» »

Trgovina SESTAVI.si

Trgovina SESTAVI.si

DeathKiller ::

Jaz sem pa računalnik sestavil na sestavi.si, potem sem šel pa ven iz interneta, resetiral računalnik in potem sem pogruntal, da sem tam pozabil dodati osnovno ploščo. Šel sem na internt, pa na sestavi.si, potem sem pa videl, da je moja košarica prazna. Zakaj je prazna? Potem sem še enkrat sestavil računalnik in spet ponovno ugasnil in ponovno prižgal internet, na sestavi. si, potem je bila pa spet prazna košarica. Sedaj me pa zanima, kaj moraš narediti, da mi bo košarica ostala v spominu. (Ali se moram registrirati, ali kje poše SHRANI KOŠARCO, ali kaj podobnega)?

galu ::

Registrirati verjetno.

LapD ::

zakaj pa resetiraš potem ko sestaviš? A se ti sesuje računalnik? Sestavi in naroči pa bo problem rešen :D
web&motion designer

TOP ::

Daj Jurcek pokliči rajši boš mel manj problemov.Ker če si PC sam sestavu,kot naročaš dvomim da si vse izbral.

galu ::

Imajo tudi MSN podporo, tak da če maš kaj VEČ vprašanj, probaj tam.

MSN: pomoc@sestavi.si

KoMar- ::

Jp, pri sestavi.si so zelo komunikativni in ti bojo ziher pomagali tudi prek MSNja ali telefona.

x4en0n ::

Ko pošljejo mail, da je bilo odposlano. Kako dolgo potuje do kupca?

Sem blizu Slovenske Bistrice.

Napisali so, da so odposlali paket danes zjutraj. Pa me zanima, če bo jutri že tukaj ?

Zanima me za sestavi.si in dinokomp.si .

Hvala

OldSkul ::

ponavad pride naslednji dan ja

x4en0n ::

Super!!!

Upam, da bo vse funkcioniralo kot treba.

Hvala!

delfinus ::

sestavi.si podporo imas skoraj konstantno na MSNju, lahko jih vprasas kar direkt kako in kaj je z narocilom in posiljko. lp, d.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavi.si Izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8821189 (5454) neocodexx
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511570 (6371) dxx
»

Gaming računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
9764 (663) wumpyc
»

gaming pc 850eu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10911740 (10229) eieieie1
»

A je tole dobro sestavljen računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
15997 (829) roginc

Več podobnih tem