» »

Pritožbe

Pritožbe

Temo vidijo: vsi
««
27 / 41
»»

Aston_11 ::

Kdaj boste skinli softiča?

Gandalfar ::

Aston_11 je izjavil:

Kdaj boste skinli softiča?


slo-tech nima bana, ker ga je v praksi nemogoce narediti.

jest10 ::

Gandalfar je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Kdaj boste skinli softiča?


slo-tech nima bana, ker ga je v praksi nemogoce narediti.

Omejitev pisanja? xxx sekund med sporočili?

thor24 ::

Zanima me zakaj je bila izbrisana tema "zanimiv evropski škandal" ki jo je odprl uporabnik vir?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thor24 ()

Ziga Dolhar ::

Zgolj link ne predstavlja argumentirane debate.

Lahko odpreš novo temo in podaš to povezavo, vendar podaj kratek opis, o čem gre. Tudi naslov naj odseva vsebino, ne le insinuacijo.
https://dolhar.si/

thor24 ::

Torej se je tema zaprla zaradi "površnosti" avtorja in ne zaradi same vsebine.

Hm, zanimivo! Se mi zdi da bi bilo lahko potem zaprtih več tem... :|

zee ::

zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

kixs ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Zgolj link ne predstavlja argumentirane debate.

Lahko odpreš novo temo in podaš to povezavo, vendar podaj kratek opis, o čem gre. Tudi naslov naj odseva vsebino, ne le insinuacijo.


Si ze slisal,da vcasih slika (video) pove vec kot 1000 besed?

Tvoja argumentacija je rahlo smesna.

lp

Slo-One ::

luli ::

Ker se mi je sledeča objava
Seveda! Tisti, ki perejo denar mislijo enako. Iste metode, isto poreklo, ista mafija.
Upam, da kmalu tudi ista celica.

večkrat brez obrazložitve izbrisala, hkrati pa se mi je tudi podelil naziv v nasprotju s pogoji uporabe, ki jih imate napisane na strani pričakujem
- opravičilo moderatorja teme (imagodei)
- vrnitev post-a
- izbris naziva.

Lep pozdrav!

SmeskoSnezak ::

Dr_M-u bom tukaj odgovoril.

V oddelku Z&T stalno "tecnarim" ker se tam zahteva višji nivo debate. Resda dajem vcasih "butasta" vprašanja, a odgovori lahko koristijo marsikomu. In ja, sem sam brskal po spletu, želel sem potrditev.

Zanj pa prosim, da se mu dodeli naziv, saj ni upošteval pravil, hkrati pa bil nespoštljiv.
Link: http://slo-tech.com/forum/t487281/p3275...
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

OmegaBlue, tukaj si izbrisal en post, a tema v z&T pa je ostala nedotaknjena. Kar je še huje, ljudje sploh nočejo odgovarjati "ontopic". Prosim za izbris celotne teme, ker se večina ljudi ne zna držati osnovnih pravil slo-techa.
@ Pusti soncu v srce... @

Ziga Dolhar ::

Na kateri del tvojega vprašanja ni bilo odgovorjeno?
https://dolhar.si/

galu ::

Tako to gre.

Ziga Dolhar ::

luli je izjavil:

Ker se mi je sledeča objava
Seveda! Tisti, ki perejo denar mislijo enako. Iste metode, isto poreklo, ista mafija.
Upam, da kmalu tudi ista celica.

večkrat brez obrazložitve izbrisala, hkrati pa se mi je tudi podelil naziv v nasprotju s pogoji uporabe, ki jih imate napisane na strani pričakujem
- opravičilo moderatorja teme (imagodei)
- vrnitev post-a
- izbris naziva.

Lep pozdrav!


Prvo objavo sporočila je imagodei brisal in izbris po pravilih obrazložil:

//imagodei: to si se verjetno zmotu, da nekomu očitaš pranje denarja brez dokazov?


Kljub temu ste 43 minut za tem ponovno objavili prispevek z enako vsebino + dodatkom:

Imagodei : Pri brisanju si se verjetno zmotil. Ampak bo že!


