» »

Warcraft

Warcraft

1 2 3
4
5

Kurzweil ::

Ja film bo gledan, dolgo se ga je čakalo, ima ogromen fan base od iger, da ne naštevam dalje. Finančno bo film uspešen brez dvoma.

Sem pa ravno iz kina in sem kar malce razočaran. Že ob najavi sem vedel, da film nikakor ne bo mogel zadovoljiti visokih pričakovanj. Zaradi številnih odlašanj ga je prehitel cel kup fantasyja in CGIja/renderja v zadnjih letih. Pa če grem po vrsti.

Soundtrack povprečen oz. zgrešen, že če bi simfonični orkester odigral soundtracke iz igre (recimo prvega in drugega dela) bi bila stvar odlična, tako pa je čisto povprečje in sivo.

Kar se igralcev tiče, bi jaz temu rekel prava mala katastrofa, redki so igralci, ki so na nivoju, ostalo je smešno in čudim se, kako lahko Game of Thrones zadene z 99% igralcev, tu pa je pravih igralcev za karakterje do sedaj ravno 1% utreznih.

Grafika/CGI/render je na nivoje fantastičen, kamor spadajo razna mesta, pokrajine in orki. Po drugi strani pa so efekti od magica velikokrat smešni, oklepi meči in ostalo izgledajo spolirani in plastično, nasplošno je vse preveč pisano in spolirano.

Zgodba je kakršna je, preveč je stvar pocukrana in kar som zadnje čase že vajeni pri vseh večjih naslovih, precej je cenenega humorja. Orki so preveč prijazni, čisti in čustveni na trenutke, Warcraft sem si od nekdaj predstavljal bolj temačen in surov.

@rupsi31, glede na to da zadnje čase skoraj ni dobrih filmov, ga greš gledat, ampak te opozarjam, da ni nič posebnega, jaz sicer ne gledam preveč filmov v 3d (ne vem če Warcraft sploh je), ampak tega bi šel že zaradi tega, da bi malce zatemnilo sliko in naredilo bolj temačno vzdušje. Če greš v kino, pojdi na dan ko bo ceneje, tako se boš manj sekiral, če ti ne bo všeč. Ni pa nič posebnega, tako obupen pa tudi ni, da ga ne bi šel pogledati tisti, ki je fan fantasy žanra.

Jaz bi mu realno dal oceno 7/10, na IMDB pa bo imel verjetno na koncu 7,5 ali kaj podobnega. Bom pa seveda vseeno pogledal vse dele.

bambam20 ::

Folk pravi, da ma dober CGI ?

Pri JUngle Book sem bil zadovljen.

Kurzweil ::

bambam20 je izjavil:

Folk pravi, da ma dober CGI ?

Pri JUngle Book sem bil zadovljen.


CGI je nadpovprečen, na trenutke fantastičen, ampak boš videl da tu pa tam je kar precej tudi zgrešenega in kičastega. Na trenutke izgledajo humani sterilno in niso dobro vkomponirani v okolico, mogoče bi bilo celo bolje da bi tudi humani bili renderirani. Kot rečeno, par scen je fenomenalnih, že zaradi tega se splača, kot je predhodnik rekel, dati 2€, kar mislim da je jutri oz. ob sredah. Če kje CGI pogrne so to spelli in magicki, kjer je res težko narediti stvar da izgleda brezhibno. Par scen, ko je nekaj 100-1000 orkov je res lepih. Tudi par podobnosti iz iger, kot so zgradbe so zanimivi.

Sem pa v enem kadru dobil občutek, da je bila pokrajina in zgradbe orkov narjene kar z game enginom.

Po moje greš to pogledat, pa še gužve ni več.

oo7 ::

bambam20 je izjavil:

A potem se splača it film pogledat v kino? Glede, da dobim v Cineplexxu za 1.99€ karto.


