» »

Pošta Slovenije - šalabajzerji

Pošta Slovenije - šalabajzerji

«
1
2

element ::

Na Amazonu naročim BBC's Planet Earth blue ray boxset. Paket dobim zelo hitro. Vseeno pa jim je nekje na poti uspelo zdrobit škatlo tako, da so blu-ray diski znotraj počeni (škatla zgleda potlačena na eni strani, kot bi se nekdo usedel nanjo). OK. Rahlo jezen pošljem nazaj, na avionu so očitno potolkli, se zgodi. Z Amazona pošljejo nov izdelek. Pred nekaj minutami grem pogledat v nabiralnik in vidim, da je paket zatlačen v nabiralnik. Očitno se geniju, ki je pošiljko pripeljal ni zdelo problematično na pol zatlačit škatlo, ki je dvakrat širša od odprtine nabiralnika do polovice vanj, nakar jo zagozdeno pustit tam. Škatlo potegnem ven, malo potresem in slišim plastične drobce, kar lahko pomeni samo eno. Že drugo so mi zdrobili. Škoda, da je pošta že zaprta, ker sem ravno primerno razkurjen...

Šalabajzerji eni...

DarwiN ::

Bummer.. Bo treba frazo po Američanih povzet in rečt :

Only in Slovenia.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

3stan ::

Pošta je itak gnila dandanes, enkrat pride poštar zjutri, pol naslednje 3 dni hod pa ob večerih. Da o dvdjih k jih dobiš pr revijah ne govorimo ali pa kakšnih pošiljkah...

c3p0 ::

Odvisno od poštarja. Pri nas tudi za navadno pismo, če ne gre notri, napiše listek in ga vrže v nabiralnik, kar ne bi rabil. Ponekod takšne pošiljke dajo kar nad nabiralnike, ali pred vrata. Skrajni poštarski pacienti pa zatlačijo...

element ::

Vse od naštetega bi blo boljš kot zatlačena škatla. Se bom šel jutri pogovorit z njimi.

bluefish ::

Je res bolj ko ne odvisno od poštarja. Pri nas je bilo do sedaj še vedno dosledno dostavljeno.

mastah ::

ko bi ti vidu kk na posti razvrscajo pakete...to kr mecejo okol

tony1 ::

Če je pošiljka spet polomljena, jo še enkrat vrni na Amazon. Tokrat prosi za ekstra večjo škatlo oz. zraven naroči še kakšno knjigo ali dve... (Pojma nimam, če te bodo upoštevali).

Lahko pa pokličeš tudi na pošto in malo pizdiš - vendar, če ni kakšna lokalna z enim ali dvema poštarjema (čeprav se sicer točno ve, kateri becirk ima kateri "čez"), dvomim, da boš kaj pametnega dosegel :p

Good Guy ::

am kako mate vi te pošte organizirane...

a ni tko če prispe paket da moreš podpisat da si ga prejel?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MeGreat ::

Hmm, nevem kako da vsi tako pizdite čez pošto. jaz dosti naročam, pa niti še enkrat ni bilo nič stlačeno, strgano ali uničeno. Pa tudi vedno pozvonijo in prinesejo paket do vrat..

TOP ::

Pri Amazonu ne dobiš za podpisat,pošljejo v navadni škatli in kot navadno.Sam Poštar ni prav ravnal vseeno.

zee ::

Narocene knjige iz Amazona sem dobil lepo s paketom, tako kot se spodobi in je treba.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Poldi112 ::

>Hmm, nevem kako da vsi tako pizdite čez pošto. jaz dosti naročam, pa niti še enkrat ni bilo nič stlačeno, strgano ali uničeno.

In kaj pravzaprav hočeš povedati? Da avtor laže? Da sploh nisi prebral kaj se mu je zgodilo? Da to, da imaš ti dobre izkušnje avtomatično pomeni, da slabih ne more biti?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

JayKay ::

tukaj so zaenkrat zelo pedantni. če je 2mm prevelika škatla ti dajo listek pa moraš it v depot ponj. Čakajo pa tudi 3 sec po tem ko pozvonijo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

MeGreat ::

>Hmm, nevem kako da vsi tako pizdite čez pošto. jaz dosti naročam, pa niti še enkrat ni bilo nič stlačeno, strgano ali uničeno.

