» »

Delta Fan 60 mm + FanMate 1 = sprejemljivo za ušesa?

Delta Fan 60 mm + FanMate 1 = sprejemljivo za ušesa?

kuglvinkl ::

Torej, vent. na Volc6 Cu jemlje vrag. Ležaj tuli kot zmešan.

In edina firma, ki prodaja 60mm Fane z 3 pinskim priključkom je RedRat, ki ponuja samo Delte. Ok, ta delta je glasna kot hudič, so no-go.

Ima morda kdo Delto doma in ji znižal RPM na denimo 4000? Je to sprejemljivo za ušesa?
Your focus determines your reallity

Sycroft ::

meni pa bo sel oz je ze sel vent na titanu, mi je nekako ratalo dve vetrnicki zlomt... smola pa taka.. zdej pa tega nekak ne morm za garancijo uvelavlat pa sem se odlocu da bi tut jaz nov vent (po moznosti boljsi dal gor).. torej tudi mene zanima ta kombinacja delte in fan mate-a (oz lastno znizanje obratov z potenciometrom)!!?

msmiha ::

Seveda bo bolj tiho. Čeprav za mene noben ventilator ni dovolj glasen:D.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Dr_M ::

ma ja itak:D kar je pod 100dB je se sprejemljivo:D :D :) :)

Tomi ::

To pomeni, da lahko na rock koncertu mirno spiš. Bogi tvoji bobniči..
metrodusa.blogspot.com

Dr_M ::

ne hodim na rock koncerte...tm sux :D

kuglvinkl ::

Aha, v bannerju od Red Rat se lepo suče tudi oglas, da prodajajo Sunon ventilatorje. Če in ko jih bodo uvozili, upam da bodo toliko modri, da se bo znašel med njimi tudi tak na tri pine.

Namreč doma imam že 60mm Sunona, ampak ima samo dve žnori. To, da ne bi videl RPMjev, mi dol visi, samo zdi se mi, da na tako občutljivem mestu kot je dovod štroma (HS)F, se ne morem zanesti na čokoladico, kot se lahko npr. pri sistemskih ventih. Jep, moj je še Spitfire.

Če pa pogledam iz druge strani. Delta + FanMate 1 košta 3k SIT. Nov Volc6 Cu tudi 3k SIT. Transcendetalno vprašanje kaj? ...
Your focus determines your reallity

Sycroft ::

jah delta je 2.200 + poštnina fan mate je pa 1000 sit.. torej gres v hte ali ic in kups en obicn potenciometer in naredis sam fanmate:) tko jest mislm.. ker pa ravno delam "matejeve" salterje po moje bom zraven na ploscico dau se potenciometer za vent na procu.

Matek ::

Kaj pa če bi kupo en 60mm to 80mm konverter(pri mlacomu mislim da majo), pa pol kupiš zalmana al bilokaki drugi 80mm vent?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sycroft ::

sej npr v hte-ju majo 60mm vente pa v icju tut... sam nimajo nubeni se tretjega kabla za stetje obratov, jest bi pa to meu, je pa res da bi lahko si umislu konverter sam ne vem:) zalman je se vedno jurja:) kolk je pa konverter? (pa delta nej bi bla boljsa ne?)

Sycroft ::

sem sel ravno gledat cenik, konverter 60mm v 80mm za vente je 2000 sit..:)) mal velik ce lahko za ta dnar 2 venta dobis, al pa karkol:)?!?

kuglvinkl ::

Sem že razmišljal o Fan Adapterju. Jeba je v tem, da ima 80 mm vent. velik dead spot, pomeni da potrebuješ za dostojno hlajenje precej močnega, pa smo spet pri Delti.
Your focus determines your reallity

msmiha ::

Tomi: jaz sem spal zraven zvočnika na enem partyu od frenda pa me ni nič motlo:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje v Sloveniji dobiti SK-7

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492690 (1815) profii
»

Kateri ventilator na SLK - 900?

Oddelek: Kaj kupiti
301627 (1226) Leo
»

najbolj tih vent

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161864 (1503) morphling1
»

Ventilator za XP2400+

Oddelek: Kaj kupiti
11973 (718) FANATIK
»

Kje dobit ventilator 80x80???????

Oddelek: Kaj kupiti
141120 (864) kuglvinkl

Več podobnih tem