Se splača ;)

Kurzweil ::

Ko ste že ravno omenjali oceno Warcrafta, ko sem gledal dva dni nazaj oceno je bila 8.2, sedaj je že 7.9, bo izgleda kar tako, kot sem rekel, realnost je nekje na 7,5, jaz bi sicer dal še kakšno desetinko manjšo oceno. Je pa res, da se sedaj šele začnejo premiere v ZDA in podobnih državah, kjer je IQ nižji, kot v državah, kjer se je sedaj predvajalo. Bomo videli kako bo. Vsekakor pa drži kar berem po netu med raznimi raviewi. Po filmu Moon in Source code, ga je sin Davida Bowia, Duncan Jones malce brcnil v temo z Warcraftom, zgleda da manj ko mu daš denarja, boljše ustvarja, govorim namreč o njegovem filmu Moon, ki je bil odličen, glede na to kako nizek budget je imel.

Mato989 ::

Kurzweil je izjavil:

Ko ste že ravno omenjali oceno Warcrafta, ko sem gledal dva dni nazaj oceno je bila 8.2, sedaj je že 7.9, bo izgleda kar tako, kot sem rekel, realnost je nekje na 7,5, jaz bi sicer dal še kakšno desetinko manjšo oceno. Je pa res, da se sedaj šele začnejo premiere v ZDA in podobnih državah, kjer je IQ nižji, kot v državah, kjer se je sedaj predvajalo. Bomo videli kako bo. Vsekakor pa drži kar berem po netu med raznimi raviewi. Po filmu Moon in Source code, ga je sin Davida Bowia, Duncan Jones malce brcnil v temo z Warcraftom, zgleda da manj ko mu daš denarja, boljše ustvarja, govorim namreč o njegovem filmu Moon, ki je bil odličen, glede na to kako nizek budget je imel.


Film je nadpovprečno dober, sploh če ga primerjamo v lastni sferi, torej games turned into blockbusters.... Velika napaka filma je pač ta nesreča, da je zaradi budgeta moral biti blockbuster hkrati pa zaradi tega ker je moral biti blockbuster je "moral" biti dolg cca. 2 uri in zaradi tega je trpela zgodba in narrative.... Vse se je zgodilo čisto prehitro...

Ko sem slišal da prihaja Warcraft movie sem si skoz predstavljal da bo dokaj dolg in ker bo zmes pavza, bi v kinodvorani jaz dal grafiko "You were disconnected from the server, In queue 15:00"

Pač realno gledano bi film rabil 3 ure... in to je največji minus, zraven tega da mi Medivh nekak ne sede (igralsko gledano)

Kurzweil ::

Se popolnoma strinjam, kar se dolžine tiče, film bi moral biti dolg nekje 3 ure, že od samega začetka film "bezlja", že v par minutah naštancajo vsa mesta in kup imen, kar seveda ni nič narobe, če bi vsaj malce z občutkom predstavili vsako mesto in frakcijo, recimo nekaj v smislu, kot v LOTR, kjer dobimo zelo lep "insight" v življenje hobitov in vseh ostalih. Tudi sama montaža in rezadnje kadrov je zelo površno in zmedeno. Najbolj od vsega pa me moti, da je humanov 5-10 in praktično vsi igralci so obupni oz. niso niti slučajno zreli svojih vlog.

To, da je film blockbuster si seveda ni izmislil folk. Če imaš budgeta 170M$, če adaptiraš eno največjih franšiz, kar se iger tiče in če leta takole odlašaš se zgodi to, da film mora bit oz. je blockbuster in AAA film, da moraš opraviti hudičevo dobro delo, da zadovoljiš vsaj 50% gledalcev.

Jaz sem tako vedel že na samem začetku, da film nikakor ne more zadovoljiti pričakovanj. Zamudil je vse, v fantasy žanru ga je pojedel LOTR in GoT, kar se CGIja tiče, mislim da ne rabim naštevat od Avatarja dalje, torej je krivda njihova, ker se je tako dolgo odlašalo. Na vsakem koraku sem bral kako odlična bo stvar, da je Blizzard hardcore supervisor in da ne bodo izdali stvari če ne bo perfektna.

Zgodba/Lore ima velik potencial, vsaj v tem delu je bila prikazana slabo, poleg vsega pa je casting res smešen in slab. Vse kar rešuje film je dober CGI in tu pa tam kakšna scena.

Soundtrack je res slab, narrator bi lahko bil kar nekdo iz iger bi izpadlo super, soundtrack bi lahko bil kar iz iger, seveda odigran s strani simfoničnega orkestra, ampak tu žal dobim nek generičen soundtrack.