Imagodei je prispevek brisal, ponovno (brez potrebe) dodal obrazložitev izbrisa in vas opozoril, da Pritožbe ne spadajo v tisto temo:

//imagodei: neargumentirana debata + pritožbe v Pritožbe


Enako sporočilo ste potem objavili še 7-krat, ne da bi se poslužili možnosti Pritožbe, če ste menili, da je bil izbris neupravičen. Zadnja ponovitev objave je bila temi CCNA Sicso certifikat.

Ob tretji ponovitvi objave je Gandalfar izrekel ukrep - dodelitev naziva Persona Rudis.

Po sedmi ponovitvi objave in to v tretji temi sem izrekel ukrep - dodelitev naziva Persona non grata. V obeh temah vam je bila glede na spammanje tudi izrečena prepoved sodelovanja za 1 dan.

Šele po tem ste uporabili Pritožbe.

Pri izreku ukrepov smo tako neovdisno sodelovali trije moderatorji, vsi z enakimi ugotovitvami. Ker očitno ne drži, da je bilo sporočilo "večkrat brez obrazložitve" izbrisano, izbris prvega prispevka (neargumentirana debata, očitanje kaznivega dejanja) in vseh nadaljnih (ponavljanje izbrisanega prispevka namesto uporabe pritožb) pa je upravičen, ukrepi ostajajo in se pritožba zavrne.
https://dolhar.si/

luli ::

Ziga Dolhar je izjavil:

luli je izjavil:

Ker se mi je sledeča objava
Seveda! Tisti, ki perejo denar mislijo enako. Iste metode, isto poreklo, ista mafija.
Upam, da kmalu tudi ista celica.

večkrat brez obrazložitve izbrisala, hkrati pa se mi je tudi podelil naziv v nasprotju s pogoji uporabe, ki jih imate napisane na strani pričakujem
- opravičilo moderatorja teme (imagodei)
- vrnitev post-a
- izbris naziva.

Lep pozdrav!


Prvo objavo sporočila je imagodei brisal in izbris po pravilih obrazložil:

//imagodei: to si se verjetno zmotu, da nekomu očitaš pranje denarja brez dokazov?


Kljub temu ste 43 minut za tem ponovno objavili prispevek z enako vsebino + dodatkom:

Imagodei : Pri brisanju si se verjetno zmotil. Ampak bo že!


Imagodei je prispevek brisal, ponovno (brez potrebe) dodal obrazložitev izbrisa in vas opozoril, da Pritožbe ne spadajo v tisto temo:

//imagodei: neargumentirana debata + pritožbe v Pritožbe


Enako sporočilo ste potem objavili še 7-krat, ne da bi se poslužili možnosti Pritožbe, če ste menili, da je bil izbris neupravičen. Zadnja ponovitev objave je bila temi CCNA Sicso certifikat.

Ob tretji ponovitvi objave je Gandalfar izrekel ukrep - dodelitev naziva Persona Rudis.

Po sedmi ponovitvi objave in to v tretji temi sem izrekel ukrep - dodelitev naziva Persona non grata. V obeh temah vam je bila glede na spammanje tudi izrečena prepoved sodelovanja za 1 dan.

Šele po tem ste uporabili Pritožbe.

Pri izreku ukrepov smo tako neovdisno sodelovali trije moderatorji, vsi z enakimi ugotovitvami. Ker očitno ne drži, da je bilo sporočilo "večkrat brez obrazložitve" izbrisano, izbris prvega prispevka (neargumentirana debata, očitanje kaznivega dejanja) in vseh nadaljnih (ponavljanje izbrisanega prispevka namesto uporabe pritožb) pa je upravičen, ukrepi ostajajo in se pritožba zavrne.


Hvala za obrazložitev!
Moj prispevek v temi je bil na nivoju Jypetovega in Imagodejevega. Glede na tvoj odnos in opozarjanje preko zasebnih sporočil že v primeru informacijske pooblaščenke pa drugačnega ravnanja z vaše strani niti nisem pričakoval.

