» »

gmail spet down

gmail spet down

#000000 ::

Zdej se mi je že drugič zgodilo da nisem mogu do maila in nekaterih podatkov ko sem jih res nucal, a obstaja kak podoben sistem, mislm da ima skor 100% uptime, da si še tam nardim en bacup mail akaunt.

Tr0n ::

Gmail is never down.

AndrejS ::

Ne vem zakaj toliko nekateri zaupate važne podatke gmailu... Še vedno je v beta fazi, če veš kaj to pomeni....

koyotee ::

Hotmail
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

McMallar ::

Gmail ima tudi offline opcijo...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

bluefish ::

kot rečeno, uporabi offline opcijo ali pa uporabi pop3 ali kaj podobnega.

opeter ::

Sam imam Yahoo Mail Plus (plačljivo), ampak mi 100% garantirajo uptime 24/7/365.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ciklamen ::

Meni pa Gmail normalno dela vse :)

Nisem še naletel, ko bi bil Gmail nedosegljiv, tak da se nimam kaj pritoževat :)
- End of the Post ->

Tody ::

Opeter bulshit :) Če nekdo sesuje tujino tvojem ISP-ju boš lepo na suhem tko kot vsi ostali. Če se spravi nekdo na yahoojevo platformo si spet v riti ker ne bodo doesgljivi... A pol jih boš tožil ?

Tilen ::

Opeter bulshit :) Če nekdo sesuje tujino tvojem ISP-ju boš lepo na suhem tko kot vsi ostali. Če se spravi nekdo na yahoojevo platformo si spet v riti ker ne bodo doesgljivi... A pol jih boš tožil ?


Mail ostane v queue. V kolikor pade tujina tvojem ISP imaš v rezervi en .si proxy pri konkurenci.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tody ::

ja in koliko od vas je mel proxy takrat ko sta t-2 in amis padla ? In ja maili so še vedno tam ampak če ti do njega ne moreš pol je isti kurc a je tam al ne

#000000 ::

Zadnjič ko so pretergal kable na dunaju in je bila tujina dol, men ni delu niti en proxy pa tud mal jih poznam oz nobenga :) sem lepo prklopu gsm na usb in šel prek mobitela na internet, je pa mal jeba ko se nujno rabi kak mail al pa file in preko planeta zadeva lavfa tolk počas, da je boljš it na dva pira tacajt bo pa tko verjetno tud google delu, ampak kot pravim zadnje cajte se mi kr dostkrat zgodi da google mail ne dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

AndrejS ::

Če imaš HSPDA niti ne dela tako počasi....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IRC server [irc.arnes.si] NI POVEZAVE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
658030 (3777) D3m
»

Ali lahko ponudnik interneta vidi po katerih straneh srfaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5010094 (9164) poweroff
»

Velik problem: Telemach mi blokira internet account, ker naj bi imel okuženo mašino

Oddelek: Informacijska varnost
143951 (2949) Poldi112
»

GMail gre na 2 GB prostora.

Oddelek: Omrežja in internet
252318 (1425) iration

Več podobnih tem