Na trenutke spelli oz. njihovi efekti izgledajo smešno, ščiti, meči in razen interier je PLASTIČEN in že kar osladno spoliran.

Večina stvari je bila njihova res nepotrebna napaka, da ne omenjam tiste scene, kjer nekdo umre in ni niti preluknjan niti krvav. Potem je tu še preveč kontrasta in barv, osladnost, razni ljubezenski prizori, tudi pri Orkih in pa seveda ceneni humor, ko bi moral Warcraft biti temačen, brutalen, krvav, umazan, tesnoben!

Vsekakor pa ni primerno, da se primerja Warcraft z drugimi filmi, ki so adaptacije iger, češ da je ta še super. Glede na budget in potencial bi preprosto moral biti boljši. Pa bi si želel, da bi bil Warcraft bolj pristen, saj obožujem fantasy in bi si želel, da ne zavozijo tega potenciala, upam da v 2. delu popravijo te napake in neumnosti, ki so si jih tukaj privoščili.

Kot rečeno 7/10 bo kar prava ocena.

Phantomeye ::

jap, 170m€ je kar lepa vsota. plus verjetno so dosti prišparal pri marketingu

Fif55 ::

Za Kitajce je ta film top. Prvi dan predvajanja na Kitajskem je bil rekorden. http://movieweb.com/warcraft-china-box-...

Nikec3 ::

Kitajci postajajo narod, ki bo po novem požiral vso Hollywoodsko sranje. Američani so dejansko postali precej kritični in izbirčni.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

ahac ::

Nikec3 je izjavil:

Američani so dejansko postali precej kritični in izbirčni.
TUESDAY BOX OFFICE
1. Teenage Mutant Ninja Turtles 2
:)):)):)):P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

fishstick ::

Film sm hotu it gledat v kino, vendar so me vasi komentarji preprical, da pocakam na "free" movie :)

Vceri pogledov, uglavnm 6/10, pa sm velik fan takih filmov + igral sem wow. Za kineze pa vrjamem, da je top..verjetno zelo redko vidijo kak dober movie.

Nikec3 ::

ahac je izjavil:

Nikec3 je izjavil:

Američani so dejansko postali precej kritični in izbirčni.
TUESDAY BOX OFFICE
1. Teenage Mutant Ninja Turtles 2
:)):)):)):P

Ja, poglej primerjavo z prvim delom in budget filma. Ta zaslužek je dejansko zelo mali.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Uhm... Sicer nisem šel v kino, ker sem zelo skeptičen do filmov, sploh tisth, ki so posneti po igrah , ker so v večini slabi.

Ampak... Zaboga... če sem bil skeptičen tudi ob ogledu trailerja sedaj , ko sem si film ogledal, mi je kar amlce žal, da ga nisem šel gledat v kino.

Sicer nisem nikoli odigral niti ene igre na temo Warcrrafta pa zadevo poznam. Predvsem iz odličnih filmčkov, ki jih lahko gledam na youtubeu in seveda, ker so mi Orki zakon. Sicer sem vedel, da so orki narod orjakov, nisem pa vedel, da so vsi, vsaj v filmu predstavljeni kot res nično visoki ( 2.20m? 190 kg? ) močni orjaki. In tukaj lahko rečem, da so se resnično potrudili pri prikazu in CGI-ju orkov. Zakon so. Prav občutiš njihovo moč, velikost.

Iz moje strani nimam niti oblutka, da os ljudski liki preveč platonski, Ben Foster zopet briljira v vlogi negativca, ravno tako mi je všeč celotna vloga mladega čarovnika... Edino Lothar se mi zdi malce preveč pobalinski , glede, da je povelnik.

Mene je film, tudi zgodbovno, čeprav ne gre za nič drugega kot za boj dobrega proti zlo navdušil. Začuden sem, koliko pomembnih likov v filmu umre. Odlično :).

Režiser, Duncan Johnes me je izjemno navdušil že leta 2011 s filmom Source Code, ki mi je eden najljubših filmov sploh, Moon je sicer tudi zelo dober ampak se vidi, da ima človek telent za snemanje.