In kaj pravzaprav hočeš povedati? Da avtor laže? Da sploh nisi prebral kaj se mu je zgodilo? Da to, da imaš ti dobre izkušnje avtomatično pomeni, da slabih ne more biti?


nič posebnega nisem hotel povedati, samo ne moreš celo pošto sloveniji oklicati za šalabajzarje, glede na en dogodek.. in obratno seveda..

;-) ::

Je res bolj ko ne odvisno od poštarja. Pri nas je bilo do sedaj še vedno dosledno dostavljeno.


Srečni vi. Jaz po 2 meseca ne dobim položnice za simobil, pol ko dobim sms da mi bojo izklopli storitve pa moram na center it plačat, pa sem že parkrat na simubilu preverjal če majo pravi naslov pa je vse ok. Vsaki drug dan dobimo pošto od kakega soseda oz. sosed od nas pol pa si nosimo zjutraj sem pa tja.

Da ne govorim o tem da mi pripelje zadnjič poštar nalepko zvito na mopedu (konkretn paket) pa povem da nebom sprejel pa se buni da bo skoz mogo zran vozit, haHALOO da je nem vzel če je zmučkana sigurno ko jo je po mopedu drkal.

krho ::

Bah, pr nas so nehal v soboto nost. Sedaj Žurnal in Dobro jutro prideta v ponedeljek. Ko sta samo še za podkurit dobra...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

koyotee ::

Sedaj Žurnal in Dobro jutro prideta v ponedeljek. Ko sta samo še za podkurit dobra...

Prej kake večje vrednosti nista imela.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

element ::

>Hmm, nevem kako da vsi tako pizdite čez pošto. jaz dosti naročam, pa niti še enkrat ni bilo nič stlačeno, strgano ali uničeno.

In kaj pravzaprav hočeš povedati? Da avtor laže? Da sploh nisi prebral kaj se mu je zgodilo? Da to, da imaš ti dobre izkušnje avtomatično pomeni, da slabih ne more biti?


nič posebnega nisem hotel povedati, samo ne moreš celo pošto sloveniji oklicati za šalabajzarje, glede na en dogodek.. in obratno seveda..


V trenutku jeze sem jih pač oklical za šalabajzarje, čeprav je krivec v danem primeru le en (poštar). Da ne govorim o tem, da je bil v času, ko se je gospod znašal nad paketom, brat doma, vhod pa 5m od nabiralnika in še stopnice ni.

Posploševanje ne sledi iz tega dogodka, temveč iz slabih izkušenj s poštnimi storitvami naše lokalne pošte. Verjamem, da ima pošta tudi sposobne ljudi in dobre poštarje, žal pa očitno nimajo dovolj visokih standardov zagotavljanja kakovosti. Vsaj če gre soditi po različnih odzivih na forumih in med ljudmi, ki jih poznam. Najbrž ne predstavljajo ravno dobrega vzorca populacije, a grenek priokus ostaja. In vaše izkušnje?

Prej sem se oglasil na pošti, kjer sem razložil, kaj se je zgodilo. Škatlo sem pred njimi odprl. Malo je potlačena, trda plastika notr napokana, BD-ji so nepoškodovani, zato sem se odločil, da se ne bom še 2. ubadal z vračilom. Zagotovili so mi, da bodo poštarju naročili, naj v prihodnje ne tlači paketov v nabiralnik, če so preveliki. Ker vem, da ne bo pomagalo bom na A4 list nad nabiralnik napisal "SAMO ZA PISMA" in "ČE NI NIKOGAR DOMA, BOMO PAKET PREVZELI NA POŠTI". Wait, I'll make it A3.

Poldi112 ::

Osebno sem že imel težave s poštarji. Pri nas se kar menjajo. Od cca 6ih ki se jih spomnim je bil 1 res problematičen (kar vrgel pred nabiralnik, da je dež vse uničil), 1 je pa vso pošto metal v isti nabiralnik (2 družini, 2 hiši, oba nabiralnika na eni, da je njemu lažje, a mu je bilo vseeno pretežko ločiti).

Trenutno sem sicer zadovoljen. V splošnem pa ne. Najbolj smešna je bila na dežurni pošti enkrat ponoči, ko čakam in sem 3 v vrsti in prosim človeka na okencu za kuverto, da bi v miru izpolnil, ko čakam. In je ni hitel dati, rekoč - se nikamor ne mudi, smo še dolgo odprti. wtf? Njemu verjetno res ne, zato pa ima gužvo sredi noči in nam krade čas. Ostali v vrsti so se tudi samo smejali debilu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bluefish ::

Ko pa berem take izkušnje se mi skoraj zazdi, da pri nas ekstra plačujemo boljše poštne usluge :) .

