» »

Električni skuter

Električni skuter

ucerne ::

Lepo pozdravljeni!

Odločil sem se, da si kupim električni skuter za do 300€. Rad bi videl, da bi bilo okvirje iz nerjavečega železa in kolikor toliko velike gume. Nič ne bi bilo narobe, če bi šel 30-35km/h in da bi z eno baterijo prevozil približno 30km. Zgledal naj bi nekako tako: . Na internetu nisem nič pametnega našel, zato se zdaj obračam na vas v upanju, da mi boste nesebično pomagali. Zanima me tudi, v kateri trgovini se da tako stvarco kupit(dobro bi bilo, če bi bila v Ljubljani oz. v njeni okolici). Vem, da se ne morejo vse stvari izpolnit, a vseeno sem napisal želje, če bo morda si kdo vzel malo časa in mi pomagal.

Že v naprej sem vam najlepše zahvaljujem.

Lepo pozdrav,
Urban

imagodei ::

Skuter? Ne bo šlo. :( Za 300 EUR dobiš mogoče električni skiro - kar tale zadeva iz linka tudi je. ;)
- Hoc est qui sumus -

ucerne ::

Ja no pa skiro, saj to mi niti ni toliko pomembno. Vem, skuter je kot skuter in tudi prek 2000€, samo sem napisal električni skuter zato, ker majo Kitajci očitno te skiroje, na katerih piše"E-scooter". Ali morda veš, če se da pa kaj takega kupit za tak denar, zelo bi bil vesel takega kot je na linku.

Hvala ti!

mrTwelveTrees ::

tukaj mas... http://www.alibaba.com/catalogs/1221/El...

sam je velik problem, najdit moras da ti nekdo to uvozi...
proizvajalec ne-rad poslje samo 1 komad... pricakujejo da se jih naroci najmanj več 10 komadov... pa se to, tukaj je 1/2 natega 1/2 resnih oglasov.... itd itd itd

ucerne ::

Hmmm, jah problemi ne poznajo meja;(. Pa ravno nekaj takih je, kot si jaz želim, saj mi je zelo nevščečno, če je skoraj vse iz plastike. Bomo videli, če pa ima kdo še kakšno informacijo pa na dan z njo, bom zelo vesel:)

Lep pozdrav,
Urban

smilyxx ::

En moj sorodnik uvaža električne skuterje in bicikle, s tem da so cene pomoje prek 300 eur, lahko pa preverim. Ima ene par variant biciklov s pomožnim elektro motorjem (ene parkrat zagoniš, pol pa motor prevzame, u kšne hude klance gotovo ne gre) pa tudi skuterje, ki so po obliki podobni navadnim skuterjem, gre pa tam ene 50km/h.

Lp
Save water.
drink beer.

imagodei ::

Imam kolega, ki se ukvarja z alternativnimi pogoni. Trenutno ravno postavlja spletno stran, pa bom objavil link, čim bo up&running.
- Hoc est qui sumus -

ucerne ::

Hvala obema! Ja, sem gledal in sem videl, da naj bi se najbolj splačal neki električni skiro, ki gre 35km/h in se prodaja za 450€. Prodaja pa ga na bolhi. Ja, me prav zanima tista stran.:)

Lep pozdrav,
Urban

ucerne ::

Hej!

Mene zanima nekaj glede električnega skuterja/skiroja in sicer, ali greš lahko z njim po makedamu?

Hvala za odgovore.

LP

AndrejS ::

Problemi nastenejo ko kitajska jajca crkne...

;-) ::

Tisti bencinski, ki ružijo in smrdijo imajo tudi druge prednosti. Naprimer da leti kot hudič

lajkovic ::

rabim električni skutar ki gre 25 km/h barva(modra ali rdeča) rabim ga do 1 avgusta 2010

DuleKrtola ::

Zakaj elektrika?
Kupiš piaggio ciao za 300EUR, s cca 3l tanka prevoziš 100km. Pa niso preveč glasni in grejo 50kmph+

dzinks63 ::

@lajkovic; npr.: Eskuter Beta : 552,48€

lajkovic ::

em ja sej ni zame ampak za babi za v trgovino.če kdo pozna koga ki prodaja rabljenega mi naj sporoči hvala

imagodei ::

@jumo

in zakaj ne elektro skuter?

