» »

Racunalnik vcasih zalaufa vcasih ne

Racunalnik vcasih zalaufa vcasih ne

Realman ::

Torej, ko prizgem racunalnik prizgem se vcasih normalno zazene. drugic pa samo zalufajo ventilatorji signala na
monitor pa ni.Potem recimo stisnem reset pa se zopet zazene normalno.To mi dela, nonstop.
Sumin plosco, sam lahko je pa tud procesor.Ugotovil sem
da je procesor na zelo nestabilnih nosilcih (Slot 1)
A ima kdo kako idejo kaj bi to lahko bilo.

lp

MTB ::

Kaj pa napajalnik? Jaz sem imel taksne probleme, ko je bil napajalnik preslab.

MTB

Realman ::

Ni napajalnik, to sem ze probal.

Dusko ::

Kaj pa če neseš računalnik v drugo sobo in tam vklopiš komp na kaki drugi vtičnici.Mislim ali pa zamenjaš podaljšek.Mogoče je narobe tak kaj z elektriko.
Jaz sn mel celi novi comp in mi tudi ni hotlo zaznat včasih cd romov.Pol pa sn ugotovil ker na začetku je melo vse vonj po novem.In nisn opazo v prvih 14 dneh ,da podaljšek štrajka in da z njega malo smrdi.In pol sn ga menjal in zdaj dela vse ok.Sem pa tudi noso medtem računalnik že 3 krat na servis.In tam je vse brezproblema delalo.So tudi rekli da je plata verjetno hin ko sn opiso napako in pol so vse stestirali pa ni blo nič.
Tak,da lahko da maš plato hin ali napajalnik ali pa sam podaljšek oziroma kaki problem z elektriko.

HardwareMaster ::

A je plata slučajno od ASUS-a. te plate so imele znano napako, da si mogu ob zagonu reset prtisnt, da se je komp vklopu.

jansko ::

Zamenjaj slot adapter za cpu in namesti prave nosilce ki adapter stabilizirajo tako kot je treba
lp Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

elektrika včasih dela včasih ne

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8999 (811) mirator
»

računalnik včasih začne "preskakovati" - zvoku in sliki se začne zatikati in "kolcati

Oddelek: Strojna oprema
432221 (1889) solatko
»

Hišni računalnik včasih "zmrzne"!

Oddelek: Pomoč in nasveti
192037 (1711) Pyr0Beast
»

Včasih mi javi DISK BOOT FAILURE...

Oddelek: Strojna oprema
271532 (1175) drejcmb
»

stara plata al drug problem....za guruje :-)

Oddelek: Strojna oprema
121464 (1263) Azrael

Več podobnih tem