Glede vaših pravil pa vam bom prilepil sledeč odgovor iz zasebnih sporočil :
Tudi, kar se tiče vaše nove prošnje, bi vas še enkrat želel napotiti na povezavo na dnu strani ("kontakt").

Kar se pa naziva tiče, ki vas domnevno ne moti:

spremenil v persona non grata: Ponavljanje že izbrisanih postov in smetenje z njimi še po drugih temah. http://slo-tech.com/forum/t487086/p3275... Ziga Dolhar (danes ob 16:17:52)

Torej vse ste naredili O.K. razen tega, da ste se spomnili, da morate obrazložitev izreči malce za nazaj. Vse pač v neskladju s pravili, ki ste jih določili sami. Zgleda, da ti Zalarjeva šola ni daleč!

Grumf ::

Prosil bi za presojo primernosti kuglvinkl-a za moderatorja, saj briše zapise za razloge
navaja LAŽI! Tule imate copy pastane zapise, ki jih je zbrisal.

http://pastebin.com/FqQ3gPn6

(prvi primer, norce naj bi se delal iz njegove smrti - glede na to, da je moral v svojem poslu pregaziti in
izkoriščati veliko ljudi, te izjave ne more dati)
(drugi primer, primerjava Jobsa s Hitlerjem(??) - komentar je na zgrešen način sklepanja)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

kuglvinkl ::

Kje pa točno misliš, da si? ST je privatly operated. Edina pravila, ki veljajo, so Pravila v levem v meniju.

Torej, odgovarjal ti bom jaz (tako piše v Pravilih).

Zbirsana sta bila dva tvoja posta. Prvi se je glasil:

IceIceBaby je danes ob 19:04:00 izjavil:

-io- a boš napisal svoje dosežke? Da vidimo, če kritike prihajajo iz kredibilnega vira ali le od nekoga, ki v življenju ni dosegel še nič.


Pa "koji si mi ti faktor", a se ti zdi, da mi je pomembno kaj si ti misliš?

Aja in mimogrede, ničesar nisem dosegel na račun nekoga drugega, se pa prav rad pohvalim.

Me prav zanima ali se lahko Jobs tudi... aja točno ne more se.


prispevek v nasprotju s Pravili je:

Aja in mimogrede, ničesar nisem dosegel na račun nekoga drugega, se pa prav rad pohvalim.

Me prav zanima ali se lahko Jobs tudi... aja točno ne more se.


kršitev 1/2: ne dovolimo kršenja pietete.

drug post:

IceIceBaby je danes ob 19:04:00 izjavil:

Tr0n, brez veze. To, da korporacije "izkoriščajo" kitajsko delovno silo je znano prvošolcem. To, da znajo biti šefi tečni, zateženi in včasih izlijejo žolč na zaposlene tudi ni nič novega. Se dogaja tudi po slovenskih firmah s 4 zaposlenimi, ne samo v Applu.

Noben si ne dela utvar, da je bil človek popoln. Njegovi dosežki in vpliv na industrijo pa ostajajo neizpodbitni.

Po tej logiki bi moral cel svet jokati za Hitlerjem ker je Nemčijo pred ww2 dvignil iz krize in
omogočil človeštvu precejšen napredek na raznih področjih znanosti... nekaj miljonov mrtvih zaradi
njega bomo pač spregledali, pomembeni so njegovi dosežki in vpliv na industrijo.
.

Kršenje 1/2. primerjava Jobsa s Hitlerjem (in Holokavstom).

Ker bolj jamraš kot pa se resnično pritožuješ, in tako samo ugibam, čez kaj jamr leti, amo zaradi tega pa tvoje pritožbe ne bom zavrgel, bom obravnaval še tretji izbirsan post, ki se glasi:

kuglvinkl je danes ob 19:12:28 izjavil:

Tole gre predaleč. chill.

