Forum » Pomoč in nasveti » Windows Live Messenger
Windows Live Messenger
-TiLen- ::
Kako nej zaprem račun? pač.. kako bi zbrisu npr.: abcdefgh@windowslive.com ?
pa cel postopk rabm..
Nujno!
pa cel postopk rabm..
Nujno!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | SlovnicaOddelek: Šola | 4442 (3519) | McHusch |
| » | Delo programerjaOddelek: Loža | 7173 (6338) | Jure14 |
| » | Delo pismonošeOddelek: Pomoč in nasveti | 9742 (7981) | mojster_joni |
| » | Postati elektronikOddelek: Elektrotehnika in elektronika | 4454 (4101) | negotiator |
| » | igra : Vaše življenje z naslovi pesmiOddelek: Loža | 3538 (2879) | reptilia |