BTW: http://www.ekoalternativa.si/program.php
- Hoc est qui sumus -

lajkovic ::

em ja lejte jst bi imel takšnega

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

sandmat ::

kolega prodaja sledeče, ki so precej lahki in če ti zmanjka baterije, maš opcijo gonit pedala :)

http://www.ecat.si

lahko pa tudi poljubne skiroje(ki jih najdete na bolhi) predela na poljubno bolj pametne baterije(LiPo etc), ker je večina tistih težka 30-40kg(ne morš tega nosit) pa še kilometrina na svincu je vprašljiva(tista, ki je navedena v oglasih)

Pyr0Beast ::

Kilometrina na svincu je taka kot je napisana.

Samo za nosit je to svinjsko.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

sandmat ::

mam jst enega od tistih. napisana kilometrina je 35km. Drži nekaj čez 10. napetost se vsakič sesede, ko daš gas. Sedaj je moje življenje z LiPo baterijo precej lepše, lažje, pa še low battery mi ne sveti vsakič, ko dam gas :)

ozone14 ::

lajkovic je izjavil:

em ja lejte jst bi imel takšnega


Četud sm zelo pozn ti moram povedat da ima tole prijatelj in da je tole 1a. Ima večja kolesa... . Tisti pri silverstore pa niso extra saj te nabije
e pri tako majhni grbi na cesti. Edina slaba stvar ki je pri tem skiroju je ta, da hiti počasi :) . Jaz se tudi zanimam za to stvar. Ampak v Sloveniji to prodajajo samo pri silverstore. Baje, da so ga bratu kupil pa da je stvar zelo hitro crknila.
Łp GašPer

zuz3k ::

električni skiro je super zadeva, ni prevelik, malo porabi, ni zelo drag


le ena težava obstaja, KRAJA!

se splača pripeljat do večjega trg. centra in ga pustit kjer se puščajo

druga kolesa, pa četudi ga s dvemi ključavnicami privežemo? :(
Life is a psychological game.

sandmat ::

georgi: jst vzamem vn baterije :) je pa res, da se ne usedem predaleč, ko grem na kavo. Vseeno ne izzivam usode.

zuz3k ::

eh vseeno ti ga lahko vzame

potem raje se furam s kolesom kot pa da sem nestrpen vsakokrat ko ga kje pustim


pa baterije nvem če so lih lahke, že tiste pri kolesih vem da niso lih lahke, čene bi tam snel

baterije in nesel sseboj pa je pač obično kolo potem + zakleneš ga še
Life is a psychological game.

sandmat ::

moje imajo 2 kili(LiPo 10s2p), ni ravno lahko, ampak tako težko pa spet ni :)

danci ::

tako elektricno skiro prodam jaz po ugodni ceni sm iz kranja in sm na skiro ugradil varnostno kljucavnico 3 dni nazaj sm kupil nove akumulatorje zato me zanima kaksne so vase ponudbe akumulatorji so v garanciji 1 let

sandmat ::

malo bolj opiši, kateri skiro, kateri motor je gor, kakšne baterije ... Tale opis je bolj podoben stilu "prodam avto roza barve" :)

titles ::

če še morda iščeš električni skiro ti lahko jaz prodam enega in sicer zelo lepo ohranjen razvije do 1000 w moči in pa pospeši do 35km/h največja obremenitev je 120 kg in je črne barve. cena pa znaša med 400 evrov. če želiš ti lahko tudi prikažem slike. in pa naredi z enojnim polnjenjem 48 km.tudi po klancu navzgor nima večjih težav vsaj z menoj ne haha. če te zanima mi odpiši :D

lp titles

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: titles ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824795 (4624) sds
»

Zakaj so električni motorji prava stvar

Oddelek: Znanost in tehnologija
334396 (2949) krucymucy
»

nakup scooterja

Oddelek: Na cesti
161980 (1586) msjr
»

Kaj namesto kolesa

Oddelek: Na cesti
262867 (1986) Tr0n
»

Iščem kul skiro

Oddelek: Loža
4113217 (5311) boogie_xlr

Več podobnih tem