» »

The Godfather DVD

The Godfather DVD

VoX ::

Hi!

Mi lahko kdo svetuje kje bi lahko nabavil The Godfather DVD trilogijo kjer bi bil zraven tudi bonus dvd na katerem so razni intervjui, behind the scenes, screen testi igraucev in podobno. No seveda če obstaja z SLO podnapisi in da bi blo mozno nabavit kje v Sloveniji. Kakšne ideje in nasveti:\
More money, more problems ! ! !

tony1 ::

S Slo podnapisi sigurno ne obstaja (kvečjemu s piratskimi).

Sicer pa priporočam Blu-ray varianto (po drugi strani pa boš mogoče zaradi prehoda na nov medij kje na netu poceni dobil dvd varianto...)

jamiroq ::

tole (oz. zbirko, ki ji je na las podobna) so svojcas prodajali po bigbangih, mogoce jo se sedaj. vsebuje vse 3 filme in dvd z bonus materialom. filmi so podnaslovljeni, prav tako bonus material (no, vsaj tisti, ki sem ga pogledal).

VoX ::

o točno v bigbango bi pa znali met to... tnx za idejo:D
More money, more problems ! ! !

SebaR ::

Edini izhod jaz vidim da pobrskaš po travnikih :)

Lahko pa narediš tako da kupiš vse tri dele original potem pa še bonus DVD izbrskaš na internetu - ker le ta ne obstaja s slovenskimi podnapisi, žal
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

jamiroq ::

> ker le ta ne obstaja s slovenskimi podnapisi, žal

aha, tole kar imam v rokah in dvd enoti je potem halucinacija? behind the scenes imajo podnapise, le dvd-menu je v anglescini.

SebaR ::

se posipam s pepelom...
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Alamar ::

VoX ::

Na Bolhi je eden z piratskimi aden mi še ni odgovoril... Kot rečeno pa išem Box-set z bonus DVD-jo.

@ jamiroq: In se mi slpača nabavit to reč oz. je vredna ogleda? No kar se tiče bonus DVD-ja, o filmu itak ni kaj za debatirat;). No prabzaprau nabavil bom to v vsakem primero>:D
More money, more problems ! ! !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Harry Potter DVD/BR komplet

Oddelek: Loža
81619 (1361) fuck_it_
»

Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
828908 (4895) Brane22
»

Iron Maiden - A Matter of Life and Death

Oddelek: Sedem umetnosti
182413 (1641) jazbec
»

začasna rešitev: kupiti velik CRT televizor za cca 400 eur ali LCD 32'' za cca 650 eu

Oddelek: Kaj kupiti
492751 (1993) Mr.B

Več podobnih tem