Dejansko imamo, že odkar se spomnim, istega poštarja. Pošiljke so bile še vedno ustrezno dostavljene in brez zamude. Če koga ni doma, dobimo obvestilo o pošiljki še celo v kuverti v nabiralniku in ne le golega listka. Poleg tega je s človekom možno tudi reči kako besedo.
Edina morda moteča reč je, da res nenehno kadi in imajo včasih kuverte prav vonj po tobaku.

Tudi na sami pošti je možno vskočiti pred vrsto in prositi za kuverto, kakšen obrazec,... in celo pozneje plačati brez vprašanj. Tam pa tam ima kaka uslužbenka slab dan in bolj kislo faco ampak to je itak normalno.

Pritožbe morda edino čez samo Pošto Slovenije s svojimi cenami pošiljk.

fosil ::

Da ne bojo samo kritike.

Jaz moram pa prav pohvalit našega poštarja. Nobenih problemov, dobim tudi pošto ki ima napačen naslov, kar glede na to da živim v blokovskem naselju s stotinami nabiralnikov ni ravno samo po sebi umevno.

Enkrat se je celo zgodilo, da so mi nek paket poskušal dostavit na popolnoma napačen naslov (kakšen kilometer stran). Ker me tam očitno niso našli so pač tam pustili listek. No poštar je to očitno opazil in prinesel listek v moj nabiralnik, da sem šel lahko potem iskat paket.
Tako je!

VidKo ::

Jaz imam tudi z lokalnimi poštarji same dobre izkušnje.

Kar se v sortirnih centrih dogaja je pa druga zgodba. Včasih se kak paket kar založi, in ga dobim šele čez dan dva. In to se ponavadi zgodi pri robi, ki jo nujno potrebujem (murphijev zakon).
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

iso2000 ::

Moje izkušnje so mešane - kar se tiče pisemskih pošiljk in zadev iz notranjega prometa je ok, naš poštar je korekten.
Zelo slabe izkušnje pa imam z paketno dostavo, ko so pošiljke iz tujine. Tako se mi je enkrat zgodilo, da so paket iz nemčije izgubili. Zadevo sem začel preiskovati čez kakšnih 14 dni inpaketa ni bilo nikjer. K sreči je pošiljatelj na svoji pošti dobil povrnjene stroške in mi je poslal identično zadevo še enkrat.
Drugič sem zopet pričakoval paket iz nemčije in sem videl kombi kako se pelje po naši ulici, sem si mislil - No, sedaj bo pa kmalu pozvonilo. A se to ni zgodilo. Čez kakšne pol urice grem pogledat v nabiralnik, če sem preslišal zvonenje in me bo čakalo obvestilo. Nič.
Potem sem šel kar na pošto in povedal, da imajo zame paket. Res me je čakal! V glavnem katastrofa! ;(

Timmah ::

Pred petnajstimi leti sem, za počitniško delo, opravljal delo poštarja. Za 4 poletja sem dobil vpogled v zakulisje tega dela =). Dogaja se marsikaj, tako kot si vrjetno mislite =)
Na kratko vam povem, da vse kar se dogaja z vsemi pošiljkami je čisto odvisno od osebe, ki ravna z njo. Nekateri bodo pazili vse, drugi premetavajo stvari ki so označene z lomljivo, kot da premetavajo drva. V okraju kjer sem raznašal pošto je nek poštar metal stran razglednice med drva,ki so bile zložene ob neki hiši. Bili so presenečeni ko so ob žaganju drv naleteli na preko 50 razglednic. Seveda sem bil avtomatsko jaz kriv, dokler nisem izpostavil da so datumi na razglednicah od lanskega leta in da takrat jaz nisem raznašal pošte.
Drugače je pa tako: Sam zastopim, da se znajde v mojem nabiralniku kakšna pošta od soseda ali kogarkoli drugega. Pri vsej pošti, ki jo zjutraj presortiraš ni hudič, da ne bi katero pismo kam vtaknil kamor ne paše, pa ni važno koliko časa delaš na pošti. Drugo je, če neprestano dobivaš pošto drugih. Sam pošto, ki ne paše k meni zataknem za nabiralnik in jo poštar naslednji dan pobere. Če je poštar nov v rajonu se potrudim, da ga ulovim kje pa mu razložim kako in kaj.
Sam naročam veliko stvari iz tujine: Knjige iz Amazona (.de, .uk, .com), Ebaya, snus iz Švedske, skratka veliko paketov in zadev roma na moj naslov, pa do sedaj nisem imel nevemkakšnih problemov. Seveda sem poskrbel za malo bolj prostornejši nabiralnik pa naš poštar korektno opravlja svoje delo in mu grejo vse pohvale. Vse je v poštarju in kdo vse ga je razpi*dil preden je prišel do vašega kastlca =)

