» »

matura

matura

toxius ::

Imam znanko, ki je v preteklosti imala veliko težav z družino in posledično ni naredila 3. in 4. letnika gimnazije, sedaj bo stara 25let in se želi vrniti v šolo.

Zanima me sledeče:
Ali ni tako da če si starejši od 21 let, da lahko greš opravljat maturo?
Kakšne so njene možnosti, da ne bo predolgo "pacala" srednje šole?

Hvala za info

LP

dfajt ::

Najbrž bo morala v nekaj takšnega: Doba, saj se kolikor je meni znano pri teh letih ne more več redno vpisati.
Šolanje traja ponavadi 4 leta (se mora pozanimati, če se lahko vpiše v 3. letnik), nato pa se opravlja maturo. Po tem, kar sem slišal, je takšno šolo malo lažje narediti kot redno, pa tudi motivacija je višja, saj je samoplačniško :).

FastWIND ::

Najbrž bo morala v nekaj takšnega: Doba, saj se kolikor je meni znano pri teh letih ne more več redno vpisati.
Šolanje traja ponavadi 4 leta (se mora pozanimati, če se lahko vpiše v 3. letnik), nato pa se opravlja maturo. Po tem, kar sem slišal, je takšno šolo malo lažje narediti kot redno, pa tudi motivacija je višja, saj je samoplačniško :).


Oseba starejša kot 21. let lahko pristopi k splošni maturi brez končane srednje šole... Lahko tudi samo s končano OŠ.

latrix ::

maturo naredis in imas koncano srednjo solo? isto kot oni ko hoijo 4 leta in naredijo maturo?

Najbrž bo morala v nekaj takšnega: Doba, saj se kolikor je meni znano pri teh letih ne more več redno vpisati.
Šolanje traja ponavadi 4 leta (se mora pozanimati, če se lahko vpiše v 3. letnik), nato pa se opravlja maturo. Po tem, kar sem slišal, je takšno šolo malo lažje narediti kot redno, pa tudi motivacija je višja, saj je samoplačniško :).


Oseba starejša kot 21. let lahko pristopi k splošni maturi brez končane srednje šole... Lahko tudi samo s končano OŠ.

maturo naredis in imas koncano srednjo solo? isto kot oni ko hoijo 4 leta in naredijo maturo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: latrix ()

Mr_Globus ::

Ne nimaš končane srednje šole. Imaš pa maturo, ki je pogoj za faks ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrnitev v šolo

Oddelek: Šola
286094 (5090) para!
»

Na katero srednjo šolo?

Oddelek: Šola
11896 (685) b1381507
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464585 (3800) jizzer
»

Hud problem - kako nadaljevati šolanje?

Oddelek: Šola
172989 (2376) A. Smith
»

Jaz in šolanje

Oddelek: Šola
454820 (4007) root987

Več podobnih tem