» »

Po zapisovanju DVD-ja...DVD prazen in ponovno snemljiv

Po zapisovanju DVD-ja...DVD prazen in ponovno snemljiv

kanabis ::

Imam čuden še nevidem meni problem. Ko na prenosniku snemam na DVD+R (to podpira) z Nerotom zgleda vse ok..na koncu lepo javi da je USPEŠNO zaključeno. Ko pa želim pogledat kaj in kako je posnelo/zapeklo pa je DVD prazen. Tudi če probam PONOVNO zapeči isti DVD ga lahko spet "zapečem"?
opazil sem da ko recimo prestavim kaj želim zapeči in kliknem gumb ZAPEČi v v oku ki se javi za zadnje nastavitve NE POKAŽE možnosti za hitrost in fukcije ki so višje so sive..torej jih ne morem označiti?
Imam zadnjo verzijo Nero-ta?

Mi lahko kdo pomaga?
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

SavoS ::

Prvo kar mi pade na pamet je...da imaš označeno naj ti dela simulacijo zapisa........torej v bistvu simulaira zapisovanje, kao da peče, zato ti sploh ne zapeče DVD.......preglej malo menuje v Nerotu......

Drugače pa ....8-O
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

kanabis ::

Ne to je vse ok, ni simulacija sploh označena.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

zcetrt ::

Slucajno kak navidezni pogon? Poglej ce je tam, kjer izberes zapisovalec, znamka tvoje pecke.
4.

GhostMB ::

Imam čuden še nevidem meni problem. Ko na prenosniku snemam na DVD+R (to podpira) z Nerotom zgleda vse ok..na koncu lepo javi da je USPEŠNO zaključeno. Ko pa želim pogledat kaj in kako je posnelo/zapeklo pa je DVD prazen. Tudi če probam PONOVNO zapeči isti DVD ga lahko spet "zapečem"?
opazil sem da ko recimo prestavim kaj želim zapeči in kliknem gumb ZAPEČi v v oku ki se javi za zadnje nastavitve NE POKAŽE možnosti za hitrost in fukcije ki so višje so sive..torej jih ne morem označiti?
Imam zadnjo verzijo Nero-ta?

Mi lahko kdo pomaga?


Imam čist isti problem. Sem že poskuso z drugimi programi pa isto sranje... Zdaj me zanima če je pekač zanič ali kaj? Prosim za pomoč... DVD pekač: TSSTcorp CDDVDW TS-L633L ATA Device.

P4ajo ::

Vrjamem da to ni vrjetno a meni se je zgodilo, da sem namesto da bi sliko zapisal na dvd sliko pisal na trdi disk, torej mogoče maš izbrano, da ti samo izdela sliko in ne zapiše.

GhostMB ::

Vrjamem da to ni vrjetno a meni se je zgodilo, da sem namesto da bi sliko zapisal na dvd sliko pisal na trdi disk, torej mogoče maš izbrano, da ti samo izdela sliko in ne zapiše.



Ni važno kaj hočem zapisat na DVD je isto... piše da je uspešno zapisalo, brez napak. Ampak ko vstavim nazaj DVD je prazen... Kje pa lahko pogledam, če imam izbrano da mi samo izdela sliko in ne zapiše?

Hvala

bluefish ::

Če imaš res izbran pravilen pogon, potem poskusi še s programom ImgBurn.

GhostMB ::

Če imaš res izbran pravilen pogon, potem poskusi še s programom ImgBurn.


Imam 100% izbran pravilen pogon. In sem poizkusil tudi z ImgBurn. Isto mi speče prazen DVD.

Valvoline ::

Updataj firmware.

GhostMB ::

Updataj firmware.


Sem updajto.

Valvoline ::

Updataj firmware.


Sem updajto.

Če je dvd+r medij nastavi booktype dvd-rom

GhostMB ::

Updataj firmware.


Sem updajto.

Če je dvd+r medij nastavi booktype dvd-rom


verjetno neumno vprašanje ampak kje se to nastavi?

hvala...

borch ::

Vem, da ti ne bom povedal nič izvirnega, toda sam sem popolnoma enak problem rešil z drugim pekačem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406228 (5549) s6c-gEL
»

Več filmov na 1 dvd disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
5821 (722) Spajky
»

Zapis datotek na DVD-R

Oddelek: Pomoč in nasveti
292642 (2309) ThomasSGS
»

kako zapečt DVD 7.4G

Oddelek: Pomoč in nasveti
111680 (1448) multiscan
»

kako zapisati video ts oblike da bo dvd - divx - ali kaj podobnega???

Oddelek: Pomoč in nasveti
66173 (6114) lasse007

Več podobnih tem