» »

odpiranje Word datoteke - težava

odpiranje Word datoteke - težava

ab1tone ::

Mogoče kdo ve kaj se da tukaj narediti? Obstaja kakšen program, ki bi tole lahko popravil, namreč vse zgleda da je datoteka pokvarjena...








Hvala za vse odgovore
ab1tone

gapic_8 ::

zdravo

nimam ravno izkušen s tako težavo ampak bom poskusil svetovat.

pobrskaj malo po netu če najdeš kakšen pretvornik za word.

katero vezijo worda pa maš?
če maš staro si naloži novejšo maš jih kar nekaj zastonj

ajd
fsm pa upam d sm kej pomagu:|

ab1tone ::

Preizkusil sem nekaj programčkov, ki naj bi zadevo rešili, vendar ni šlo. Tudi razne metode sem sprobal, ki jih ponuja office na netu vendar ni pomagalo. Imam Office 2003. Upam da je kdo že rešil tak problem in če je bi lepo prosil za ime orodja ki to reši ali pa vsaj postopek rešitve.

Hvala in lep pozdrav!
ab1tone

karafeka ::

Od kod si pa dobil ta dokument ?
Si ga ti naredil ? Če si ga, pa ga zdaj ne moreš več odpreti z isto verzijo worda, potem boš težko kaj rešil.

Pa si siguren, da je to doc datoteka ?

ab1tone ::

Ja, ta dokument sem jaz naredil, isti računalnik...word...vse isto, druge normalno odpre, tega pa ne, verjetno se neki ni vredu shranlo. Zato bi rabil zdej kakšno stvar da bi mi to povrnalo kar se je zdej "pokvarlo"... vsaj del, slike pa te stvari niso tak recimo važne ker jih mam še na disku, ko bi vsaj tekst dobil nazaj
ab1tone

ab1tone ::

evo, office 2007 word sem dal gor, stvar je taka da naredi čist isto kot pri office 2003, probal sem že tud uploadat na google docs pa je bilo tud neuspešno
ab1tone

opeter ::

Kaj pa OpenOffice? Sicer pa lahko poskusiš razna orodja (90% teh je plačljivih), če ti morda znajo popraviti .doc datoteko. Npr.: Repair my Word.

Ni pa nobene garancije. Če je datoteka fuč (in to se rado dogaja .doc datotekam), je skorajda za odpis.
Ravno zaradi tega je moj favorit .rtf oz. v zadjnem času .odf.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri odpiranju word datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
8908 (789) amigo_no1
»

Word in Excel datotek se odpirajo več kot eno minuto

Oddelek: Pomoč in nasveti
91813 (1365) BiPi
»

Word ikona ni prava

Oddelek: Programska oprema
141813 (1634) Cold1
»

V Belgiji je OpenOffice pravi hit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
13113743 (10498) driver_x
»

ali obstaja kaksen free office kateri bi mel enak Ui kot Ms office oz zelo podoben mi

Oddelek: Programska oprema
313204 (2546) para!

Več podobnih tem