Strah, da bo iz tega projekta nastal drek je hvala bogu odveč. Filme je vsaj izmojega vidnega kota vrhunski, zajel je vsja če gledma iz strani opazovalca, ki podrobno ne poznam sveta v katerem se Warcraft dogaja zelo dobro in CGI je tukaj točno v vlogi, ki bi jo moral vedno opravljati.

Film je brutalen, žalosten , napet in nikoli dolgočasen in mogoče celo malce prekratek in se zagotovo veselim in upam, da nam bodo ponudili tudi nadaljevanje.

V tem filmu imammo dejansko polno mero karizmatičnih junakov in karizmatičnih negativcev.

Bravo Duncan. Sedi 5.

Jerry000 ::

A ma mogoče kdo odveč kodo za free month? Da bi poskusil špil :).

Epialt ::

Maš free verzijo do lvl 20.
10$ te stane na G2A vključeno z 1 mesečno naročnino.

Jerry000 ::

sam baje do lvl 20 prideš v parih urah, tist kej je pa celomesečno igranje zastonj...ali?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

sam baje do lvl 20 prideš v parih urah, tist kej je pa celomesečno igranje zastonj...ali?


Ljudje ki so šli gledat film so dobili kode za celoten špil, vključno z 1 mesec igranja (isto kar dobiš v trgovini). Lahko se ga kdo usmili in mu šenka to kodo. Pa selite WoW debato v za to namenjeno temo, da bodo stvari na svojem mestu.

Jerry000 ::

No kakorkoli, če kdo ima ta key, bi lepo prosil, ker se dobijo še neki ingame itemi.

HighBane ::

Sem pogledal in mi je bil film odličen. Glede na komentarje sem pričakoval veliko hujše. Komentar je da orožja plastična in uroki barviti, bi rekel, da so ciljali na videz v svojih igrah, kjer prevladuje risankast - barvit stil in so igrali na to noto. Nekaterim gre v nos, da so Orki CG, samo je veliko boljše, kakor da ušemajo kake dvometraše ali pa z lutkami, ker bi orki izgledali smešno. Kako Apocalypse v zadnjem x-men filmu.

Jerry000 ::

Živimo v dobi digitalizacije...zakaj že ni dobro CG? Zakaj slabše če je lahko boljše?

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Živimo v dobi digitalizacije...zakaj že ni dobro CG? Zakaj slabše če je lahko boljše?



Ker je CGI večinoma uporabljen napačno oz. ga ne zanjo.

V Warcraftu je CGI vrhunsko uporabljen.

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Živimo v dobi digitalizacije...zakaj že ni dobro CG? Zakaj slabše če je lahko boljše?



Ker je CGI večinoma uporabljen napačno oz. ga ne zanjo.

V Warcraftu je CGI vrhunsko uporabljen.

ekzekli

bambam20 ::

Mogoče je to znanilec blojših časov, ker pri Jungle Booku in sedaj pri warcraftu je CGi vrhunski.

največji plsu je seveda, ker sem res film zavrtel in nisem sploh razmišljal, da bi imel pričakovanja. Ampak film me je navdupil in ob drugem tudi zelo razžalostil. Tega nisem pričakoval sploh, da bo tako žalosten.

Nikec3 ::

Jerry000 je izjavil:

Živimo v dobi digitalizacije...zakaj že ni dobro CG? Zakaj slabše če je lahko boljše?

Ker pač ni boljše. Prosim poglej Mad Maxa je perfekten primer dobrega miksa realnih efektov z digitalnimi. Če pretiravaš z CGI-jom pa nastane običajna greznica. Kot recimo Star Wars od leta 99-05.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jerry000 ::

Nikec3 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Živimo v dobi digitalizacije...zakaj že ni dobro CG? Zakaj slabše če je lahko boljše?

Ker pač ni boljše. Prosim poglej Mad Maxa je perfekten primer dobrega miksa realnih efektov z digitalnimi. Če pretiravaš z CGI-jom pa nastane običajna greznica. Kot recimo Star Wars od leta 99-05.

