» »

Dober fotograf na štajerskem

Dober fotograf na štajerskem

;-) ::

Zdravo, zanima me če poznate kakega dobrega fotografa. Sicer vem za T.Kušarja, njegove slike so mi izredno všeč, samo mi ni v Ljubljano hodit. Rad pa bi fotografa ki dela v njegovem stilu (slika avtomobile, osebe itd. na terenu) da on poskrbi da na sliki izgledaš dobro in ima umetniški privdih.

Bilokdo?

Daedalus ::

Tegale poznam, če ti odgovarja. Za kontakt pa se lahko prek ZS zmenima.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Infinity ::

Ce ti sostanj ni predalec, ti lahko dam kontakt od super fotografa ki poskrbi za vse (je ob obletnici poslikal mene in mojo(slike so bile kot darilo ki je govorila da nimava skupnih slik)). Ce rabis me kontaktiraj po zs.

whatever ::

Sem poslal link do tele debate enmu, ki je dober fotograf (Celjan) in ma tud izobrazbo s tega področja. Če ga bo zanimalo, se bo prijavil na forum pa se bota zmenla.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

;-) ::

t.kušar Njegov stil se mi izredno dopade, takih barv itd ne zapazim na omenjenem, daj mi vseeno kontakt prosim na ZS da vidm kako in kaj.

Če kdo pozna kakega dobrega pa kar na dan z besedo.

whatever: hvala.

Iščem nekaj takega, ko večkrat pri kaki službi rabiš svoje fotografije pa nimam nič primernega, pa tudi drugače bi imel. Najbolje je če kdo pozna koga, da sta že sodelovala in si vzame čas da res naredi kot je treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

aljazh ::

Miloš Horvat - sicer se ukvarja s poročno fotografijo, ampak mislim, da bi naredil tudi kakšen portret.

SaXsIm ::

SaXsIm

No Can Do ::

mogoče še Matjaž
This user may use sarcasm and cynicism
in a way you are not accustomed to.
You might suffer severe mental damage.

DOOM_er ::

Robots will steal your job. But that's OK

;-) ::

Ok hvala vam za tak odziv, zdaj bom vse lepo kontaktiral da vidim kako pri katerem izgleda zadeva in kakšne so cene.

;-) ::

Bom zgleda šel do kušarja v LJ, ke tile eni odgovorijo eni pa ne, tisti ki pa odgovorijo pa ti dajo ceno za 3 slike 150-200€, kušar pa ti da velik slik za tam 80€ pa še njegov stil je ubijalski.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje se slikati za osebni dokument?

Oddelek: Loža
299738 (8591) SimplyMiha
»

Koliko zaračunati za izdelavo videa? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16228203 (23608) buttplugs
»

Iščem fotografa za akte

Oddelek: Sedem umetnosti
195242 (3454) Meizu
»

Nova anketa: ali si v gospodinjstvu lastite vsaj en digitalni fotoaparat?

Oddelek: Novice / Ankete
454467 (3683) MrM

Več podobnih tem