» »

bi kdo sodeloval pri razvoju spletne igre?

bi kdo sodeloval pri razvoju spletne igre?

Lion29 ::

Oj!

bom se tle napisal, ker tisto temo verjetno berejo le igralci monopoly-ja.


Torej, da bom kratek in jedrnat. Nekaj vec kot 2 tedna zdaj spilam monopoly city streets in me je precej potegnila notri.

Vendar sem med igranjem opazil na stotine bugov in igri manjka se precej stvari, da bi bila res super uspesnica.


Sam imam ogromno idej kako ustvariti boljso igro, bolj kompleksno bolj fer, bolj dinamicno, stratezko, vecplastno, etc.

Zanima me, ce je med vami se kdo taksen, ki ima ideje in se bolje, ce ima tudi skillse, da bi pomagal pri soustvarjanju take igre.

Ideja je, da bi se ustvarla spletna - vecigralska igra, na google mapsih in bi bila neke vrste mesanica med monopoly city streets in sim city z mocnim pridihom na alliansah in na splosno skupnostih.

Igra naj bi laufala na vseh medijih, ki podpirajo brskalnike (vkljucno s TVji in mobilci) in bi vsebovala namenske aplikacije za netlog, facebook iphone in se kaj.

Rad bi zbral eno ekipo do 20 ljudi, da se vsedemo in brainstormamo, kaj bi se dalo narest in kako se tega lotit. Dobrodosli bi bili vsi, ki mislijo, da lahko s svojim znanjem kakorkoli prispevajo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Blisk ::

Ko je že govora o monopoly streets, ali je kdo od vas v kakšni ally?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grid (2019)

Oddelek: Igre
202349 (1586) avtek
»

Google predstavil igro svetovni monopoly (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Novice / Igre
35027203 (14673) PaX_MaN
»

Monopoly streets

Oddelek: Igre
9766 (672) Blisk
»

Googlov monopoli se začenja znova (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
757767 (4765) dejanslo

Več podobnih tem