@ io, norca se ne boš delal iz Jobsove smrti. (btw, ringaraja je vedno opcija. Al pa zadovoljna.si).



Res? Mi lahko poveš kje se delam norca iz njegove smrti, me lahko prosim
citiraš? Se pa delam norca iz "osebno prizadetih trendovskih ovc".


Za pritožbe se uporabi tole temo (Ki si jo nazadnje tudi našel). Piše v Pravilih.

Zgodovina sprememb…

Grumf ::

kuglvinkl je izjavil:

Kje pa točno misliš, da si? ST je privatly operated. Edina pravila, ki veljajo, so Pravila v levem v meniju.


Ja, in dejstvo je, da v svojem privatnem podjetju ne boš dal neodgovorne osebe na
odgovorno mesto, če pa se že boš tako nategnil, ga boš odstranil s tega mesta, ko
boš to opazil. Upam da bo to kdo opazil.

kuglvinkl je izjavil:


Aja in mimogrede, ničesar nisem dosegel na račun nekoga drugega, se pa prav rad pohvalim.

Me prav zanima ali se lahko Jobs tudi... aja točno ne more se.


kršitev 1/2: ne dovolimo kršenja pietete.


Vse bi bilo lepo in prav ko bi bil res nespoštljiv do umrlega, vendar sem navedel gola
dejstva, ki si jih lahko prebereš o njem na wikiju (če ne drugega razmere v applovih
tovarnah na kitajskem). Da ti Hitlerja (o katerem ti bom malo spodaj še govoril) v
nos vrzem, če bi bilo kršenje """pietete""" kar si ti predstavljas potem tako ali tako
sploh ne smeš reči, da je povzročil ww2, kot tudi ne omenjati holokavsta, po tvoji
logiki lahko rečeš samo da je bil angelček. Verjetno boš zdaj rekel da tebe primerjam
s Hitlerjem, mar ne?!!

kuglvinkl je izjavil:


IceIceBaby je danes ob 19:04:00 izjavil:

Tr0n, brez veze. To, da korporacije "izkoriščajo" kitajsko delovno silo je znano prvošolcem. To, da znajo biti šefi tečni, zateženi in včasih izlijejo žolč na zaposlene tudi ni nič novega. Se dogaja tudi po slovenskih firmah s 4 zaposlenimi, ne samo v Applu.

Noben si ne dela utvar, da je bil človek popoln. Njegovi dosežki in vpliv na industrijo pa ostajajo neizpodbitni.

Po tej logiki bi moral cel svet jokati za Hitlerjem ker je Nemčijo pred ww2 dvignil iz krize in
omogočil človeštvu precejšen napredek na raznih področjih znanosti... nekaj miljonov mrtvih zaradi
njega bomo pač spregledali, pomembeni so njegovi dosežki in vpliv na industrijo.
.

Kršenje 1/2. primerjava Jobsa s Hitlerjem (in Holokavstom).


NE, to NI primerjava Jobsa in Hitlerja ampak je primer kaj se da narediti z zgrešeno logiko
IceIceBabya, da pa bi bilo bolj očitno sem dal bolj nazoren primer (o njegovi logiki ne pa o
Jobsu). Kje si ti tu našel primerjavo Jobsa in Hitlerja mi pa ni jasno, daj probaj prebrati
kar cenzuriraš, če pa ne razumeš pa zaprosi nekoga za pomoč (ringaraja je vedno opcija. Al pa zadovoljna.si).

No zdaj veš čez kaj "jamr" leti. Na nekorektno opravljanje tvojega dela kot moderatorja.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

galu ::

Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

KoMar- ::

BOMGABIKSAL ::

Kdo mi je dal oznako persona non grata?

In zakaj?

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Jaz.

Trolli (in kloni) na forumu niso dobrodošli.

Zato vas naprošam, da se odločite, katero uporabniško ime želite uporabljati v prihodnje.
https://dolhar.si/

KoMar- ::

Cela tema je FAIL: Vozniški izpit

Keyser Soze ::

iPAD da ali ne ?

