» »

Ati radeon 8500 in fastwrite

Ati radeon 8500 in fastwrite

rap3r ::

Mam via kt266a čipset ki podpira fastwrite in je tud enablan v biosu zdej s tanovimi driverji pa dobiš še en programček ki ti prečekera agp nastavitve in mam fastwrite na off!!:\ Pa dam na on pa restartam pa je spet na off?!?:\ A radeon 8500 nepodpira fastwrita?Mam tud on vie inštalirane driverje za agp tko da tle nebi smel bit problem!!!Ma kdo kkšno idejo oz kdo z istim sistemom nej pogleda če ma tud na off!;((
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

_Mortal_ ::

Tist program ti pogleda kok ti je AGP slot "stabilen" in če ti izklop ga pol pač pust off al pa dej stare gonilnike nazaj
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Clemento ::

al je tako bols met fw na off! ker dobis vecji 3dmark ker te ocitno bolj to zanima :P
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

rap3r ::

ja ubistvu me zanima a radeon podpira fastwrite in zakaj ga mam pol jz ugasnenga?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

_Mortal_ ::

Ja. Mogoče ti je z tem sistem manj "stabilen" zato ga ta progi izklop
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

para-site ::

radeon ne podpira fastwrites, to je stvar geforcev.

||_^_|| ::

para-site: pa riva TNT2 je tut že to podpirala:)

para-site ::

a že takrat so pr nvidi-ji meli to napredno funkcijo? Škoda, k nč ne pomaga pri performancu kartice, smo nestabilno rata vse skupi. Jst sm presedlal na ATI-ja, ker me za take neuporabne fore boli k...

||_^_|| ::

Jst sm presedlal na ATI ker sm dubu radeona 8,5K pred njegovim časom in extremno pocen.

kaj sploh je tale fastwrite?

para-site ::

jst se v to dosti nism spuščal, kar se spomnem pomeni fastwrites direkten prepis-pretok podatkov iz grafične v sistemski ram, zato naj bi blo hitrejše...

Thanatos ::

to pomeni da CPU direktno GPUju pošilja podatke, tako da podatki ne grejo čez sistemski memory (GTU ima tako razloženo)

_Mortal_ ::

2 totalno različni definiciji
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

para-site ::

ja to bo verjetno to, sm jst vse zamešal

JLP ::

Kva se sploh sekirate za ta fastwrite. Itak se nič ne pozna pa sam nestabiln sistem ponavad rata. Tko da pozabte na to pa uživejte u špilih.
Live long and prosper!

Tr0n ::

Tale fastwrite je zelo nestabilna zadeva. Tace stran :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova 9250 64bit slabša 2D slika kot je bla na gf2 MX

Oddelek: Strojna oprema
141183 (997) Veron
»

Nvidia 6800 navijanje, PCI frekvence, AGP voltaze, fastwrites,....

Oddelek: Navijanje
221521 (1105) OwcA
»

Težave radeona z Viinim chipsetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81952 (1880) TheJack
»

Težave z Abit NF7-S v2.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
361625 (1160) mare87
»

radeon 9000 fastwrite

Oddelek: Pomoč in nasveti
61003 (927) SoulReaver

Več podobnih tem