» »

Xtreamer - media player

Xtreamer - media player

««
97 / 105
»»

bfrenk ::

Kje bi lahko dobil pasivno hlajenje za Xtreamerja?

Imam dva ventilatorja (eden je v rezervi), oba ropotata in meljeta.Na uradni strani od Xtreamerja se hlajenje sice lahko kupi, ampak cena je pa kar malo mimo :20€ + 10€ za poštnino iz Hong Konga.

astras ::

***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

misek ::

astras ::

hm ja.. 5 funtov + 9 funtov dostava = cca 19 eur ;) ceneje je, je pa samo na eni strani ;)
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

bfrenk ::

Vgrajen imam interni disk, sicer je precej hladen, ampak vseeno... Ali je dovolj enostransko hlajenje ?

misek ::

Hladilno rebro na strani diska nima direktnega stika zato je efekt hlajenja tukaj za mene vprašljiv. Disk se ne greje toliko, da bi ga bilo potrebno dodatno hladiti. Kar poglejte, kako je montiran v prenosnikih - vsaj pri meni je popolnoma zaprt. Še kakšnih rež nima.

refosk ::

Ali se da računalnik z Win 7 nastaviti tako, da se zbudi iz standby preko mreže, ko vklopim xtreamer? Je možno potem računalnik spet dati nazaj v spanje?

misek ::

Če je morda kdo spregledal: Xtreamer 2012 announcement

joze67 ::

Če bi namesto/poleg DVBT omogočili DVBC, bi verjetno Prodigy zamenjal svojega X mk1. Tako pa...

floyd1 ::

misek je izjavil:

Če je morda kdo spregledal: Xtreamer 2012 announcement

Pri Xtremerju torej nič novega, veliko obljub pa smo od njih že vajeni ;). Vidim pa, da je tisti prvi "poceni" player sumljivo podoben temu, ki ga je nekaj časa nazaj prodajal Hofer (45 EUR), pa tudi enemu "malemu" Philipsu.

uvz123 ::

Spet polno nekih obljub... saj še roadmap-a iz leta 2010 in 2011 nista bila uresničena! Jaz še vedno čakam V3 za MK1 ter zvok 7.1!

Ali je sploh še ostalo kaj oslov na tem planetu, da jih bo nasedlo?

servo ::

V3 na MK1 ne bo, ravnotako tudi 7.1 zvoka zaradi HW omejitve ne... A ni to že nekaj časa jasno?

novitibo ::

New line of FW - AMP (r7)
http://moservices.org/forum/viewtopic.p...

to je pa že bolje, dela vse ok in hitreje.

@misek, če imaš čas, lahko pogledaš, kako bi na tem FW lahko dodal tvoj IPTVplayer? pa kako se dodaja RSS?

TNX!!!!!!!!!!!

misek ::

novitibo, fw me ni prepričal. Pa ne da ne bi deloval - prav nasprotno. Ampak ko se jaz nekaj navadim težko preklopim na nekaj drugega.

Bom vprašal FarVoice-a kako RSS tam deluje. Ampak verjetno enako kot na mk1? Samo skopiraj celo mapo in nastavi en novi item.

novitibo ::

laguna1 je izjavil:

@novitbo - sem si naložil novi FW, zadeva je hitra, web brovser ne obstaja, dela pa drugače youtube, lahko inštaliraš tudi xlive 9.2, tudi naš xlive od @dsdapaca, vendar prejšno verzijo - recimo od oprila maja, ..., prehod med tem FW in fw2.7.0 (tega imam jaz) pa ni problematičen, enostavno daš samo emrgency install in to je to.

Glede tega fw pa je predvajanje filmov s podnapisi dosti boljše, več možnosti velikosti podnapisov in oblike, ...., hitro vrtenje naprej do 32 x, funkcija goto zelo dobro rešena (samo potegneš - navigacijska tipka desno), jaz sem bil presenečen vendar škoda, da ne gre naložit ta zadnji xlive od @dsapaca.

LP


kam skopiramo xlive v moServices FW?

tnx

misek ::

Tole sem dobil:
Q: Can anyone tell me how to add some RSS project to AMP (r7) firmware made for Xtreamer?
A: Use telnet, ftp, moS_module

uvz123 ::

servo je izjavil:

V3 na MK1 ne bo, ravnotako tudi 7.1 zvoka zaradi HW omejitve ne... A ni to že nekaj časa jasno?

Mogoče sem preveč zakodiral zgornje besedilo...

