa mixerji, pa to pa mi enkrat dela, drugič pa ne,... Help plis. 8-O Naj odgovori kdo, ki ve, da windowsi niso isto kot linuxi! :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ubuntu vprašanja

Oddelek: Operacijski sistemi
482854 (1603) roksson
»

Ubuntu verzije

Oddelek: Operacijski sistemi
6788 (703) Pesimist
»

Izšel Ubuntu 9.10 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
35729133 (19835) Gandalfar
»

Default v GRUB-u?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111141 (1012) BigWhale
»

Ubuntu Karmic Alpha 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
528385 (5949) poweroff

Več podobnih tem