» »

Malo drugačna oblika pomoči

Malo drugačna oblika pomoči

Tina_ ::

Spoštovani!

Končujem študij na Ekonomsko-poslovni fakulteti v Mariboru in potrebujem za izdelavo diplomskega dela tudi izpolnjenih čim več anket. Ankete so popolnoma anonimne, pridobljeni podatki pa bodo uporabljeni zgolj v te namene.

Iskreno Vas prosim, da izpolnite anketo in mi tako omogočite uspešno zaključitev študija.

Povezava na anketo:

http://www.surveygizmo.com/s/168746/ank...


Za sodelovanje se vsakemu prisrčno zahvaljujem že vnaprej.


Prijeten vikend želim.


Tina R.

vorantz ::

Tina_ ::

Ok. Skoraj vse se da dan danes. Ampak moj interes je res samo da zberem dovolj odgovorov in me čisto nič ne zanima kdo je izpolnjeval.

Žal nimam od zadaj dovolj kapitala in poznanstev, da bi raziskavo izvedla na drugačen način, zato mi ne preostane drugega kot da vas še enkrat iskreno prosim, da si vzamete par minutk in rešite anketo.

Hvala vsakemu posamezniku!

ZaOstali ::

Rešil anketo, moja 2 centa

Tina_ ::

Hvala!

Matej_K ::

me too...solved

me je samo zmotilo da pri prvih 10 vprašanjih ni toliko negativnih(slabo mnenjskih) odgovorov
kot po 20. vprašanju...na nekatere res skoraj nemoreš odgovoriti, če nisi tako 'slaba' oseba.

lp
... .. .

bluefish ::

Hm, zanimiv način ankete. Se pa res okoli 20. vprašanja pojavijo le slabe lastnosti in je kar težko odgovoriti.

Matek ::

Zanimiva anketa, meni se je zdelo zelo problematično odgovarjati, saj ne vem čisto kako naj ekvivalentno kvantificiram svoje značilnosti s povsem različnih področij in jih primerjam. Z drugimi besedami - kako naj presodim, ali sem bolj veder, ali bolj diplomatski?

Moram priznati, da me je spomnilo na tisti vic - je krokodil bolj zelen ali bolj dolg. :D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183517 (2677) Machete
»

anketa pri sociologiji

Oddelek: Šola
71866 (1706) nejcek74
»

Stališča do upokojitve - raziskava

Oddelek: Znanost in tehnologija
111947 (1612) Gavran
»

kratka anketa, pomoč pri diplomski - kaznivo dejanje v afektu

Oddelek: Šola
181610 (1162) ZaphodBB
»

Anketa o uporabi Slo-Techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
9516599 (13403) gzibret

Več podobnih tem