» »

Acer Vista Recovery DVD

Acer Vista Recovery DVD

`ripper` ::

Kolegici je Acerjev prenosnik nekaj nagajal oz. se sam ugašal/resetiral, ne vem točno. Nesla ga je v popravilo v BigBang (ne me spraševat, še vedno ne vem, zakaj), kjer so ji prenosnik mečkali skoraj dva meseca oz. verjetno kje pozabili nanj, potem pa v sili rešili zadevo s tem, da so ji na novo naložili sistem. Kot prvo... niso poklicali, kako je s podatki na disku in ji ga suvereno sformatiral. Kot drugo, naložili so ji piratsko verzijo Windows 7 Ultimate in brez vsega potrebnega zraven (gonilniki in programi, ki bi jih eventuelno lahko). Naložili so uTorrent, zelo licenčno, če mene vprašaš. OK, vse lepo in prav, ženska je ostala brez vseh fotk in dokumentov na računalniku, drugo je pa problem zdej tak;
Na Acerjevi strani je za ta prenosnik na voljo eRecovery program, ki si ga snameš dol, inštaliraš in z njim narediš dva DVD-ja za ponovno inštalacijo Viste, ki je v osnovi naložena na samem prenosniku. Ker trenutna namestitev OS-a ni Acerjev OEM in Vista, kot bi moglo bit, se program valda ne pusti inštalirat, tako da vas pozivam vse lastnike Acerja 5520G modela, če ste tako dobre duše in se mi nekdo žrtvuje, pa naredi dva uradna recovery DVDja, njih image in se bomo slišal kako to uplodat al na FTP al kamorkoli že... bi res bil hvaležen.
Al pa če kdo ve, kje se da dejanske medije DLdat?
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410592 (4580) amigo_no1
»

mimovrste servis

Oddelek: Kaj kupiti
174598 (2765) Karen
»

Formatiranje viste problem

Oddelek: Operacijski sistemi
143082 (2431) Gutjerez
»

Linux Linpus zamenjati z Windows XP

Oddelek: Operacijski sistemi
455668 (4089) gregor3000
»

priporocam izogibanje nakupu prenosnika acer

Oddelek: Kaj kupiti
161816 (1293) zee

Več podobnih tem