» »

mojtiskalnik.si

mojtiskalnik.si

tattoo ::

Pozdrav. Na spletni trogivni mojtiskalnik.si imam namen kupiti ta toner. Zanima me, če ima kdo z njimi kakšne izkušnje? Prav tako me zanima kako je kaj s temi nadomestnimi tonerji, tisti kateri ste jih že preizkusili, vam delujejo dobro ali raje priporočate orginalne tonarje?

blackbfm ::

Jaz z nadomestnimi tonerji nimam preveč dobrih izkušenj. Odvisno kaj printaš. Če rabiš zanesljivost in kakovost uporablji orginal, drugače pa nadomestne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

AndrejS ::

Kdo ti krije škodo na tiskalniki , če je nadomestni toner pokvarjen ?

Brane2 ::

Včasih sem jemal zadeve pri NEP-Plehu in so se obnašale enako ali celo boljše od originalov.

Zadnjih par pakung za HP Laser sem vzel v IIRC eni mali štacuni v Trebnjem, kjer so bistveno cenejši, kakovost pa je povsem O.K., čeprav je sama roba nekako na otip "manj original " od NEPove.

Pri NEPu sem dobil testni izpis, originalno embalažo, celo plastični trak, ki ga je bilo treba odtrgati, je bil tak kot na originalu...
On the journey of life, I chose the psycho path.

tattoo ::

Pravkar sem zvedel, da ima model ML-1640 zaščito in bi bilo potrebno zalotati čip na matično od tiskalnika. Mislim, da bom kupil kar orginal toner.

OZZY ::

Pravkar sem zvedel, da ima model ML-1640 zaščito in bi bilo potrebno zalotati čip na matično od tiskalnika. Mislim, da bom kupil kar orginal toner.


A se ne zamenja čip samo na tonerju??
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Original ali nadomestni toner za laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
268286 (2958) Miha 333
»

Multifunkcijska naprava (do 200 EUR)???

Oddelek: Kaj kupiti
194454 (2549)          
»

Poceni printanje!

Oddelek: Kaj kupiti
225628 (4031) MooM
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
163330 (2325) easyrider3
»

HP kartuše - potrebujem preprosti nasvet

Oddelek: Loža
111779 (1435) miha1984

Več podobnih tem