» »

nova masina

nova masina

BugiMen ::

Imam en problem!
Imam nekaj denarja pa ne vem katero plato pa procesor bi kupil. Naj povem da NE mislim navijati nicesar zato ker bom kupil cel sistem in bo skatla zapecatena vsaj za 2 leti. Tako tudi 2 leti verjetno ne bom menjal procesorja in bi rad videl da bo kokr tok spodobno delovalo ta cas, ter da bom po tem casu samo zamenjal procesor. Sem bol gamer kot uporabnik kakih resnih programov (obdelovanje 3D slik, ACAD...)

Prosil bi za kombinacije plate in cpu katere bi mi priporocali (vse skupaj za cca 90k SIT) glede na napisano

Naj se enkat povem da me navijanje NE zanima in zato tudi verjetno ne rabim kake hude plate.

Ostale zadeve pa bi bile nekako tele:

128M RAM PC133 7.5ns
SEAGATE 20GB UDMA66 7200
GUILLEMOT 3D PROPHET II MX 32MB
TEAC 40X
CREATIVE 128 BULK
HDD RACK

Za pomoc se zahvaljujem:)

PS. Mi lahko kdo se kej pove ali se splaca kupiti to isto graficno v DD (dual display) verziji da bom lahko gledal filme na TV oz. ali je to sploh priporocljivo imeti na graficni
Born to be wild and wild to be born

yjj ::

grafična naj bo zaradi Tv raje Pixelview gf2 mx
disk WD 20 gb
plošča LS
proc. pa spričo bolj resnega dela t-bird 800

luni ::

yjj cist mimo :\ ( BTW ki si sploh vido Pixelview kartice v SLO )

bugi tebi bi prvo priporocal da prevetris ostale komponente... ce ze kupujes ram probaj nekje dobit 7ns, samo to ni tak vzano... najbolj vazno je glede diska, na vsak nacin probaj dobit IBMa DTLA serijo, ni vazno ce 7200 al 5400 rpm, drugo je pa kul

za proc in plato do 90k pa vzemi recimo MSI K7T Pro in pol TBirda za tolko kesha, kot ti ostane...
Artificial Intelligentia

miha25 ::

Super comp

Matev ::

aha
kar smešne tele konfiguracije iz dobesedno prejšnjega tisočletja

(pred 1.1.2001)

A. Smith ::

Po Moorovem zakonu (iz cca 1960) bo se hitrost procov podvojila vsake pol leta. Realnost je dokaj blizu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Priporočila za nov nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
756671 (4612) KandazaR
»

Pomoč pri nadgradnji računalnika??

Oddelek: Kaj kupiti
442750 (2170) Origa
»

Katero grafo?

Oddelek: Kaj kupiti
352193 (1369) SavoKovac
»

Kaj naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
815258 (4075) B_U_R_I
»

5.000dem, dobro masin kdo jo najde

Oddelek: Kaj kupiti
351919 (1522) Kovax

Več podobnih tem