» »

avtoradio?!

avtoradio?!

adsadadad ::

pozdravljeni. Imam namen kupiti nov avtoradio v vrednosti okoli 150 do 200 eurov. Zanimajo me vasa mnenja, predlogi ter izkusnje. Na radijo nimam namena priklopit ojacevalnik in nekih 800W wooferjev pa te fore. Nekaj normalnega pac...sam se gledal radio SONY MEX-BT3700.

KAJ MI PRIPOROCATE?

lep pozdrav.

Good Guy ::

pozdravljeni. Imam namen kupiti nov avtoradio v vrednosti okoli 150 do 200 eurov. Zanimajo me vasa mnenja, predlogi ter izkusnje. Na radijo nimam namena priklopit ojacevalnik in nekih 800W buferjev pa te fore. Nekaj normalnega pac...sam se gledal radio SONY MEX-BT3700.

KAJ MI PRIPOROCATE?

lep pozdrav.


buferjev:D

najbrž si mislu woofer

poglej za alpine, toplo priporočam(glej da ima predizhod, da ne potrebuješ hi-lo adapterja)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

adsadadad ::

aha. bom pogledal. v cem pa je fora tega predizhoda? ce radio tega ne podpira rabim nujno hi-lo adapter al kak to? :)...ce mi bi prosim malo razlozo kak pa kaj gre to ker se ful ne spoznam na radia..only computers zaenkrat :P

Good Guy ::

aha. bom pogledal. v cem pa je fora tega predizhoda? ce radio tega ne podpira rabim nujno hi-lo adapter al kak to? :)...ce mi bi prosim malo razlozo kak pa kaj gre to ker se ful ne spoznam na radia..only computers zaenkrat :P


predizhod na radiu se poveže na ojačevalec(kateri je za woofer obvezen, razn če hočeš sub uničit)

sicer hi-lo pretvornik ni nič druzga koz preizhod(je ena mala škatlica katero vežeš med izhod za zvočnik in ojačevalnik)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

Jaz ti predlagam kakega alpine. Sicer pa imajo že sedaj vsi predizhode tako da ni problemov.

adsadadad ::

aha, najlepsa hvala. aja se nekaj hehe :). kak pa je glede zvocnikov? kaksne mi najbol predlagate? glede na to da ima vecina radiev okoli 4x 50W moci, moram potem gledati zvocneki ki so nekje 50W? ve kdo za kaksne?...

;-) ::

Okoli 25rms moči pride na zvočnik tako da ja. 4ohmske z čimvečjo občutljivostjo

adsadadad ::

aha. torej pri zvocnikih moram gledati da imajo okoli 25W RMS oz. maksimalno izhodno moc 50W?

Good Guy ::

aha, najlepsa hvala. aja se nekaj hehe :). kak pa je glede zvocnikov? kaksne mi najbol predlagate? glede na to da ima vecina radiev okoli 4x 50W moci, moram potem gledati zvocneki ki so nekje 50W? ve kdo za kaksne?...


radio da od sebe 4x 23rms-a to se pravi je samo radio prešvoh ojačevalnik za katerikolu zvočnik(če ga pač hočeš do konca izkoristit)..

veliko bolšji zvok boš dobil če vzameš 2 kanalca še za sprednji sistem..

seveda bo igralo tut če boš direkt na radio priklopu sam bo začelo hreščat ob zvišanju glasnosti..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki za v avto

Oddelek: Zvok in slika
245290 (4571) kumby
»

Priklop radio stolp zvočnikov na avtoradio

Oddelek: Na cesti
214880 (4464) jest10
»

Avto zvok

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121715 (1542) micoboy
»

nakup SONY avtoradia

Oddelek: Kaj kupiti
152721 (2470) wolk111
»

Ojačevalec v avto- potreben dodaten akumulator?

Oddelek: Zvok in slika
113475 (3259) ;-)

Več podobnih tem