Mad max novi je tko šrot, CG ali brez. To je še najmanjša stvar pri tem filmu. Sicer jaz nisem toliko pikolovski, nisem opazil slabega CG pri mad max, ker sem gledal filem in nisem iskal kje se vidi CG in kje ne

Smurf ::

bambam20 je izjavil:

Mogoče je to znanilec blojših časov, ker pri Jungle Booku in sedaj pri warcraftu je CGi vrhunski.

največji plsu je seveda, ker sem res film zavrtel in nisem sploh razmišljal, da bi imel pričakovanja. Ampak film me je navdupil in ob drugem tudi zelo razžalostil. Tega nisem pričakoval sploh, da bo tako žalosten.

Kako zalosten? Film je parodija na akcijske filme.

Nikec3 ::

Sicer jaz nisem toliko pikolovski, nisem opazil slabega CG pri mad max, ker sem gledal filem in nisem iskal kje se vidi CG in kje ne

Sej Mad Max ni imel slabega CGI-ja. Slab CGI je imel Superman, pa Star Wars od 99-05, pa ta nov Independance Day bo imel obupen CGI. Dobri primeri CGI-ja pa so Avatar, Prometheus, Mad Max.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mogoče je to znanilec blojših časov, ker pri Jungle Booku in sedaj pri warcraftu je CGi vrhunski.

največji plsu je seveda, ker sem res film zavrtel in nisem sploh razmišljal, da bi imel pričakovanja. Ampak film me je navdupil in ob drugem tudi zelo razžalostil. Tega nisem pričakoval sploh, da bo tako žalosten.

Kako zalosten? Film je parodija na akcijske filme.



Ne vem za tebe. MEni, kjer umre precej glavnih likov pač ni parodija. Mogoče sem zadevo podoživel drugače od tebe. Niti sam film mi ni deloval kot parodija, pač pa odličen akcijski film. Tega nisem pričakoval sploh.

Meni osebno pač ni bilo do smeha, ko Lotharju ubijejo edinca in v svoji nemoči mu ne more pomagat.

Phantomeye ::

Nikec3 je izjavil:

Sicer jaz nisem toliko pikolovski, nisem opazil slabega CG pri mad max, ker sem gledal filem in nisem iskal kje se vidi CG in kje ne

Sej Mad Max ni imel slabega CGI-ja. Slab CGI je imel Superman, pa Star Wars od 99-05, pa ta nov Independance Day bo imel obupen CGI. Dobri primeri CGI-ja pa so Avatar, Prometheus, Mad Max.


Mad max je predvsem imel precej več praktičnih efektov kot kateri koli drug omenjeni film.

cageistheman ::

Povezava do recenzije filma.

Meni osebno solidna zabavna adaptacija, ki jo pozabiš čez nekaj dni. Efekti so dobri in tudi primerni za tak film, kar zmoti so ljudje v filmu, ki so popolnoma brez karizme in še slabo igrajo. Verjamem pa, da je igralcem igre, ta film veliko bolj všeč, kot nam navadnim smrtnikom.

Stipex ::

Včeraj sem šel pogledat. Precej razočaran nad filmom, sploh glede na to koliko let so pacali to skupaj.
Vse do 1. trailerja sem pričakoval epske Blizzardove cinematic videje, zapakirane v 2,5-3h dolgo orgazmično doživetje na platnu, dobil sem pa to kar sem že takoj sklepal po trailerju: relativno slabe igralce (sploh mladi čarovnik, groza), čudno zgodbo brez repa in glave v prehitro švigajočih scenah ter praktično nič warcraft-like glasbene podlage.
4/10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

shadeX ::

Evo tud sam sem šel včeraj pogledat.

Imam zelo mešane občutke. Sicer kot zagrizen WoW fan sem bil nad filmom dokaj navdušen. Sploh ko so prikazali poznane stvari (Karakterji, spelli, pokrajine, mounti..).

CGI je perfekten.. ne razočara niti malo. Vseeno pa mu bi dal oceno 8/10, predvsem zaradi:
- Kolikor zgodbe je bil film prekratek (niso povedali od kje se je npr GulDan vzel, zakaj je bil ravno on Evil, od kje njemu tak power, oz. veliko stvari je bilo okrnjenih in bi jih lahko bolj podrobno povedali)
- Na momente nekaterih stvari nisem popolnoma štekal. Npr ko so imeli v Stormwindu sestanek in je kralj poklical Lotharja - Anduin, kar je ubistvu eno in isto glede na wikipedijo.. Po mojem znanju je bil Anduin tudi kraljev sin, in priest (ne warrior). Vsaj ta Anduin kot ga jaz poznam iz današnjega časa.

