» »

otok Krk-Šilo

otok Krk-Šilo

TOP ::

Pozdravljeni,odločam se da bi šel letos v Šilo na morje,pa me zenima,če je že kdo bil.Če je tam kakšna plaža primerna za otroke.Ubistvu kake so plaže in kakšen je kej kraj.Bil sem že b Baški pa v Njivicah.Hvala

huelz ::

Baška je na celem Krku edina z ok plažo. Vse ostalo je krep.

TOP ::

Za Baško vem,sam tud v Njivicah je bla ena solidna plaža,zato me zanima Šilo če je morda že kdo bil.

Gladi ::

Sem bil v Šilu, plaža je bolj tako tako( ponekod je betonska, ponekod peskovita) ampak v turistični sezoni je kar problem bit tam, ker je pretirana gužva na plažah.So neki deli obale, kjer je primerno tudi za otroke.

Če bi se vam dalo, se lahko vozite v naselje Soline( je kakih 15 minut z avtom Šila), ampak je izjemno lepa plaža z kar veliko sence, predvsem velik del plaže je pokrit z travo, ob vodi je pa seveda peskovitna plaža.Voda je kar nekaj časa od obale plitva, naprej od naselja je pa tudi neko znano zdravilno blato.

TOP ::

GladiTM ej hvala,kaj maš kakšno sliko o tej plaži kar na ZS.Hvala.Kaj je to plaža primerljiva recimo z Baško.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Gladi ::

Na žalost še nisem bil v Baški, sem bil pa recimo v Punatu, in v primerjavi z tisto plažo je ta zelo mala.Bom probal poiskati slika pa ti pošljem.

Karaya 52 ::

Sem bil v Šilu, nič posebnega. Manjša vas, nabite cene, betonska plaža in gneča. Slab kilometer zračne linije iz centra Šila v smeri 125° glede na sever je kamp, kjer je imo dokaj solidna plaža. Uporabi Google earth. Gre za manjši zaliv, obrnjen proti vzhodu.

TOP ::

Ja to so Soline če se ne motim

Lahk tud priporočate kakšen drug kraj na Krku.V Njivicah in Baški sem bil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Gladi ::

To so Soline
Ampak tukaj ni kempa, se pa malo vidi kakšna je plaža.

Če bi te slučajno zanimalo, lahko po ZS pošljem številko nekega možakarja, ki ima v lasti nekaj apartmajev v Solinah.Res pa da si v solinah stran od možice ljudi, saj zvečer, ko vsi pomrkajo nazaj v svoje mestne apartmaje.Je pa ena mala trgovinca tam, ampak je res bolj trafika kot ttrgovina, imajo pa osnovne stvari, pa še celo sadje.Apartmaji tam so brez klime, maš sat tv, kopalnico, kuhinjo..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gladi ()

Karaya 52 ::

Nisem imel te plaže v mislih.

Tear_DR0P ::

kamp je v uvali Tiha :)
šilo ti bo všeč, če se potapljaš - dno se spušča zelo hitro in pride skoraj do 80m globine - po morju poteka nekaj ladijskih poti, ki jim sledijo zanimivi morski psi. drugače imaš tam kar nekaj potapljaških šol. preko morja na celini je menda crikvenica - 10 minut s taxi boat - sence pa bo bolj malo, kot tudi drugje na krku kjer sem bil
za moje pojme je za otroke najboljša plaža v Baški, samo senco moraš nosit s seboj.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

OK.d ::

lopar na rabu je zakon za majhne otroke
LPOK.d

Nagi Bator ::

Ze zdavnaj sem ugotovil, da najboljsih placov ne smes izdati nikomur. Sploh ne na Jadranu.
Moj predlog. Ti kar ostani na Krku, obrnjen tam gor proti Crikvenici (bos ze razumel).
Vem, da si nekak z mojim odgovorom nisem pridobil novih prijateljev :8)

TOP ::

Ima kdo še kakšen predlog,kam na Krku.Kaj pa Malinska ali pa Punat ,kako je tam,če je že kdo bil.Hvala

Zeberdee ::

Oj. Šilo je kraj na "levem" bregu (gledano s severa) in je prav fletno majhno mestece z fletno obalo, ki tako kot skorajda povsod na tem "bregu" ni neki baš. Majhne otroke bi jaz peljal v Klimno, proti "crikvenici" je tako nizka voda, da za otroka niti ni treba skrbet in se bo utopil le, če se bo res trudil. Baška, ne vem, ni baš nešto. Bolj všeč mi je potem plažica v "malem Dubrovniku" (Še bolj Južno od Šila) Vrbniku.

Je pa res, da je kopanje povsod na Krku bolj kot ne nikakvo. V Malinski je tudi podobna plaža kot v Šilu, toda večja.

ursiiic ::

mene zanima tale taxi boat...nujno bi rabu številko al pa neki. pa zanima me če gdo ve kko bi se lohka tja pršlo razn z autobusom do crikvenice pa s taxiboatom do čižić oz. šila? problem je ker avtobus pride u crikvenico edini ob 23:00:/ prosim če čm prej sporočite

drgeč je pa daleč najlepša in najbolša plaža za otroke v rudinah to je pa še naprej od klimna greste okoli zalive in se peljete kakih 5 kilometrou čimbolj ob obali in greste mimo jame Biserujke tam parkirate in greste peš dol po oski potki. tam je lepa podrtija ene cerkvice in mivka na plaži. je čista voda in še lepo za potapljat tamali so pa tut čis srečni ker imajo mivko na plaži;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ursiiic ()

msjr ::

Linija je Crikvenica - Šilo pokliči:

TIC Crikvenica: Andrea Car
Email: andrea@tzg-crikvenice.hr
Mob: +385 91 241 0514

ursiiic ::

ooo najlepša hvala:)

krucymucy ::

OK.d je izjavil:

lopar na rabu je zakon za majhne otroke

To je tam, kjer 200m od obale še vedno stojiš?

TOP ::

Sem prišel iz Šila in bilo je fenomenalno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110258 (1340) Mato989
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428622 (2253) Pithlit
»

Dopust na hrvaški obali

Oddelek: Loža
318656 (6507) klekej
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957744 (27979) shinko
»

plaže

Oddelek: Loža
285061 (4452) Ziga Dolhar

Več podobnih tem