» »

Ignoranca obeh kinooperaterjev v Kranju

Ignoranca obeh kinooperaterjev v Kranju

Runnagain ::

Nad ponudbno filmov v Kranju sem mocno razocaran. Imamo dva ponudnika (kolosej in planet tus), a se oba do gorenjcev obnasata, kot da smo tretjerazredni drzavljani.

Namrec, "razpizdilo" me je to, da filma Star Trek tudi ta teden se ne bo v nobenem kinematografu. Gorencjci smo torej obsojeni na 14 dnevni delay za ogled filmov. Do tu vse lepo in prav, ce bi bile vstopnice cenejse. Vendar ne, v planetu Tuš placujemo najdrazje vstopnice (V MB, CE in NM imajo cenejse), poleg tega, da nam dajejo "stare" filme. Ni kaj dosti drugace ni v koloseju, kjer pa imajo se zanic zvocno sliko.

Upam, da jima bo slo cim slabse, in da bi se pojavil se tretji ponudnik tovrstnih storitev. Sicer je to bolj pobozna zelja, vendar nekaj moram pojamrat!

Lp, Runnagain!!

toxius ::

Nad ponudbno filmov v Kranju sem mocno razocaran. Imamo dva ponudnika (kolosej in planet tus), a se oba do gorenjcev obnasata, kot da smo tretjerazredni drzavljani.

Namrec, "razpizdilo" me je to, da filma Star Trek tudi ta teden se ne bo v nobenem kinematografu. Gorencjci smo torej obsojeni na 14 dnevni delay za ogled filmov. Do tu vse lepo in prav, ce bi bile vstopnice cenejse. Vendar ne, v planetu Tuš placujemo najdrazje vstopnice (V MB, CE in NM imajo cenejse), poleg tega, da nam dajejo "stare" filme. Ni kaj dosti drugace ni v koloseju, kjer pa imajo se zanic zvocno sliko.

Upam, da jima bo slo cim slabse, in da bi se pojavil se tretji ponudnik tovrstnih storitev. Sicer je to bolj pobozna zelja, vendar nekaj moram pojamrat!

Lp, Runnagain!!


ni vedno tako, premiera fast & furious 4 je bila prej pri vas kot pa v LJ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toxius ()

gpanta ::

če smo pa hitri in jezni

BALAST ::

Ne uničuj si živcev, raje pojdi pogledat v Ljubljanske kinomatografe. Promet je proti večeru zelo umirjen odkar je zgrajen predor Šentvid-Koseze.

Sem pri Koloseju BTC v 20minutah iz Cerkelj na gorenjskem.

bluefish ::


Sem pri Koloseju BTC v 20minutah iz Cerkelj na gorenjskem.
Hitreje kot pa jaz iz Bežigrada včasih :) .

jype ::

Kino komuna je prazen, pa kvaliteten program ma.

Opkow ::

A niso Komuno zaprli, in ga odpirajo samo ob 'posebnih' priloznostih?

Highlag ::

Pač plačajo en kolut filma, pa ga ne morejo na dveh koncih vrtet hkrati :P

Je treba šparat...
Never trust a computer you can't throw out a window

jype ::

Killer> A niso Komuno zaprli, in ga odpirajo samo ob 'posebnih' priloznostih?

Možno, že dolgo nisem bil v kinu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maribox

Oddelek: Sedem umetnosti
193088 (2467) Zmajc
»

kolosej

Oddelek: Loža
183125 (1571) Pithlit
»

Kolosej MB

Oddelek: Sedem umetnosti
352816 (2156) CaqKa
»

Matrica Reloaded podira rekorde

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
212726 (2726) Hellios

Več podobnih tem