p.s. da ne govorim kakšni pacienti so ljudje, ko jim nosiš pošto =)
donde esta francesca

c3p0 ::

>> bom na A4 list nad nabiralnik napisal "SAMO ZA PISMA" in "ČE NI NIKOGAR DOMA, BOMO PAKET PREVZELI NA POŠTI". Wait, I'll make it A3.

Ne pozabit, da je kot "pismo" lahko poslana tudi škatla, v teži do 2kg. Torej "pismo" nima nič s kuverto, čeprav ponavadi je v taki obliki. Nad težo 2kg pa mora biti paket, ki je nujno s priporočeno storitvijo.


Edino slabo izkušnjo imam v obliki kraje na sami pošti. Stranka je poslala neko napravo, žal v navadni kuverti. Na eni od LJ pošt se bi naj pošiljka strgala, naredili so zapisnik, le da se je teža paketa "magično" zmanjšala za polovico. Nek "podjetnik" v sortiranju je očitno videl vsebino, si jo trajno izposodil, v kuverto zatlačil neke kataloge in zadevo dal naprej.

amigo_no1 ::

@element
Pošlji pisno pritožbo na tvojo lokalno pošto in generalno izpostavo (Pošta Slovenije d.o.o., Slomškov trg 10 , 2500 Maribor , Slo). Pojdi na tvojo lokalno pošto in zahtevaj nekoga "visoko" ter razloži kaj se dogaja.
Če se bo zgodba ponovila pa še 1-krat...

Če boš samo bentil po forumih se jih ne bo nič prijelo.

Zgodovina sprememb…

VidKo ::

poet napiši še kaj več, da slišimo zgodbe še z druge plati :)
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

TOP ::

Vidm,da nekateri obsojate poštarja,drugi pa,da paket ni prav poslan.Dejstvo je,da je kriv poštar in nič drugega.Sama zdrava pamet mu lahk bi kazala,če stvar ne gre v nabiralnik se pozvoni na vrata in če nobenega ni se napiše listek.Če se mu ni dalo zvonit pa bi vsaj listek napisal.Bi blo manj jeze s strani stranke.Lahko napišeš pritožbo in prejel boš po pošti opravičilo in to je vse.Se pa strinjam z poet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Starodavni ::

Ni pravilno, da kriviš celo pošto slovenije zaradi enega malomarnega in neodgovornega pismonoše.

Predlagam vam, da se pisno pritožite čez lokalno pošto, nato pa čez sedež pošte, kot je gornji komentar predlagal.

Ker če ne boste tega uradno naredili se bo bore malo spremenilo in sankcija mora čimprej doletet tega poštarja, sicer bo še naprej do konca delovne dobe delal škodo in zgago.

Na naši pošti sta dve pismonoši, ki imata bolj slab odnos do pošiljk, a se počasi popravlja, a ni zaradi slabe robe, ampak zaradi zamenjane pošte, lenobe da bi še prehodil par metrčkov do naslednjega nabiralnika ali pa napačno izpolnjevanje ključnih podatkov pri pismih z državno vsebino (kazensko, upravno in pravdno pismo).

To vem, ker sem opravljal prakso na pošti in še študiram tehnologijo poštnega prometa. Drugače je naša pošta lokalna in ni konkretnih problemov, sem pa tja imamo težave zaradi količine pisma. Verjemite mi, če je količina pisem in paketov ogromna bodo verjetnosti za napake večje. Ni pa dopustno, da je vaš pismonoša tako malomarno zatlačeval paket v nabiralnik, namesto da bi dal noter obvestilo o prispeli pošiljki - bel listič in bi ga stranka šla iskati na lokalno pošto.

