» »

Nikita !!

Nikita !!

darh ::

a mi lohka slučajno kdo povej, če je gledu tazadni del Nikite ( tam ko si Nikita da nardit plastično operacijo, pa k z Michaelom pobegneta iz Sekcije... )



nekje proti koncu je bil en del k hodita Michael in Nikita po plaži in začneta nabirat veje za ogenj. Odzadej se rola ena muzika in jest bi res rad vedu avotrja & naslov k je to spesnu !!!!





tnx in advance !
Excuses are useless! Results are priceless!
  • zaklenil: darh ()

luni ::

hehe to baje ni se zadnji del... je pa predzadnji :)

mogoce bo birdy vedel kaj vec, on je mahnjen na Peto
Artificial Intelligentia

darh ::

birdy where are you ??
Excuses are useless! Results are priceless!

Dax ::

V Nikiti je največ komadov od Depeche Mode -a. Poglej mal po Napsterju.

darh ::

a oni spilajo take lustne mirne ( za na duso pihat !! )
Excuses are useless! Results are priceless!

Tr0n ::

Imam soundtrack od Nikite (serije) ce kdo rabi :). Se ne spomnim tocno katera pesem je bila, ampak ce isces od Depeche Mode, potem isci Love Thieves (iz soundtracka).



Aja, to je bil predzadnji del, so pa na zeljo stevilnih fanov te serije posneli se peto sezono (kar se je mislim zgodilo prvic, da so zaradi pritiska gledalcev posneli dodatne serije), ki bo imela se zadnjih 8 nadaljevanj! w00h00!



BTW, jaz sem tudi fan te serije se posebaj Pete Wilson ;).

nikita ::

Ej pa ti misliš da spada to sm?
Dj se mal u red uzam!!!!!!!!:P

darh ::

in to prjavi edn k ima šele 1 post.... bwahaha...
Excuses are useless! Results are priceless!

Jaxx ::

Xbite ti se kar kurći s svojimi posti (pazi, 109 postov! stodevet!); men se jebe za zvezdice (jst sm dva mesca prjavlen pa mam 16 postov - še preveč se mi zdi) in vsi k sam zvezdice zbirate (očitno večina) in zato smetite po forumu s takim bedarijam ste totalni peki!!

darh ::

hm... totalno zgresu !!!





to sploh ni letel na število postov ( no ja.. na dejstvo da ma sam 1ga ) ampak tudi na datum prijave, ki je cca 20 min pred datumom odgovora ! kaj lohka iz tega vidmo... da mi gre tip solit pamet kam kak post spada ! NO THX !



sem pa tazadn k se sekira zaradi zvezdic & stevila postov !!




ja ane pa še nekej:
zakaj sem začel ta thread ? ( očitno nekim posamezdnikom ne posije )

zato ker mi je bil dotičen komad ušeč in ker sem prebrskal vse nikitine strani vendar nikjer nisem najjdu nič takega kar bi mi pomagal ! Zato sm napisu na tablo tale thread, da ga bo vidu mogoče kdo k zadevo pozna in mi bo pomagu ( to je namen table, če še ne veš ! ) torej hvala TrOn-u, ki mi je pomagal, nikiti & el che-ju pa hvala, ker sta sama nardila neumnost in mi z neumenimi pripombami napadala moja domnevno nevmesna vprašanja !


suma sumarium:
s tem ko si napadu moj thread kot bedarijo si sam zasmetil forum !
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi in serije v francoščini

Oddelek: Sedem umetnosti
61002 (873) goldenratio
»

100 najboljših pesmi vseh časov

Oddelek: Loža
2629128 (28476) El Nino
»

Katere komade v TOP 100 listo?

Oddelek: Sedem umetnosti
214218 (3274) El Nino
»

nepridipravi na delu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
574320 (2875) poweroff
»

dobre zenske! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1018628 (6056) NoUse4AName

Več podobnih tem