» »

SMS novice

SMS novice

genni ::

Kdaj bodo začele delovati tiste SMS novice na tisto številko, ki je v profilu ?
genni - gen ni !

Primoz ::

Ko bo kakšen mobitel to pripravljen ponujat za manj kot 5 SIT / poslan SMS (za nas)...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Loki ::

kje boste pa dobili $$$?
kar racunajmo...recimo 5 sms/ dan * kakih 1000 userjev (ki so pustili svojo ts) * 4 sit = 20000 sit/ dan.

glavo grem stavit, da toliko ne zasluzite z bannerji na dan, ce boste pa to ponujali kot placljivo storitev, se bo pa zanjo itak odlocilo < 10% folka. (povejte po resnic: koliko ljudi se je do sedaj odlocilo za tisto ponudbo, da jim odklopite bannerje?)

ste ze poslali kake ponudbe/ prosnje/ whatever tudi na S!mobil in vego?

Ziga Dolhar ::

Hm hm.

Pa ko bo možno pošiljat (oz. prejemat) SMSje, daljše od 160 znakov :] Mormo bit kompatibilni na starejše telefone :]. SMS v več delih mi pa ni kej preveč všeč :G.

||_^_|| ::

a obstaja tut verzija brez bannerjev?

Loki ::

ja, za nekako 2000 - 5000 sit/ leto (posteno, tocno ne vem vec).
kontaktirej primoza prek maila

Primoz ::

Za tista 2K / leto se ni odločil še nihče. Sicer (nas) ima reklame izklopljene približno 10 ljudi ampak to zaradi "posebnih zaslug" >:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tody ::

Mene sploh ne motjo reklame zgoraj ali pa kjer koli na strani dokler ni unih nadležnih pop up oken in wsiljevanja podobni stvari. A se da zvedit kok stane una reklama gor (levo spodaj tud kej računate al je bolj "bratski?")

Sergio ::

SMS novice - gluha ušesa s strani vseh treh operaterjev. Upanje ostaja še za Vego (ker sem poslal mail s ponudbo šele 2 dni nazaj).

Zgornji banner plačaš 0.5 SIT/prikaz.

ta mali bannerji so pa bratski. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

S tem, da se da zgornji oglas tudi kompenzirati... kadar rabimo kakšen nov strežnik :)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

alesrosina ::

hm... ce cisto po pravici povem, se da tudi guljufati pri posiljanju SMSjev .... naredis nek programcic, ki posilja SMSe preko esms.simobil.net in le-ta programcic integriras z phpjem .... in tukaj ni nic nelegalnega.
Samo predlog.
(enkrat je nekdo ze dal na razpolago DLL - sicer ActiveX DLL za ASP - za take dejavnosti, a sedaj ne deluje vec, ker je simobil spremenil naslov za posiljanje smsjev.)

Binji ::

Eh...ustvaris mejl account samo za to, preusmeris sporocila na mobitel in je:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Primoz ::

Tezava je, da bi mi tega poslali OGROMNO... in se zato tega ne moremo it.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Loki ::

aspmaster tisti streznik dovoljuje samo 20 sms/ dan z nekega IP-ja.
binji taki sms-ji bi sicer prisli do cilja, vendar bi zato potrebovali 1-3 DNI! - ce si ti pripravljen cakat tako dolgo na novico, poterm...

Boeing ::

pa pizdarija so tile operaterji debilni... da bi pa kdo kdajkoli karkoli naredil iz dobre volje in pomagal uspelemu projektu, to pa ne...
svet je prasica !
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Binji ::

No ja to je cisto odvisno. Jaz ponavadi dobim takoj, je pa res, da sem nekajkrat cakal tudi nekaj dni
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

alesrosina ::

Loki: ce jst kej prov vem, ni omejen sporcila na IP ampak na cifro, na ktero si poslal - ne smes vec kt 50 SMS na isto cifro v enem dnevu ... sej pravm, ce jst kej prov vem.

Gandalfar ::

Svetujemo vam, da kratka sporočila, ki morajo biti nemudoma dostavljena, raje pošljete s svojega mobilnega terminala ali pa uporabite storitev Mobileležnica, namenjeno našim naročnikom. Za pravočasnost dostave sporočil, ki pridejo preko interneta ali e-pošte, zaradi zunanjih dejavnikov namreč ne moremo jamčiti. Do zamud prihaja predvsem:

kadar je poslanih veliko sporočil in se e-pošta, ki jo uporabniki pošljejo (enako velja za obrazec na spletnih straneh), ustavi na računalnikih, ki bi jo sicer posredovali strežniku linux.mobitel.si. Pogosta nastavitev programov, ki opravljajo prenos e-pošte na internetu, je, da sporočilo avtomatično čaka 4 ure.
ker je strežnik linux.mobitel.si postavljen v okviru Mobitelovega intraneta in je dostop do njega pogojen z delovanjem zakupljenega voda našega ponudnika interneta.
kadar naročnik ni dosegljiv.
Mobitel si pridržuje pravico, da določenih sporočil ne posreduje naslovnikom, predvsem v primerih, ko je:

podvojeno isto sporočilo
ko je poslanih preveč sporočil istemu naslovniku
ko se pojavi sum napačne uporabe strežnika (poslano preveliko število SMS sporočil, lažni naslov pošiljatelja ipd.)

SLOWWWeb.net ::

Kaj pa eMoneta? Sedajle je brezplačen priklop?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa E-klapi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
596682 (5009) CaqKa
»

SMS in PHP

Oddelek: Programiranje
151474 (1233) rokpok
»

SMS posiljanje prek neta

Oddelek: Omrežja in internet
61574 (1398) Tody
»

SMS send na 03(4)1

Oddelek: Omrežja in internet
71112 (897) Elemen_T
»

SMS skripta

Oddelek: Omrežja in internet
171710 (1520) whatson

Več podobnih tem