» »

HP PavilionD7 2070 ali Toshiba satellite P300-1GQ

HP PavilionD7 2070 ali Toshiba satellite P300-1GQ

tiassha ::

Kupujem nov prenosni računalnik. Zanima me, kaj je boljše in bolj vzdržljivo. Prosim za pomoč
Hvala
LP, Tjaša

rdecaluc ::

Misliš tega paviliona ? klik

Sam imam Hp pavilion dv7-2037, ki se od tega ne razlikuje veliko. Za enkrat še nisem imel težav, gonilnike sem vse normalno inštaliral. Uporabljam visto ultimate. Ohišje je vsaj meni kvalitetno, mogoče te bo motilo to da je vse spolirano, in se opazijo lahko prstni odtisi. Ekran je bleščeč in ne mat..

Skratka, sam sem zadovoljen. Ima pa tudi dosti zmogljivo grafično za občasne igrice.

Za toshibe ne vem ampak se mi zdi da imajo boljše ohišje, vsaj veliko ljudi to pravi. Drugače pa glej tudi garancijo. Pavilion ni slab nakup če se odločaš.

Lp
Est modus in rebus. ,typos

tiassha ::

najprej najlepša hvala za odgovor. Stvar je v tem da naj bi šla jutri po tega paviliona in berem po foromih da nekateri niso najbol zadovoljni z njim in me je mal strah :) je pa res da najbol jih moti zaradi garancije, ker naj bi samo v tujini popravljal, zdej bojo pa baje v lj servis odprli, tko da je to urejen...

Drugače gre pa točno za tale prenosnik:
http://www.pover-on.net/index.php?page=...

Hvala še enkrat!

rdecaluc ::

Tudi jaz sem ga vzel pri njih. Zelo prijazno osebje. Sicer pa imaš možnost podaljšanja garancije na 24 mesecev. Vsaj glede specifikacij je boljši od toshibe. Čeprav, če ti je bolj pomembno samo ohišje, ga rezerviraj pri pover-on in si pojdi od blizu pogledat v kakšno trgovino to toshibo.

Lp
Est modus in rebus. ,typos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup SSD diska (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6812807 (8975) Blinkys
»

Prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
251650 (1336) ABX
»

Kateri laptop? MAX. 1300€

Oddelek: Pomoč in nasveti
51088 (1028) pozitron
»

Predlagajte prenosnik, prosim

Oddelek: Kaj kupiti
10898 (745) amacar
»

hp w2207h vs. lg 226wtq-pf

Oddelek: Kaj kupiti
162692 (2312) Lori

Več podobnih tem