» »

Windows 7 in Grafični gonilniki

Windows 7 in Grafični gonilniki

lsk91 ::

Na prenosnim naložim Windows 7 (XP na mojmu ne dela več in Vista je pač Vista) in skoz dobivam en prvo zoprn error (glej sliko)
 Nvidia Win7 Error

Nvidia Win7 Error




P.S.: ja imam najnovejše gonilnike in ja so bili naloženi iz uradne GeForce/Nvidia spletne strani.

Ko sm v igri (npr. World of Warcraft) te težave (ponavad) ni.
Moj računalnik:
Acer Aspire 5520G
AMD Athlon 64 X2 Dual-Core TK-55 1.8 GB
Ram: 2GB
Grafika: GeForce 8400M G

Če kdo pozna rešitev naj plz pove ker mi gre že počas mal na k**** (sorry)
  • spremenil: lsk91 ()

solatko ::

Najnovejši gonilniki so problem, pobriši vse in pusti, da w7 naloži svoje.

Frgazor ::

Meni z driverji, ki jih je win 7 naložil isto sranje dela. Ponavadi takrat, ko se laptop zbudi iz spanja. Novejših driverjev za ati xpress 1150 pa itak ni.

solatko ::

Kriv za to je AMD, verjetno bodo poštimal, ko bo uradno w7 zunaj. Tudi za HD 2600 PRO gonilnikov ni zunaj in se mučim s tem, ki ga je sistem sam našel, problem je da ne morem naviti s CCC.

lsk91 ::

:(

a pol ni rešitve?

hdx ::

2 dni preden mi je graficna kartica crknila, sem dobival ta error in potem bluesceeen, in reset rac.

jan01 ::

A ni tvoja grafična iz pokvarjene serije?

lsk91 ::

lol...ne da bi jst vedu :O

Galaxy ::

Pusti Windows 7-ki da si sama driverje naloži. Na laptopu in zraven Win7 pa je itaq brez-pomensko nalagat druge driverje, razen če si lastiš kakšnega Alienware-a

photofriend ::

Tudi meni se pojavlja isti problem. Imam Geforce 9650m GT 1GB, pustil sem da mi win7 sami naložijo driverje, pa mi vseeno še utripa ekran in javlja isto napako. Pač bo treba počakati še nekaj časa na win7. :)


lp

lsk91 ::

Tudi meni se pojavlja isti problem. Imam Geforce 9650m GT 1GB, pustil sem da mi win7 sami naložijo driverje, pa mi vseeno še utripa ekran in javlja isto napako. Pač bo treba počakati še nekaj časa na win7. :)


lp

težava je k mi Win7 edin dobr dela na temu sranju (razen viste sam če primerjam hitrost delovanja med tema dvema raj potrpim s tem errorjem dokler ne pridejo ta pravi driverji :P

strmecm ::

hey. imel sem isti problem in sem ga uredil. Potrebno je bilo nalozit novo verzijo biosa. Zaenkrat del vse super. Spodaj ti prilagam navodila.

http://notepad.patheticcockroach.com/49...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus vs Acer

Oddelek: Kaj kupiti
182791 (1746) s1m0n
»

windows 7 driverji

Oddelek: Operacijski sistemi
81609 (1466) zzitop
»

prenosnik - ASUS M50VN ali ASUS M70VN?

Oddelek: Kaj kupiti
81455 (1347) z3ro
»

Driver za Nvidia 9650m

Oddelek: Pomoč in nasveti
81847 (1470) MeMarko
»

Problem Asus m50vn

Oddelek: Pomoč in nasveti
254418 (3011) MojsterIvanć

Več podobnih tem