Nekateri poštni delavci ostajajo v 80. letih, drugi pa se modernizirajo in so korak s spremembami. Seveda bi bilo za Pošto SLO najbolj ugodno imeti modernizirajoče se delavce, kot pa tiste, ki so ostali v svojem času in v svoji miselnosti.

Kiwix ::

Prvič se mi je zgodilo, da Pošta Slovenije ni dostavila paketa, ker ga je označila kot 'pošiljatelja ni bilo doma', zato je pošiljko, ki je bila prej že v celoti plačana poslala nazaj na Kitajsko...? Več kot mesec dni nazaj izpolnjena reklamacija preko spletnega obrazca ter poslana elektronska pošta vendar do danes nobenega odgovora... Ima kdo izkušnje z reklamacijami? Tudi preko FB vsakič drugače odgovorijo tako, da niti sami ne vejo kaj in kako. 'Na srečo' je bil paket vreden samo 15€, ampak vseeno, ker je bila napaka na njihovi strani želim, da mi celotno kupnino povrnejo oni.

destroyer2k ::

Kiwix je izjavil:

Prvič se mi je zgodilo, da Pošta Slovenije ni dostavila paketa, ker ga je označila kot 'pošiljatelja ni bilo doma', zato je pošiljko, ki je bila prej že v celoti plačana poslala nazaj na Kitajsko...? Več kot mesec dni nazaj izpolnjena reklamacija preko spletnega obrazca ter poslana elektronska pošta vendar do danes nobenega odgovora... Ima kdo izkušnje z reklamacijami? Tudi preko FB vsakič drugače odgovorijo tako, da niti sami ne vejo kaj in kako. 'Na srečo' je bil paket vreden samo 15EUR, ampak vseeno, ker je bila napaka na njihovi strani želim, da mi celotno kupnino povrnejo oni.


Pošiljatelja ni bilo doma? Takoj so ti nazaj poslali?

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Jaz razumem, da njega ni bilo doma, obvestila o prjemeu pošiljke na pošto pa ni dobil. O odškodnini pozabi. Reklamacijo tudi pozabi. V bistvu vse skupaj pozabi.
Lahko edino povprašaš vodjo poslovalnice, kako in zakaj je prišlo do tega in se provajte zmenit, da se ne ponovi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Kiwix ::

Kot je napisal Machete, obvestila niti nisem prejel zato nisem vedel. Sicer ponavadi pošiljkam sledim in preverjam kje so, ampak ravno to sem pozabil... Sicer pa do sedaj nikoli nisem imel težav da česa nebi dobil...

Ni problema pozabiti na pošiljko v vrednosti 15€, kaj pa če bi bila večja vrednost..? Očitno se danes ne moreš zanesti prav na nobeno podjetje več in moraš natančno spremljati kaj se dogaja, kje je pošiljka... Ker očitno imajo reklamacije samo zaradi zakonodaje ker tudi obrazec je tak, da o tem raje nebi pisal.

Machete ::

Žal je tako. Milijoni škatlic in kuvert in tisoče ljudi in logsitičnih sistemov vmes. V bistvu je še zelo dobro kakor je :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

LukiYo ::

Jaz sem od Pošte SI dobil preluknjano škatlo in notri poškodovan laptop. Očitno so z laptop škatlo podstavili neke kose pohištva ali nekaj težkega, čeprav se je vedelo da gre za elektroniko. Očitno so delavci premalo plačani in so takšne posledice.

Trubar ::

Da se jaz delim izkusnjo s postarji. Pred leti sem se zivel s starsi v vec stanovanjski hisi. Nabiralniki se nahajajo za steklenimi vrati katerih kljuce imamo vsi stanovalci in tudi postar. Toda postar je bil prelen in je vedno zvonil na nas zvonec, da smo mu odpirali vrata s pritiskom na gumb na domofonu. To se je dogajalo skoraj vsak dan okoli 7 ure zjutraj. Mati mu je nekajkrat na lepo in kasneje tudi na grdo naj uporablja kljuce. Vedno je imel nek izgovor. S casoma je materi bilo dovolj in je sla na posto k sefu postarja in dala uradno pritozbo. Postarja so kasneje degradirali v nizji placilni razred oz. nekaj podobnega. Kasneje je postar prisel ves razburjen k materi da kaj se gre itd. Mati mu je povedala, da ga je velikokrat opozorila. Nato je se nekaj mencal in sel. Od takrat naprej je mir. Kasneje so ga tudi prestavili na drugo regijo.

