» »

Odbojka

Odbojka

Tzar ::

Zadnje case sem skoz bl obseden s tem sportom,vendar nisem se zasledil nobenga pametnega spila.
Mogoce kdo ima kaksen špil za ta šport ali pa ve kera igra bi bla dobra.Dej dost nujno bi rabu to zadevo.A mi lahko kdo sporoci kje bi lahko dobu ali pa kaksen naslov ali kaj podobnega
thnx
:D
Življenje je lepo!

PaJo ::

Hehe... kaksenega novejsega spila na to temo nimam, mama pa en full stari spil ki je delal ze na 386-tki je pa odbojka na plazi, kar zako moram rect:D, ce si seveda malo nostalgicen:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tzar ::

Pozabu sem oment da mora bit novejši špil,ne sme bit stzarejši od 5 let :D

K bi rad ful GeFora izkoristu:D
Ma se hecam,sploh ni vazn lahko je tud ene par let star,sam da je odbojka.
A pravs da zadnja leta nic ni blo na to temo.Shame!!!
Življenje je lepo!

Matty ::

Uff... na PCju sem doslej zasledu mogoce 1 spil z odbojko (je kdo najdu kje rokomet????? ... 8-)) .Spomnim pa se enga spila z C64 (mislim da team sports al neki podobnega), kjer se je sicer igralo 3-3 ampak blo je pa igralno... Sam kaj ko sem prodal leta 88 ta racunalnik in spil... Stupid me... za bornih 600 DEM (skupaj z disketnikom):D

andrej ::

pajo: to je tisti beach volleyball, ko si igral na plazi zraven pa so potem stala pomankljivo oblecene dekleta, right?

spila za rokomet pa se res nisem vido... a sploh obstaja kaksen?

Matty ::

andrej... to je tocno tista odbojka... :D
Rokometa pa (se) ni blo sploh, pac, ni komercialen sport...

andrej ::

samo ce pomislis, bi ga tudi blo dokaj glupo igrat - tezko si predstavljam eno dobro implementacijo, ker ni dosti prostora za igrat. Pri nogometu in kosarki gre, ampak pri rokometu...
Samo sem pa enkrat igral en rokomet - samo to je bila tista mala zadeva ko ma samo en spil - uf sem pozabo kak se tej zadevi rece...

Shershen ::

andrej:

ziher sem, da bi se tudi za rokomet kaj iznašlo...bi pač morali malo drugače igralnost poštimat.

kje je volja, tam je tudi pot, rajt ? :))

ampak kaj, ko se nihče ne spravi rokometa skup klamfat ;((

andrej ::

nekaj bi si ze mogli zmislis. kot si reko, kjer je volja... samo rokomet ni tako popular sport kot recimo kosarka ali pa nogomet, ali pa hokej v zda...
btw: zakaj nebi slovenci zaceli?:D

J-A-G ::

odbojka !
cool ej tale stvar pa seka!:))

PaJo ::

Hehe.. ja saj zakaj pa ne.. saj pri ans je rokomet kar dobro razvit, samo vprsanje ce bi se naslo kaj kupcec, se tezje pa progrmarjev ki bi to skup naredili:D

andej:ja odbojka pa je tocno ta kod si rekl.. pa ko si se lahko sel nad sodniaka dret:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

spil je bil zlo cool - fajn bi blo ce bi meli kaj danasnjim casom primernega...

kuntek ::

Jaz tudi že dalj časa iščem kaj novega pa nič. Le tisti stari BeachVolley špil. Si pa tam skakal med oblake........

Dacio ::

Obstaja ena odbojka Hyper V-ball za emulator SNES.
Ta igra je ful dobra, sam je ze mal zastarela.
Sej Tzar ve o cem govorim, kajti sej jo nazigamo 100 na uro.Bi blo pa dobr met nekaj casu primernega.:P
kopica idej ;-) :: http://kopicaidej.underground.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11611006 (4134) Nedasemiveč
»

Odbojka in navijanje

Oddelek: Loža
364319 (2810) Cruz
»

šport (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505208 (3604) hooger
»

Zdravo življenje?

Oddelek: Loža
381750 (1360) Tr0n
»

HOKEJ ali NOGOMET???

Oddelek: Loža
391769 (1543) abcde7

Več podobnih tem