» »

Ne(R)o ne zazna dvd enote

Ne(R)o ne zazna dvd enote

Maverick33 ::

NeRo mi ne zazna dvd-rw snemalnika... Windows mi ga in sicer sem že inštaliral gledal filme vse samo nero pa ne probu sm verzije 6.6, 7.7, 9 portable.

Preprosto imam samo image recorder.

Če grem pod test drive speed napiše no drive found, ko dam system info pa ga najde lepo IDE XXXX mam optiarc in je delu vse do zdej (še dela samo v neru ga ne najde). Kot že rečeno je na IDE priklopu.

bluefish ::

kaj pa pravi ImgBurn?

Če se gre za Optiarc je zadeva verjetno fuč.

Mipe ::

Nero je komercialno sranje, kjer ne preveč radi posodabljajo modele pa to. Odprta koda je ta prava reč, ker so vsi modeli podprti (vsaj ponavadi). ImageRecorder, ImgBurn.

Maverick33 ::

Ni zanč, ker mi je delal dokler nism menu komponente (samo optiarc sm pustu) ja bom dal IMGBurn

Valvoline ::

Če maš še alcohol-a gor poskus tega odstranit če bo kej boljše. Včasih če sta oba programčka gor znajo povzročat težave.
Je pa res da je optiarc največji šrot med DVDRW.

Zgodovina sprememb…

Maverick33 ::

Sem dal programe ostale pa nič ne zazna.

bluefish ::

potem vrzi stran in v nakup novega - izberi Samsung ali kaj podobnega.

opeter ::

Lahko poskusiš še CDBurner XP (freeware). Verjetno pa imajo ostali prav in je tvoj pekač fuč.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Maverick33 ::

Kupm nov comp notr dam IDE pekač in pol mi ga noče zaznat pa sem testiru TRI!!! pa nobenga noče ne neRo ne kerkol drug program ala ashampo, imgburn....

Da ne bo pomote cd dvd mi vse predvaja samo pod pekač mi ga ne zazna v nero npr: tam, ko bi mogu bit moj pekač je samo image recorder.


V čem je fora zdej grem formatirat pa bom vidu še windowsov ne morm zapečt res nevem kaj bom naredu, če tole ne bo delval po format.


Upam, da je mel že kdo ta problem in ga rešu.

HVALA
LP

PS: NEMOGOČE, DA SO TRIJE PEKAČI, KI VSEM DRUGIM DELUJEJO FUČ!!!

ST-777 ::

Ko odprem program Nero Express 7, se tudi pri meni včasih, po kakšnih uspešnih 20 zapisih, zgodi, da ne zazna plošče v pekaču in ne morem nič posneti.

V tem primeru zaprem Nero, odprem pladenj pekača, ga zaprem in ponovno zaženem Nero. Ko naredim to, Nero prikaže kaj je bilo doslej napisano na plošči in lahko tudi dopišem.

Sicer pa se mi zdi Nero v redu program. Kar sem doslej z njim zapisal, lahko preberem, tudi tisto, kar je bilo zapisano pred 8 leti na CDRW Plextor in zadnji dve leti na DVDRW Samsung. Ne spomnil se, da bi bila kakšna plošča pri zapisovanju uničena ali da bi bila plošča, ki sem jo sam zapisal po določenem času neberljiva.

Se je pa že zgodilo, da moj DVDRW ni znal prebrati plošče, ki jo je nekdo drug zapisal na drugem pekaču.

Invictus ::

Uporabi CdBurnerXp. Zastonj, dela super ...

Za ISO in ostale image pa MagicISO. Tudi zastonj.

In pozabi to sranje od Nerota. Če imaš verzijo, ki jo prilagajo pekačem, je zaklenjen točno na ta pekač. Na drugih ne dela ...

LP I.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

disk se noče formatirat

Oddelek: Pomoč in nasveti
353204 (2449) Ikspe
»

Po zapisovanju DVD-ja...DVD prazen in ponovno snemljiv

Oddelek: Pomoč in nasveti
131563 (1151) borch
»

Peka ISO datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
132127 (1693) Blinder
»

Kako zapisati Double layer

Oddelek: Strojna oprema
71595 (1547) Valvoline
»

kako zapečt DVD 7.4G

Oddelek: Pomoč in nasveti
111733 (1501) multiscan

Več podobnih tem