Uglavnem overall kar dober film. Hočem videti še :)


EDIT: Je bilo pa zanimivo, ker sva s punco v kinu bila sama + trije ljudje. Po videnem,sem začel dvomit, da bojo dovol zaslužili za nadaljevanje, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

Evo tud sam sem šel včeraj pogledat.

Imam zelo mešane občutke. Sicer kot zagrizen WoW fan sem bil nad filmom dokaj navdušen. Sploh ko so prikazali poznane stvari (Karakterji, spelli, pokrajine, mounti..).

CGI je perfekten.. ne razočara niti malo. Vseeno pa mu bi dal oceno 8/10, predvsem zaradi:
- Kolikor zgodbe je bil film prekratek (niso povedali od kje se je npr GulDan vzel, zakaj je bil ravno on Evil, od kje njemu tak power, oz. veliko stvari je bilo okrnjenih in bi jih lahko bolj podrobno povedali)
- Na momente nekaterih stvari nisem popolnoma štekal. Npr ko so imeli v Stormwindu sestanek in je kralj poklical Lotharja - Anduin, kar je ubistvu eno in isto glede na wikipedijo.. Po mojem znanju je bil Anduin tudi kraljev sin, in priest (ne warrior). Vsaj ta Anduin kot ga jaz poznam iz današnjega časa.

Uglavnem overall kar dober film. Hočem videti še :)


EDIT: Je bilo pa zanimivo, ker sva s punco v kinu bila sama + trije ljudje. Po videnem,sem začel dvomit, da bojo dovol zaslužili za nadaljevanje, lol.

Sem bil na premieri in je bilo vse zafilano. Nč bat, so že najavili nadaljevanje

oo7 ::

WARCRAFT IS NOW THE MOST SUCCESSFUL VIDEO GAME MOVIE OF ALL TIME

The Warcraft movie has now taken more at the box office than any previous video game adaptation.

Duncan Jones' film has fared very well in China, contributing over $200 million to its combined $377.6 million worldwide takings (according to Box Office Mojo). That sets it above previous record holder, Prince of Persia: Sands of Time, which took $335m back in 2010.

That's even adjusting for inflation - in today's money Prince of Persia took approximately $370m.

http://www.ign.com/articles/2016/06/20/...

bambam20 ::

Juhej.KOmaj čakam nadaljevanje.

oo7 ::

Ja upam, da čim prej, da ne bo treba čakati 5 let na naslednji film.

Morta ::

shadeX je izjavil:

Npr ko so imeli v Stormwindu sestanek in je kralj poklical Lotharja - Anduin, kar je ubistvu eno in isto glede na wikipedijo.. Po mojem znanju je bil Anduin tudi kraljev sin, in priest (ne warrior). Vsaj ta Anduin kot ga jaz poznam iz današnjega časa.


Naslednji kralj Varien Wrynn, ki ga videvamo v temu filmu trenutno kot dečka poimenuje svojega sina Anduin(priest) po temu Anduinu(warrior), ki je trenutno v filmu eden glavnih karakterjev.

oo7 ::

The Reason Why Warcraft 2 Could Skip U.S. Theaters

http://screenrant.com/warcraft-2-united...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

bambam20 je izjavil:

Mogoče je to znanilec blojših časov, ker pri Jungle Booku in sedaj pri warcraftu je CGi vrhunski.


Kakšen pa je v novem Tarzanu? Je kdo gledal?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mato989 ::

Težava Warcrafta kot filma je ravno v tem, ker je prekratek in ker je dejansko zgodba relativno boring z vidika tega kar smo navajeni iz kasnejših delov (Warcraft 3 itd...) Za trenutni play time pa se v filmu vse dogaja uber fast in dejansko zgubi povprečen gledalec emocionalno navezanost na kogarkoli.... zraven teh določenih dokaj neumnih sprememb.... (uboj kralja, ko reče naj jo ubije da se infiltrira kontra itd...) Prav tako mi Medivh ne deluje ničkaj ko Medivh iz legendarne # in to me morda še najbolj moti pri vsem tem (zraven zgodbovnih sprememb) namreč Medivh (prvo sem igral 2 nato 3, enke nikdar) mi je bil eden najbolj legendarnih Blizzardovih karakterjev v 3 ampak v filmu mi deluje totalno OFF, niti malo tiste Medivove karisme in glasa ni v tem igralcu ki ga uprizarja.... ostali so bili sprejemljivi, še najboljše mi je izpadel oni poveljnik v Stormwindu, je kar dobro odigral svoj del, komaj čakam na več v extended...