Meni je prekleto jasno, da je firma Xtreamer nateg tisočletja! Naj dajejo še takšne napovedi, ne verjamem več ničesar!

servo ::

novitibo ::

misek je izjavil:

Tole sem dobil:
Q: Can anyone tell me how to add some RSS project to AMP (r7) firmware made for Xtreamer?
A: Use telnet, ftp, moS_module


ups, še zmeraj ne vem kako :)

Timmah ::

Fantje in dekleta pojavil se mi je en problem in prosim za pomoč.
Ko vklopim web server mi napravca nekaj časa deluje potem skoči v home meni in nazaj v direktorij kjer sem nazadnje kaj play-al. Enako se dogaja tudi, ko se nič ne predvaja, sepravi xtreamer je v nekem share direktoriju, skoči na home stran in nazaj v direktorij.
probal sem že nanovo firmware instalirat pa je ista klobasa.

FW.: 2.7

hvala že v naprej
donde esta francesca

astras ::

verjetno je nalozena kaksna skripta.. ce je v uporabi usb kljuc ali interni disk naj se zadevo formatira...
prav tako uporabi ukaz factory settings
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

miha- ::

Živjo,

kako je z SW2 in IPTV? Bo ta kaj izboljšano iz deluje?

Hvala!

dr1m ::

Brskam po spletu in forumih, a nikjer ne zasledim podobne težave.
Namreč meni Xtreamer s FW 2.7. Youtube enostavno ne dela. Video vsebino sicer najde, a predvajat mi noče nobene. Pred tem ni predvajalo le redke video-vsebine, sedaj pa mi noče predvajat niti videov iz svojega računa.
Kot sem omenil, servis deluje in najde posnetke ter prikaže sliko, le predvajati noče.
A ima mogoče še kdo tako težavo?

DJ Beat ::

Ja, vsi.. pred casom je YT spreminjal kodo in od takrat ne deluje.. In niti nikoli ne bo, ker ne bo novega FW-ja :)

dr1m ::

Ma ne mi tega delat... prosim :(
A potem ni varijante ali kaj?

servo ::

saj se da z xLive - poglej si http://forum.xtreamer.net/topic/18778-x...

astras ::

tako je z xlive deluje
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

novitibo ::

zgodovina iskanj pri youtubu bi bilo zelo dobrodošla.
v moServices firmware-u je možno shranjevati z daljincem.
kot sem opazil je search modificiran v xlive (dsapac), lahko bi še zgodovino iskanj dodal?

Timmah ::

astras je izjavil:

verjetno je nalozena kaksna skripta.. ce je v uporabi usb kljuc ali interni disk naj se zadevo formatira...
prav tako uporabi ukaz factory settings
lp


tudi factory settings sem probal pa ni učinka, usb ključa in internega diska nimam notri
kakšna druga ideja ?
donde esta francesca

novitibo ::

Timmah je izjavil:

astras je izjavil:

verjetno je nalozena kaksna skripta.. ce je v uporabi usb kljuc ali interni disk naj se zadevo formatira...
prav tako uporabi ukaz factory settings
lp


tudi factory settings sem probal pa ni učinka, usb ključa in internega diska nimam notri
kakšna druga ideja ?


trojanc v mreži :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: novitibo ()

novitibo ::

http://www.rtvslo.si...ejemnike/275147
MMC RTV Slovenija je v sodelovanju z laboratorijem za telekomunikacije pri Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani pripravil aplikacijo 'Mediateka' za napredne TV-sprejemnike.
Aplikacija omogoča uporabo obstoječega spletnega multimedijskega predvajalnika za ogled avdio- in videoarhiva prek naprednejših TV-sprejemnikov, ki omogočajo dostop do spleta in vključujejo podporo za aplikacije, so sporočili iz službe za odnose z javnostjo RTV Slovenija.

:D upam da bo kmalu možno v xLive gledat RTV arhiv v boljši kvaliteti 8-)

novitibo ::

novitibo je izjavil:

http://www.rtvslo.si...ejemnike/275147
MMC RTV Slovenija je v sodelovanju z laboratorijem za telekomunikacije pri Fakulteti za elektrotehniko v Ljubljani pripravil aplikacijo 'Mediateka' za napredne TV-sprejemnike.
Aplikacija omogoča uporabo obstoječega spletnega multimedijskega predvajalnika za ogled avdio- in videoarhiva prek naprednejših TV-sprejemnikov, ki omogočajo dostop do spleta in vključujejo podporo za aplikacije, so sporočili iz službe za odnose z javnostjo RTV Slovenija.

:D upam da bo kmalu možno v xLive gledat RTV arhiv v boljši kvaliteti 8-)


MMC quote: Gre za iste posnetke, kot so objavljeni tudi v spletnem arhivu. Kvaliteto posnetkov bomo že v kratkem izboljšali.

yupi 8-)

sg23 ::

XTREAMER je velika NATEGUNSKA FIRMA.
Niso niti FW 3.0 še porihtali, že obljubljajo novosti. Za FW 3.0 so nam celo prejšnje leto lagali, da je tik pred izidom, sedaj pa izvemo, da ga za starejše modele sploh ne bo.
ZA SW je bilo rečeno, da bo FW 3.0 prišel z začetkom prejšnjega leta, sedaj pa ponujajo neki 30% popust z nakupom novega produkta!

BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA!

uvz123 ::

Dolgo si potreboval, da si prišel do tega spoznanja... welcome!

Žal je še veliko takih, ki prej ne "pogooglajo" naokoli glede te firme in padejo na finto z obljubami. Zgodovina se ponavlja (MVIX, Unicorn).... me prav zanima, kakšno bo naslednje ime te firme... xTension?

P.S. Ko bom videl, bom verjel... pa nič prej... raje kasneje!

OldSkul ::

In pol bi nekateri celo kupili SW3, čeprav vemo, kaj se je zgodilo z SW2 in navsezadnje tudi z drugimi sprejemniki. Xtreamer, nikoli več!

psytoma ::

eni pa smo veseli s SW1 in fw 2.7 in gledamo filme v božjem miru

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: psytoma ()

jl ::

Za moje pojme je xtreamer za ta denar cisto soliden predvajalnik. Res je, da so obljubljali vec kar se SW tice, ampak jaz sem se sprijaznil, da MK1 ni torrent/nas server, ampak ga uporabljam zgolj kot predvajalnik...and it does the job.

psytoma ::

+1

kmetek ::

sg23 je izjavil:

XTREAMER je velika NATEGUNSKA FIRMA.
Niso niti FW 3.0 še porihtali, že obljubljajo novosti. Za FW 3.0 so nam celo prejšnje leto lagali, da je tik pred izidom, sedaj pa izvemo, da ga za starejše modele sploh ne bo.
ZA SW je bilo rečeno, da bo FW 3.0 prišel z začetkom prejšnjega leta, sedaj pa ponujajo neki 30% popust z nakupom novega produkta!

BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA! BANDA POKVARJENA!


Isto kot GSM, zakaj vsako leto tok novih modelov? MONEY!!!

Imaš link, kjer ponujajo 30%? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

DJ Beat ::

Meni tudi z 2.7 deluje, cemur je namenjen.. predvajanju MM vsebin.. Vec pa nikoli nisem potreboval. :)

bjacky2004 ::

Imam en problem, kupil sem anteno za Xtreamer 300Mbps 811.n in mi dobi IP, vidim share-ane mape, tudi film v mapi, ko pa ga startam je samo črn ekran. Slike .jpg vidim normalno. kak nasvet? Hvala, LP

astras ::

vsak film?
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

bjacky2004 ::

Zaenkrat sem dal samo enega Johnny English reborn, bom pa popoldne probal še kakega. Misliš, da je kakšen kodek?

novitibo ::

bjacky2004 je izjavil:

Zaenkrat sem dal samo enega Johnny English reborn, bom pa popoldne probal še kakega. Misliš, da je kakšen kodek?

ne trudi se s tem filmom itak je zanič :P

gzii ::

novitibo :
New line of FW - AMP (r7)
http://moservices.org/forum/viewtopic.p...

In to deluje na xT?
Ne povozi bootloaderja?
Raje vprašam. Pred leti sem drago plačal napako za neko zelooo
drago napravo.

novitibo ::

gzii je izjavil:

novitibo :
New line of FW - AMP (r7)
http://moservices.org/forum/viewtopic.p...

In to deluje na xT?
Ne povozi bootloaderja?
Raje vprašam. Pred leti sem drago plačal napako za neko zelooo
drago napravo.


yp, sm preiskusil na xtreamerju mk1. zanimiv fw.
povoziš ga nazaj na xt fw z emergency proceduro.

pri meni je bil upgrade in downgrade brez problemov, vsak pa sam odgovarja...

RudeBw ::

Heh, sem včeraj na ofišal forumu xtreamerja vprašal, če je že kdo probal inštalirat modan (SDK v3) FW na xtreamerja in so me gladko banali. Pa saj v bistvu sploh ne bi s tem težil, če nam ne bi že dve leti obljubljali FW v3, potem pa sporočili, da ga za MK1 in SW sploh ne bo. Bil sem tudi že pred nakupom Prodigy-ja, pa sem se spomnil, da je zame vedno bila glavna pomanjkljivost XT-jev pomanjkanje DVD/Bray pogona. Ploščkov različnih formatov pač XT ne podpira (razen enega modela), ki pa je bil out of time, ko so ga dali na tržišče.
Skratka, zanima me ali ta moservices FW prebavi zadnji dsapacev xLive in kako dela web browser in IPTV (če sploh deluje). Ker če to ne deluje potem ne vem kaj z novim fw-jem dobim. Zato prosim, če kdo od uporabnikov našteje katere so prednosti in pomanjkljivosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RudeBw ()

gzii ::

novitibo hvala.

RudeBw ::

novi update: New line of FW - AMP (r8)
Če je kdo preizkusil, prosim za krajši review, kako se obnese na MK1.

novitibo ::

sm preveril - še vedno je orig X fw boljši.
««
97 / 105
»»