Lahko rečem samo to, da živa sramota kakšno pritlehno cenzuro si privoščijo eni infantilni moderatorji. Tip je več kot evidentno pristranski in ni sposoben videti dlje od Jabke, tipičen čežanar.

In zato ker dam sam glas njemu neljubi tablici le ta hitro zbriše moj post. Res fino svetujemo na tem forumu. Naj uporabniki le vidijo kaj izbrati, če ne bodo pa vrli S&T moderatorji mal priredili teme, da bo zgledalo bolj tako kot je njim ljubo.
OM, F, G!

Gandalfar ::

@Keyser Soze: +1 pac ne doprinese nicesar k debati in se te poste konsistentno brise po celem forumu kjer jih vidimo.

Keyser Soze ::

Gandalfar je izjavil:

@Keyser Soze: +1 pac ne doprinese nicesar k debati in se te poste konsistentno brise po celem forumu kjer jih vidimo.

Ja, vidim. Ampak na žalost to samo v tvoji glavi, ki ne skomprehenda sporočilne vrednosti te "+1".

Verjetno bi bila le ta mnogo večja, če bi dopisal poleg še "Se popolnoma strinjam z X, in zato tudi priporočam ta izdelek"? Mi je kar žal, da moderator na tem forumu razmišlja tako neumno oz. kratko.
Da se pa konsistentno briše me pa tud ni treba farbat. Al pa ne veš kaj pomeni konsistentno? Kar je še dodatna žalost.
OM, F, G!

Steinkauz ::

BlueRunner ::

Ne vem kaj si bi mislil pri tem oglasu. Je to mali oglas, ali je to kaj drugega?

MrStein ::

http://slo-tech.com/novice/t487768

Off topic debata o agresiji, kravatah in pomenu besede "pamet".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

galu ::

Socialno ogroženi ljudje in metanje njih v koš.

Sem mnenja, da se zaklenjena tema ne more nadaljevati v temi, katero je podal Gandalfar, saj se v tej ne gre za višino socialne pomoči ampak bolj za samo smiselnost.
Tako to gre.

Tero ::

https://slo-tech.com/forum/t488314/p328...

V čem je smisel tega posta?
Oziroma če tako vprašam... NI tole offtopic?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

KoMar- ::

Dr_M ::

A lahko v AMD Bulldozer malo pomirite zadeve, sploh razni videoposnetki niso vec smesni.
AMD Bulldozer
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jest10 ::

Poradirajte kmetiča. Pa moje odgovore nanj tudi lahko:P

KoMar- ::

Preprodajalec fakeov: &

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Bor H ::

Yup, po hitrem googlanju: FAKE EX700's have a straight 3.5mm jack, whereas the ORIGINALS have a L shaped one.
Na njegovi sliki so torej fake.

MrStein ::

jest10 je izjavil:

Poradirajte kmetiča. Pa moje odgovore nanj tudi lahko:P

Enako tule: http://slo-tech.com/forum/t214654/p3285...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Keyser Soze ::

Po enem tednu moderator še ni uspel sklanfat enega argumentiranega replyja na moj post? Jah, nič, grem nazaj debatirat. Še dobro da navadni userji nis(m)o tako neizobraženi.
OM, F, G!

KoMar- ::

Spam:

OmegaBlue ::

Keyser Soze je izjavil:

Po enem tednu moderator še ni uspel sklanfat enega argumentiranega replyja na moj post? Jah, nič, grem nazaj debatirat. Še dobro da navadni userji nis(m)o tako neizobraženi.


Mogoče, če bi dejansko napisal pritožbo namesto ranta.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

floyd1 ::

Eden spet preveč zavzeto (z žaljenjem drugih) brani svoje božanstvo. Mislim, da bi brez "butastega" tudi šlo povedat.
http://slo-tech.com/novice/t488410/p328...

Steinkauz ::

Men se zdi precej visoka cena:

Zero0ne ::

Celotna novica je naravnost porazna.

