» »

Tipkovnica (taka da ne piska če sistneš več tipk)-mehke tipke

Tipkovnica (taka da ne piska če sistneš več tipk)-mehke tipke

;-) ::

Kero tipkovnico mi predlagate v cenejšem rangu. Rabim pa tako da ne "piska" oz. da ne zatrokira ko stisneš 3 tipke ali več skupaj-to je POGOJ za nakup!

Raje imam višje tipke kot tiste čisto flat. Do zdaj mi je dobro služila G11, samo mi je predraga da bi jo spet kupil.

Pyr0Beast ::

skoraj vsaka USB tipkovnica ??
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

;-) ::

Ja dve mam doma pa ko hočem v igri 3 sisnt zablokira, g11 pa ne te pa nevem ne.

Rad bi neko preprosto obliko, pa da ma mehke tipke-preizkušeno.

Pyr0Beast ::

Rešitev je preprosta, ne pritiskaj več tipk ob enem ! ;) (Tako ali drugače se ti samo ena upošteva)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

;-) ::

To ni res.

Ko voziš naprimer kako igro ko voziš avte držiš gas pa levo pa obe primeta =) rabim pa še tretjo.

Spy ::

Najprej probaj zamenjat tipke, ki jih potrebuješ za raznorazne funkcije v igri. Osebno, ko sem igral GP500 sem uporabljal do 5 tipk naenkrat (npr. turn left, lean left, lean front, accelerate in menjalnik) in na vsaki tipkovnici se najde varjanta, ko ne piska ob sočasnem pritisku vseh teh tipk (po navadi rtfg, space bar, m,.-). Za avtomobile se tudi obnese varjanta vse štiri puščice (menjalnik + levodesno) in qa oz ay za gasbremzo).

LP

r5r ::

Odklopiš piskač.
And it makes me wonder.

;-) ::

Ja se prime pa pol tud ne :D

Bom probal kontrole spremenit iz smernih tipk na črke, samo je smotano tam igrat pol. Vem da sm pr g11 lahko stisno bremzo, gas pa še smerno za levo pa je driftalo, zaj pa piska pa šteka oz. avto se pelje samo ravno!

Pa mam 2 USB tipkovnice doma-sicer pisarniški, pa nebi rad še ene take kupo ko nebo delala.

neres ::

V cenejšem rangu ne vem če se kaj dobi... oz. se dobi, ampak je to bolj skrita funkcija in jo ponavadi ne oglašujejo na veliko. Ene stare IBM tipkovnice so imele to, se ne spomnem več imena.
Od dražjih je to omogočeno pri kakih Razer in Steelseries, ampak to so res drage tipkovnice.

Sicer pa išči za "full n-key rollover". http://www.hardforum.com/archive/index....
Mogoče bi kaka A4Tech znala met to funkcijo, se mi zdi da sem nekje bral...
Ali pa ta recimo: http://www.pcbodega.com/pcbshop/index.p... (vprašanje če jo dobiš pri nas)


Aja, še to: Baje da je PS/2 boljše od USBja kar se tega tiče, torej da omogoča pritiskanje več tipk hkrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

mjk ::

??? moram priznati, da mi še mi uspelo najt take tipkovnice, ki bi piskala :)
sam imam btc 6300c in je super ... je pa ultra flat ... stane pa cca 15 eur, samo ne vem če se jo še dobi ... sem jo kupu v comshopu - super tipkovnica!!

;-) ::

Ne piska tipkovnca ampak speaker v kompu oz v nekaterih primerih ne piska ampak samo ne primejo tipke.

Zaj iščem rabljeno g15 ali g11 (15 za uporabo g11 pa da kabl mejam na svoji) pa ni nič za pravo ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico priporočate?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7911860 (8276) Half-Saint
»

Katera gaming tipkovnica ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556106 (4951) deadbeef
»

OCZ z novo tipkovnico

Oddelek: Novice / Ostale najave
283629 (2656) subby
»

Katero tipkovnico uporabljate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
11913797 (11556) Half-Saint
»

Gamerska tipkovnica ? tarantula/g15/???

Oddelek: Kaj kupiti
151925 (1639) El Nino

Več podobnih tem