» »

Izkušnje z ISG

Izkušnje z ISG

knesz ::

Ker Tušhosting stalno draži svoje storitve, me mika, da bi zamenjal ponudnika kolokacije. Tušhosting sicer dela zanesljivo, zanima me pa, če ima kdo od vas izkušnje z podjetjem ISG d.o.o. Zanima me predvsem zanesljivost , dostopnost... skratka vse, kar je pri kolokacijo važno.

lp

CyberDuck ::

Ima kdo kaj več informacij? Nikjer ne zasledim nobenih postov o izkušnji z njimi. Bi bil zelo hvaležen za kakšno informacijo ;)

knesz ::

CyberDuck je izjavil:

Ima kdo kaj več informacij? Nikjer ne zasledim nobenih postov o izkušnji z njimi. Bi bil zelo hvaležen za kakšno informacijo ;)

Zanesljivost je vredu, imeli so 2 izpada, enkrat jim je menda usmerjevalnik zatajil in drugič ko so se selili v nove prostore (to je razumljivo).
Če vzameš v zakup vzvišenost enega od zaposlenih ter to, da jim moraš za vsak jajc razlagati za kaj rabiš razne ip-je, se splača.

lp

CyberDuck ::

Aha, no, ne da se mi kej veliko pregovarjati z raznoraznimi egoti ipd. To mi gre na k. In kaj njih briga zakaj rabiš IP-je? Gledam njih in Tuš in se še odločam ampak predvidevam, da za tistih par EUR grem rajši k tušu, kot pa da me vedno ko bom klical dobi kak idiot in se bom morla znjim pregovarjat za banalne stvari. no, sej mogoče ni tolk hudo kot pišem sam vseeno.

knesz ::

CyberDuck je izjavil:

Aha, no, ne da se mi kej veliko pregovarjati z raznoraznimi egoti ipd. To mi gre na k. In kaj njih briga zakaj rabiš IP-je? Gledam njih in Tuš in se še odločam ampak predvidevam, da za tistih par EUR grem rajši k tušu, kot pa da me vedno ko bom klical dobi kak idiot in se bom morla znjim pregovarjat za banalne stvari. no, sej mogoče ni tolk hudo kot pišem sam vseeno.

kontaktiraj še Gregorja Kožuha na Perftechu, imajo malo višje cene od ISG, nižje odd tuša, ter boljšo kvaliteto storitev.

In ne, nimam nič pri perftechu, čeprav razmišljam o tem :)

DC- ::

Nam pri tušu niso nikoli podražili.
Edin zadnji dodatn strežnik je za 10 EUR dražji ampak to niti ni tak denar

knesz ::

DC- je izjavil:

Nam pri tušu niso nikoli podražili.
Edin zadnji dodatn strežnik je za 10 EUR dražji ampak to niti ni tak denar

Moj prvi post je iz leta 2009 :)
Takrat so podražili.

CyberDuck ::

knesz je izjavil:

CyberDuck je izjavil:

Aha, no, ne da se mi kej veliko pregovarjati z raznoraznimi egoti ipd. To mi gre na k. In kaj njih briga zakaj rabiš IP-je? Gledam njih in Tuš in se še odločam ampak predvidevam, da za tistih par EUR grem rajši k tušu, kot pa da me vedno ko bom klical dobi kak idiot in se bom morla znjim pregovarjat za banalne stvari. no, sej mogoče ni tolk hudo kot pišem sam vseeno.

kontaktiraj še Gregorja Kožuha na Perftechu, imajo malo višje cene od ISG, nižje odd tuša, ter boljšo kvaliteto storitev.

In ne, nimam nič pri perftechu, čeprav razmišljam o tem :)


Hvala

Bakunin ::

zaradi uporabe IP (te) "gnjavi" RIPE.

Pa cena tudi ni vse - preveri dovode -

ISG - http://www.db.ripe.net/whois?form_type=...

Perftech ima sodec po RIPE vode od UTA in BT
ISG pa amis in t-2

http://www.db.ripe.net/whois?form_type=...

import: from AS5400 action pref=100; accept ANY
import: from AS8437 action pref=200; accept ANY

razen ce ni nekdo osvezil svoje RIPE zapise ze nekaj casa....
kar tudi kaze na resnost podjetja. :]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba ir panela

Oddelek: Loža
93969 (3537) K0l1br1
»

Artikli v trgovinah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512973 (9333) jalovec09
»

Težave s tušem

Oddelek: Loža
126003 (5271) INSIDE
»

Najboljše gostovanje v Sloveniji?

Oddelek: Izdelava spletišč
355065 (2994) neoserv
»

Tušmobil paketi vs. Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5811957 (9311) Lonsarg

Več podobnih tem