Skratka potrebno se je postaviti zase. :)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Gogo ::

Trubar je izjavil:

Skratka potrebno se je postaviti zase. :)

točno tako, poštarji imajo svoje nadzornike, ki se jih bojijo kot hudiča. uradno se pritoži, predloži dokaze in zahtevaj povratno poročilo. boš presenečen. vsaj jaz sem bil.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Machete ::

Ste pa borci!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Stokarino ::

Moj case: Prodal stvar preko pošte, kupec plača in prevzame robo, vse ok. Par dni kasneje kupnino pripeljejo kupcu. :)) :))
Je bil fer in nakazal.

_Denny_ ::

Stokarino je izjavil:

Moj case: Prodal stvar preko pošte, kupec plača in prevzame robo, vse ok. Par dni kasneje kupnino pripeljejo kupcu. :)) :))
Je bil fer in nakazal.

Narobe si izpolnil poštno nakaznico. Moraš obratno kot je na paketu, torej ti prejemnik, on pošiljatelj.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Vuli ::

sej ni rečeno, da je za to kriva pošta slovenije. lahko so ti jo zdrobili na letalu ali bogve kje.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

mat xxl ::

Problem je tudi pakiranje, slabo pakiranje....

So mi eno steklokeramično poslali iz nemčije, prišla škatla, ko za hladilnik res noro spakirano vse v nulo in sem se hecal, da če to leti 5 m, na tla , da ostane cela in je kolega takoj stavil za kosilo... No imel sem eno defektno že počeno ploščo in smo jo nazaj noter zapakirali in iz 2 nadstropja vrgli na beton na vogal.......

Verjamete ali ne, plata noter je bila enaka, kot pred padcem, skratka ni se nič dodatno razbila......

Tako, da ni vse samo v poštarjih......

Kiwix ::

Sedaj ne vem ali jaz kaj ne razumem ali mi je pošta zopet zavrnila paket oziroma poslala nazaj na Kitajsko takoj ko je prišla v Slovenijo? Če kličem je stalno odzivnik, na FB ne odgovarjajo, na maile tudi ne, to je primerno samo še za inšpekcijo...

http://parcelsapp.com/en/tracking/RB823...

darkolord ::

Pošiljka še ni prišla v Slovenijo.

gruntfürmich ::

Machete je izjavil:

Ste pa borci!
eni pač ne uživajo v tem, da jih vedno na suho nategujejo, kot recimo tebe...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Kiwix ::

So se pa sedaj javili na FB da bodo preverili in se opravičujejo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kiwix ()

Sp3m ::

Sam ne bom grajal samih poštarjev, z večino se da vse zmeniti in so zelo prijazni in ustrežljivi, tudi večino paketov, vsaj meni, ne tlačijo v nabiralnik!

Sam sistem pošte, kjer pošiljka pride iz tujine v parih dneh, pa naj bo iz drugega konca sveta, potem se pa na carini zadrži za par dni, mi je pa totalen fail in je vreden vse graje!

Machete ::

gruntfürmich je izjavil:

Machete je izjavil:

Ste pa borci!
eni pač ne uživajo v tem, da jih vedno na suho nategujejo, kot recimo tebe...


Ja, življenski projekt blokarja: družinska pritžba čez poštarja. Asi in borci za svoje ''pravice''.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mehmed ::

Sp3m je izjavil:

Sam ne bom grajal samih poštarjev, z večino se da vse zmeniti in so zelo prijazni in ustrežljivi, tudi večino paketov, vsaj meni, ne tlačijo v nabiralnik!


Nekateri nabiralniki v blokih imajo ekstra kljucavnico ob strani s katero lahko odpres celo vrsto naenkrat.
Vcasih celo uporabijo to moznost pa vtaknejo not pakete, ki sicer ne bi sli skozi rezo.
Sicer se mi redko zgodi je pa prijetno presenecenje ko se.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5715127 (8544) jocoj
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545774 (16615) uporabnik50
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622490 (12926) kixs
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10022893 (16385) xxxul
»

Poštar mi je v kaslcu pustil prazno odprto koverto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8116736 (12951) Janac

Več podobnih tem