» »

Najcenejše gostovanje za manjšo spletno stran

Najcenejše gostovanje za manjšo spletno stran

aljaz33 ::

Pozdravljeni!

Namen imam postaviti manjšo spletno stran (velikosti okrog 100 MB), pa me zanima katerega ponudnika gostovanja priporočate. Ne rabim podpore za vse napredne tehnologije, saj bo stran narejena z jezikom HTML.

DC- ::

Naša rega mogoče.
Če ti je pa 55 Mb dovolj pa tudi paglavec

aljaz33 ::

Naša rega mogoče.
Če ti je pa 55 Mb dovolj pa tudi paglavec


Imajo objavljene cene vključen DDV?

jype ::

Če kupiš domeno poznam enga, k ti da 100 mega prostora pa DNS hosting zastonj.

Sehnsucht ::

@aljaz33

čisto spodaj piše, da vse objavljene cene vključujejo DDV.
Na kratko se odgovor na tvoje vprašanje glasi: DA

aljaz33 ::

@aljaz33

čisto spodaj piše, da vse objavljene cene vključujejo DDV.
Na kratko se odgovor na tvoje vprašanje glasi: DA

Hvala :)


Naša rega mogoče.

Kolikor sem pregledal ponudbo, se bom verjetno odločil kar za vašo rego. Upam, da bo stvar v redu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljaz33 ()

DC- ::

Ja kot je že Sehnsucht ugotovil so vse cene na www.zabec.net z DDV.
To kar vidiš je končna cena.

LPD

brez-imenko ::

No mene pa tudi zanima, če je sploh kaj zastoljskih gostovanj pri nas. Vem da lahko imaš nekaj prostora pri svojem ponudniku pa da se občasno tu pa tam kakšen pojavi ki "šenka" nekaj prostora na strezniku če te opazijo da rabiš nekaj prostora Kako je ap kaj s PHPjem in MySQL kre sem želel enkrat da bi naložil joomlo pa kakšen OScommerce ali kaj podobnega za trgovino. Uglavnem menda naj bi jih bilo cel kup pa vem le za nekaj teh. Predusem bi verjetno ratal problem pri PHP in MySQL, če le tega nimata za podporo dovolj sodobno različico.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Gandalfar ::

trgovino bi fural, hkrati pa ne bi niti osnovnega hostinga placal? :)

brez-imenko ::

Na ne eno bi imel joomlo tisto bi rad imel na brezplačnem za se učit(menda moraš prvo osvoit njen vmesnika, da ti potem zalavfa) za glede trgovine bi pa tudi rad prvo osvojil zadevo. Poznaš kakšen emulator za emulirat te CMSje saj potrebujejo zgoraj omenjeni dve zadevi(PHP in MySQL)? Zaradi tega spračujem za zastonjske, ker ne poznam emulatorja, kateri bi tekel direkt na računalniku in bi potem lahko videl tudi rezultat. Upam da sem bil jasen, zakaj naj bi potreboval omenneno opcijo. A ti ze vse veš taprvi dan in si pamete? Nismo vsi tako pametni, da bi vedeli vsega. :))
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Gandalfar ::

Pa tako povej, to lahko lokalno pri sebi laufas: XAMPP @ Wikipedia

brez-imenko ::

A XAMPP se mu pravilno reče? Najlepša ti hvala.
Še zmeraj bi me zanimale tudi brezplačna gostovanja ampak za izven kontaksta trgovine in teh zadev pač za malo probat kakšno XHTML stran uploadat(sm dobil precej podlag pa se bom probal malo z njimi igrat.

PS: ali je kje kakšna knjiga v slovenščini pomožnosti PDF, kjer bi dobil kašne napotke kako se ureja omenjene podlage oz. nasploh Je to malo drugačen sistem kot pa HTML (nekje sem enkrat nekaj videl vendar pozagil link).
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

Naceloma ti tvoj ISP ponudnik da nekaj prostora na spletnem strezniku. Templati so pa CMS-speific in si pac preberi dokumentacijo, ki pride skupaj s tvojim CMS-jem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376294374 (17666) hariscorale

Izdelava osebne predstavitve v nekaj klikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
212838 (2336) root987
»

server za joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
223449 (2137) techfreak :)

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11623478 (21966) Ziga Dolhar
»

Web gostitelj

Oddelek: Omrežja in internet
221113 (911) Ales

Več podobnih tem