Skratka, film bi moral trajat 3,5 ur, in zajet zgodbo kot se spodobi, to zraven igralca ki je igral Medivha je največji feler, in zato je tudi flop.... kot da bi bratovščino prstana zmetali skup v 45 min film...

Druga stvar za razmislek pa bi morda bila, da bi dejansko morali začet z Arthas Fall.... in potem it nazaj v zgodovino in naprej v Defense at the world tree... Arthasova zgodba je perfect movie adaptation, tudi Lucas je prvo naredil 4, 5, 6 in nato 1, 2, 3, resda so njegovi razlogi tehnološkega vidika, ampak vseeno, bistvo je, da tudi d sredine gre, če le želiš...

opeter ::

Lucas še sam ni vedel, kaj bo delal. Imel je eno idejo in je pač nekaj delal in upal, da bo kaj ratalo (črpal je iz raznorazne literature: Princesa z Marsa serije, Dune itn.). Obenem pa prvotno sploh ni vedel, koliko delov bo, kaj šele predzgodbe.

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Star...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mato989 ::

opeter je izjavil:

Lucas še sam ni vedel, kaj bo delal. Imel je eno idejo in je pač nekaj delal in upal, da bo kaj ratalo (črpal je iz raznorazne literature: Princesa z Marsa serije, Dune itn.). Obenem pa prvotno sploh ni vedel, koliko delov bo, kaj šele predzgodbe.

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Star...



Nima veze, bistvo je še zmeraj v tem, da je čisto ok ratalo to da se zgodba ni začela na kronološkem začetku.... kot tudi LOTR... v LOTRju je ogromno informacij o preteklosti (sicer v filmu bistveno manj) ki je gledalci ki niso prebrali Silmarilliona in Hobbita ne razumejo najbolje ali pa sploh ne... in enako bi pač bilo z Warcraftom... s to razliko da je pač Warcraft III morda top 5 zgodb v špilih, tam nekje z Mafio in še čem....

oo7 ::

Warcraft director Duncan Jones recently spoke to the possibility of a sequel to last year's video game-inspired fantasy film, saying he's interested but still has yet to hear from Legendary Pictures.

http://www.ign.com/articles/2017/02/10/...

Jerry000 ::

Upam da bo

ahac ::

Nekaj se dogaja:

https://twitter.com/ManMadeMoon/status/...
Ill start beating the drum big time when it gets confirmed. ;). #WarcraftMovie #Warcraft





Lahko se pa to ne nanaša na nov film ampak:
https://twitter.com/ManMadeMoon/status/...
Hey you lot, if I got a Warcraft screening & Q&A going here in London this month, are there enough of you to make it worth while? :)

:P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

ahac ::

Eh, ne morem več popravt... ampak sigurno se nanaša to tisti London screening & Q&A in ne na nov film.
Folk spet dela(mo) hype za brezveze.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

shadeX ::

Prvo se vprašajmo, a je sploh kakšen razlog, da nadaljevanja NE bi naredili? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

Itq mora bit nadaljevanje :)

Tezaab ::

shadeX je izjavil:

Prvo se vprašajmo, a je sploh kakšen razlog, da nadaljevanja NE bi naredili? :)

Mrbit finance?
sisemen: "Inženirstvo je v nenehni tekmi z vesoljem. Trudi se izdelati
tehnologijo, ki je odporna na idiote, vesolje pa se trudi izdelati vedno
hujše idiote. In vesolje zmaguje."
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life in Portal (film)

Oddelek: Sedem umetnosti
447827 (2160) oo7
»

Warcraft 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
634854 (2306) Jerry000
»

Ghostbusters (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13026315 (16052) oo7
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226573 (16274) D3m
»

Filmi po računalniških igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
639491 (6005) mesoreznica

Več podobnih tem