» »

Hotmail clean out sent mail

Hotmail clean out sent mail

CaqKa ::

If you for three months had been sending email to all you friends about your travels in Asia from your Hotmail account, then one log in to find all your sent mail gone, you'd probably get annoyed. Well this is what happened to Lydia Zajc.

She is a freelance writer and has been using sent mail as a store of her communications. In a effort from Microsoft to force people over to paid services, and new storage strategies they have been 'cleaning' out sent mail older than 30 days.

Not just Lydia has been affected also Becket Dillard needed messages that had been 'cleaned' to archive but was politely told by Hotmail staff "I am sorry but you can no longer retrieve those messages".

http://news.com.com/2100-1023-946430.ht...

sem kr skopiral iz xp-erience.org če hoče kdo lahko da na prvo stran med novice.. meni se več ne ljubi ker naši predragi adimi itak vse zavračajo.. čeprav je kronično pomanjkanje novic
lp

Sergio ::

caqka: novice zavračamo tudi zaradi tega, ker niso napisane dobro, recimo. Dosti je faktorjev. Lahko pa, vedno, kadar hočeš in brez zadržkov, pošlješ link na email: sergio@slo-tech.com

danke
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

če nimam predstave kaj se tebi in tistim ki to preglejuje zdi sploh ustrezno devat na vašo stran... sploh pa me je enkrat najbolj razpizdlo ko sem se pol ure trudo pa celo novico prevedo v slovesncino z vejicami in pikami zato da je pol bila zavrnjena. menim da bi lahko objavli vsako novico ki je povezana z racunalniki, saj se slotech forum dotika vsega kar je z racunalnikom vsaj malo povezano

Sergio ::

Jah, žal... Poglej, če hočeš pisati novice, pridi enkrat na IRC (IRCNet, #slo-tech , moj nick je SergioTCG), pa ti razložim od a do ž, kako pisati novice, na kaj paziti, itd. Brez problema. Pa lahko greva čez vsako novico, ki jo napišeš.

Če pa nimaš časa, pa še vedno lahko pošiljaš zanimive linke na moj email. Jih bom vesel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

CaqKa ::

ok


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal-Bolha goljufija? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9217197 (9516) Furbo
»

Spama vedno manj

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
186856 (5759) Pyr0Beast
»

Ali je mozno poslati mail

Oddelek: Loža
10973 (748) Zlatko1
»

Asus A7S333 -> voltaža

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91126 (1047) m.i.h.a.

Več podobnih tem