» »

Športna Ura HELP!

Športna Ura HELP!

Maverick33 ::

Zadeva je taka kupujem športno uro pri kateri si želim, da natančno kaže utrip in porabo kalorij. Npr razjezilo me je to, da ko sem testal tole uro http://www.enaa.com/oddelki/sport/izd_1... je bilo vse nasprotno kot piše. Pas katerega sem pritrdil pod prsni koš ni imel večino treninga nič signala potem je utrip kar nekaj poskakoval na 180 pa 60 pa nič nisem pridobil nobenih podatkov zanč je blo vse... Nevem al je z vsemi urami tako, ker se mi nenazadnje ne zdi tako poceni, da bi moglo bit vse zanič kdo priporoča kako hudo uro mogoče clo tako da šteje pretečene km?
Gledu sem tole pa nevem: http://www.mimovrste.com/artikel/382025... komentar spodi je hud
HVALA
LP

kixs ::

Da ni bilo signala in da je pulz skalal, je verjetno bila kriva slaba baterija v pasu.

Sicer pa je tako, da so ti HR monitorji bolj kot ne samo okras. Pomembno je samo kako se pocutis ob treningu in glede na svoje pocutje potem prilagajas tempo.

Izgleda pa tista na Mimovrste kar OK.

Za hojo/tek imas t.i. pedometre - recimo en primer

Ce bi ze resno kaj kupoval, potem bi bil najboljsi kaksen z GPS-om - recimo Garmin Forerunner 405CX - cena je seveda ogromna :8)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

koli99 ::

Imam uro PC15 par mesecev in meni deluje odlično. Uporabljam jo parkrat na teden in še nikoli ni bilo nobenega problema z njo. Tko da mislim, da je bla res slaba baterija na pasku.

nitro2 ::

kupi suunto

Maverick33 ::

Aha hvala vsem bom prečekiral vse...

LP

teoo ::

dej pred treningom mal oslini pas pri stiku s kožo, mogoče je problem pri slabi prevodnosti
defying gravity

Okapi ::

kupi suunto
Ali pa Polar.

O.

AndrejS ::

Morda si pa preveč kosmat...

Maverick33 ::

Ja pa se,da pol kej kalorije mert pa utrip je natančna ta moja link?

GregiB ::

Hmmm, jest si lastim Garmin Forerunnerja 405... izjemno zadovoljen sem... je pa štos glede merjenja kalorij. Kolikor sem prebral, so metode merjenja kalorij lahko različne... Boš teško našel napravico, ki bo kalorije sorazmerno točno merila, saj nimaš s čim primerjat...

GF 405 CX npr. meri kalorije na osnovi srčnega utripa, medtem ko GF 405 za izračun uporablja razdaljo in hitrost teka...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Merilec srčnega utripa

Oddelek: Loža
4712053 (6371) #000000
»

Garmin ura

Oddelek: Kaj kupiti
254134 (3253) Doman
»

Športna ura Garmin forerunner 405CX...škoda denarja...

Oddelek: Loža
184872 (4422) Jst
»

Garmin/Polar za tek, kolesarstvo, fitness

Oddelek: Šport
184916 (4356) antonof
»

Kupujem uro z merilcem utripa

Oddelek: Loža
204309 (3780) teoo

Več podobnih tem