» »

Izredno ugoden procesor

Izredno ugoden procesor

Omelo ::

Mene pa zanima, če kdo ve kako je možno, da se na bolhi prodaja nov procesor Intel Core 2 Quad Q9650, ki ga drugje težko dobiš nekaj pod 300€, za samo 160€. Res pa je da sam nudi samo 1 leto garancije, pa še brez računa (kar me niti ne skrbi, ker še nisem slišal da bi komu, če seveda ne navija, crknil Intlov procesor). Nikjer na netu ne najdem ponarejenih kitajskih izdelkov(Hong Kong varianta) ali kaj podobnega za Intel procesorje. Če kdo prodajalca pozna, oz če je kdo tu že kupil procesor bi prosil za kakšen nasvet. Je pa rekel da dobi spet nove, ker so te že pokupili, do srede. Naj bi bili original zapakirani.

Hvala za pomoč!

Še link: http://www.bolha.com/oglas383291411/q96...

Valvoline ::

Še tolk ni vredn,saj je i5 že zunaj za ceno manj k 200e.
http://www.bolha.com/oglas383293515/amd...

Zgodovina sprememb…

Omelo ::

Ne gre se za to koliko je vreden ali ne, mene moti dejanska cena -> pol manj kot drugje. Imam 8GB DDR2 rama, odlično matično ploščo in se mi preprosto ne splača kupiti I5 procesorja(če bi že, bi vzel potem I7), matične in DDR3 rame. Zato se mi zdi najbolj ugodna varianta ravno C2Q procesor. Pa tudi glede hitrosti sta procesorja blizu.

Valvoline ::

Šverc brez davka in carine.

Omelo ::

Tudi to sem razmišljal ja, samo tu prišparaš nekje 70EUR na procesor, še vedno pa je najceneje 280, kjer sem gledal. Ravno zato me je malo strah, da ne gre za kakšne ponaredke, čeprav dvomim da se za take procesorje sploh dobijo...

Steinkauz ::

Verjetno so z tovornjaka padli...

Blinder ::

Poglej zadevo v zivo, napis na procesorju. Preko pošte pa ne kupuj teh sumljivih reči.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

swamigi ::

O tem pa še kr poročaj,ker če ga dobiš res za takšno ceno in je pravi,si še jaz enga kupim:)

Omelo ::

Bom sporočil. Verjetno ga grem v sredo iskat (če jih dobi). Sporočim kako pa kaj.

Če pa ima še kdo kakšno idejo zakaj in kako tako poceni, ali pa če je celo kupil procesor pa naj se prosim javi. Lahko tudi na pm.

Up we go... Še kakšna ideja zakaj je tako poceni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Omelo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljen pc se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
151236 (898) solatko
»

Računalnik(škatla) za 600€

Oddelek: Kaj kupiti
311948 (1307) solatko
»

Nadgradil sem procesor - računalnik se ne prižge?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
352420 (1758) JohanP
»

Gledanje HD video

Oddelek: Pomoč in nasveti
6951 (951) kixs
»

Rabljen prenosnik do 70k

Oddelek: Kaj kupiti
82954 (2651) R33D3M33R

Več podobnih tem