"proc", "plata", "grafa", "winsi" itd. Kdo je sprejel to sranje od "članka"?
uname -o

Lion29 ::

Brisan post:

fake and ghay


v temi Delujoč reaktor hladne fuzije kmalu v vsakem domu!

@Jure:
S svoim postom, sem sarkasticno odgovoril na prejsnje poste, mislim, da dokaj na visokem in duhovitem nivoju...

ne zdi se mi posteno, da se moj post brise, vse ostalo trolanje pa ne.... eno in isto ponavljanje.... da ne govorimo o zadnjem Zaphodovem postu...

ce brises, bodi dosleden in uproabi ista merila ("nivo debate") za vse
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Gandalfar ::

Zaphodov post je glede na linkano novico on topic. Tvoj pa predstavlja nek izust brez repa in glave.

Lion29 ::

Gandalfar je izjavil:

Zaphodov post je glede na linkano novico on topic. Tvoj pa predstavlja nek izust brez repa in glave.


poglej Gandalfar, v omenjeni temi, sta se (ne vem tocno zakaj) ustvarila 2 tabora.
- popolnoma neverni
- skeptiki

tisti poplnoma neverni se ves cas delajo norca iz nas skeptikov, ces kako smo naivni in nesposobni kriticnega razmisljanja, da sploh dopuscamo moznost cemu takemu. Zraven se pa na veliko delajo norca iz omenjene iznajdbe in omenjenega gospoda. Seveda brez argumentov in osnove, ker imajo premalo informacij na razpoalgo.

Loocas in rockeye si pa vzameta cas in delijo z nami vse kar najdejo v povezavi s to iznajdbo, tkao pozitivne kot negativne stvari, da bi vsi dobili cimvec inputa, da si lazje ustvarimo neko sliko.

Zaphodov zadnji post je tipicni primer zasmehovanja in trolanja.

Moj komentar je bil na en post prej in sicer na prispevek v forbsu (ki je mimogrede zelo znan in renomiran medij) o g. Rossiju.... Namrec v prejsnjih postih so se ome jeni troli delali norca, ces da noben resen medij o tem ne poroca. In ker sem pricakoval spet posmeh v stilu Zaphoda, sem tudi sam v sarkasticnem stilu z znano frazo "Fake and Gay" oznacil omenjeni prispevek.

Mogoce nisi sledil debati in zaradi tega se ti je zdel moj komentar nevmesni.

Mene sicer prav malo briga kako se g. Rossi pocuti ob njihovem konstantnem zasheovanju, izredno me pa moti njihovo pokroviteljsko vedenje, sploh g. Okapija.

Razumem, da ima vsak pravico do svojega mnenja.

Vsi omenjeni troli so svoje (negativno) mnenje ze veckrat podali in mi ostali svojega tudi... ampak gospodici se kar naprej vsajajo kljub nasemu veckratnemu (polite) pozivu, da se naj ustavijo, dokler ne bo znano kaj vec.

Torej, prosim, ce brises poste, bodi ob tem dosleden. Nedopustno je, da tako ocitnega zamehovanja in pokroviteljstva ne brises, niti ne opozoris... moj sarkaticni prispevek pa si zbrisal.
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Gandalfar ::

Napisi kaj vec kot dvobesedni izpad kot koherentno misel in bo ostala vidna.

Bob Rock ::

V temi Nemčija, šale, .... sem baje bil OT (by Gandalfar).

Ne, da bi silil, da mora moj post biti ponovno objavljen (ni pretirano smesen), a glede na to, da stereotipno Nemske turistke po celem svetu slovijo kot prekomerno debele (cesar se niti ne trudijo skriti), me zanima, v cem sem bil bolj OT od drugih, ki pisejo vice v nemscini, kateri se ne ticejo ne Nemcije ne Nemcev/Nemk(kar je OP v uvodnem postu napisal)?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."
««
27 / 41
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predlagaj izbris

Oddelek: Slo-Tech
333104 (2347) MrStein

Več podobnih tem