» »

Program za avtomatsko klikanje bannerjev

Program za avtomatsko klikanje bannerjev

racunalnicar ::

Lep pozdrav.

Izdelal sem nekaj spletnih strani in na njih imam postavljene oglase – bannerje.
Nekateri so prek central improma, drugi pa so od različnih firm.
Rad bi naredil neko skripto ali kaj podobnega, ki bi npr. 10× na dan kliknila na ta oglas avtomatsko. Firme na koncu meseca pregledajo, koliko je bilo obiskov, ki so prišli iz moje strani, zato bi rad naklofal čim več klikov.

Zanima me, če kdo ve, kako bi to naredil.

Že v naprej hvala za pomoč in LP.

Thomas ::

A tkole jih boš okol prinašal? Tak program seveda mamo, samo ga ne dobiš zastonj.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

racunalnicar ::

Če mate, pol pa delte z nami, prosim. :D

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Saj pa je kar enostavno neko .dll skripto spogramirat ali ni?
@ Pusti soncu v srce... @

jype ::

racunalnicar> Firme na koncu meseca pregledajo, koliko je bilo obiskov, ki so prišli iz moje strani, zato bi rad naklofal čim več klikov.

Ampak pregledajo precej več kot zgolj klike, zato bo tak program moral biti precej pameten, hkrati bo pa počel nekaj, kar mu zagotovo prepoveduje pogodba med tabo in ponudnikom oglaševanja.

Odsvetujem - ziher imaš v pogodbi navedene tudi zneske, ki jih boš moral plačati kot kazen zaradi goljufanja.

Furbo ::

Bodo morali kar obiskovalci klikati, če bodo vsi kliki iz tvojega IPja to ne bo v redu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

SmeskoSnezak ::

Kak pa je odgovor na moje vprašanje? Neke se špilam z eno idejo, ki pa nima nič veze z baneri in denarjem :)
@ Pusti soncu v srce... @

racunalnicar ::

Sej gora je, da se mora kar nek IP pokazat, drugače pa itak nimam pogodbe - zmenjeni na roko.

slowie ::

Se pravi da izkoriščaš njihovo zaupanje? Saj ni čudno, da nihče neče več dogovorov "na suho".... ccc...
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

Tody ::

Eh brezveze tako boš dobil največ za kako pivo ali dva. Tako ko ti bo mogu nekdo dat več kot 20 eur bo šel pa delat malce analizo IP in videl da 90% prometa prihaja od tebe.

Drugače maš pa dodatek za Firefox ki to zna delat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

SmeskoSnezak ::

Zdaj, ko ste že obudli temo. A bi lahk spogramiro en dll fajl al kak se sploh temu reče, da bi mi odprl vsak teden ob določenem času IE, odšel na eno spletno stran in kliknil na eno stvar? Zanima me samo, če se da in kaj bi nuco vedet, da to sprogramiram :)
@ Pusti soncu v srce... @


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varnost na spletu

Oddelek: Pomoč in nasveti
51914 (1778) SeMiNeSanja
»

ToboAds (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
12517230 (12188) TuRBo_1
»

Zaslužek spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
472853 (1645) zinko
»

Rad bi izdelal svojo plačljivo pr0n stran

Oddelek: Omrežja in internet
2210099 (9119) BigWhale
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605921 (5921) Sergio

Več podobnih tem