» »

Težave s pošiljanjem SMSov - LG KP500 Cookie

Težave s pošiljanjem SMSov - LG KP500 Cookie

GoldRakun ::

Torej da začnem,
včeraj sem si kupil omenjeni telefon v BigBangu in SIM karticp na Mobitelu. Včeraaj sem telefon malo raziskoval, danes sem poskušal poslati SMS in ni šlo. Pošiljalo je 10 minut, na koncu pa napisalo da sporočila ni bilo mogoče poslati.
Ker ne morem pošiljati SMSov, ne morem aktivirati MMSov in niti na internet ne morem it(browser)
Naj povem še to, da sprejemanje SMSov ter klicanje dela normalno.
Pozna kdo kako rešitev?
Hvala!

šernk ::

poglej da imaš service center (center za storitve) številko na +38641001333 (najdeš v nastavitvah pri smsih)

in številko telefonskega predala na +38641101000.

vse te nastavitve se ponavadi najde notri pod menijem za sporočila. mislim da je pomembna predvsem druga številka nisem pa popolnoma prepričan. če se ne motim pa ima mobitel tudi za vse te nastavitve možnost da ti jih pošljejo



edit: sposodil bi si to temo, ker si me že ravno zmislil glede smsov... deluje mi kot da je zakleto...smse mi večinoma pošilja vsem normalno, razen točno določeni osebi včasih ne morem in ne morem poslati smsa, napiše podobno kot njemu da pač ne more poslati...če pošljem kakšni drugi osebi pošlje takoj...le tej noče. pa o kakšni blokadi ali polnem predalu tiste osebe ni govora. zanimivo mi je da mi to dela le pri eni osebi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: šernk ()

GoldRakun ::

Center za nastavitve sem že prej mel nastavlene(sem sam nastavil, sem našel na internetu), za telefonski predal pa ne najdem.
A jih pokličem na Mobitel pa jim povem kake probleme mam, al se da še kak drugače rešit?

ModriN96 ::

pokličeš, ti pošlejo nastavitven sms za MMS in nastavitven sms za WAP(internet) pa še smscenter ti nej povejo.

in to je vse.

HONDATRX ::

Verjetno je s kartico kj narobe tko ko je blo pri meni pa sem jo poskusil v več gsmih.

lukaz ::

Še dobro da je bilo to pol leta nazaj...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151358 (16079) Steinkauz
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162602 (1984) mitkos
»

Telemach - Prenos podatkov in MMS ne delujeta - Prosim za pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
1330200 (29874) The Shadow
»

Mobitelova nova storitev - SMS zgrešeni klic (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
7112889 (9049) StratOS
»

Mobitel telefonski predal

Oddelek: Loža
102884 (2758) Cokolesnik

Več podobnih tem