» »

branje sms drugi osebi

branje sms drugi osebi

miskamala ::

Živjo!
Lahko da ta tema že obstaja, tako na hitro je nisem našla.
Zanima me kako je možno drugi osebi prebrat sms če vem številko mobitela in pin.
Aparata zaradi razdalje ne morem kar tako vzet. Se gre za res pomebno stvar, ker do resnice ne morem prit.
Resno me zanima. Hvala!

LapD ::

jst tud poznam številko kreditne kartice in pin, pa vseeno ne morem na bankomat brez nje :)
web&motion designer

Good Guy ::

Živjo!
Lahko da ta tema že obstaja, tako na hitro je nisem našla.
Zanima me kako je možno drugi osebi prebrat sms če vem številko mobitela in pin.
Aparata zaradi razdalje ne morem kar tako vzet. Se gre za res pomebno stvar, ker do resnice ne morem prit.
Resno me zanima. Hvala!


dec te vara, ti že kr tkoj povem..;)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

tlozej ::

... Se gre za res pomebno stvar, ker do resnice ne morem prit...


Če je pomembno, lahko verjetno pomaga POLICIJA. Drugače pa mislim da ni nobenega zakonitega načina...

dronyx ::

@miskamala bi se rada malo poigrala?

SMSi se shranjujejo v spomin telefona, tako da brez aparata ne moreš kaj dosti. Če gre za kakšno kaznivo dejanje in obstaja utemeljen sum, sodišče izda nalog policiji, da lahko obišče mobilnega operaterja in tam iz baze prejetih in poslanih SMS-ov dobijo žaljene sporočila posamezne GSM številke.

V primeru, da res samo sumiš moža ali ljubimca, da ima še kakšno, poleg tebe in veš njeno ime (recimo MucaMaca), potem mu lahko iz nekega njemu neznanega GSM aparata pošlješ SMS, kjer mu napišeš, da si Mucamaca, ki si si zaželela njegove bližine in predlagaš, če se sestaneta na kakšnem prikladnem mestu. Potem se tam lepo skriješ za grmovje in opazuješ, če bo prišel. Če pride pomeni, da je vaba prijela in da si išči novega ljubimca.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

shark_nm ::

ahhhh... odprta zveza pa gasa. šopaj popaj

;-) ::

Neki blutetooth haxi se dobijo. mu kao pošlješ nekaj preko bt, pa ko te prejme mu lahko delaš svašta...

brezveze

V-i-p ::

SMSi se shranjujejo v spomin telefona, tako da brez aparata ne moreš kaj dosti. Če gre za kakšno kaznivo dejanje in obstaja utemeljen sum, sodišče izda nalog policiji, da lahko obišče mobilnega operaterja in tam iz baze prejetih in poslanih SMS-ov dobijo žaljene sporočila posamezne GSM številke.


GSM ponudnik ne sme shranjevati vsebine sporočil dlje kot je to potrebno. Torej, samo toliko, da pride do naslovnika potem mora biti izbrisano in ga ni več mogoče prebrati.

Sem pa sam enkrat pomagal prijatelju ujeti ženo ki ga je varala enostavno tako, da mi je za nekaj ur dobil njen telefon in potem je vsako sporočilo, ki ga je dobila ona, dobil še on :).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

;-) ::

vip lahko poveš kaj več o tem

SmeskoSnezak ::

Ne rabi. Preberi si članek na temo Zakonitega nadzora v Sloveniji, ki ima dva dela (to je 2.del). ;)

p.s.:aja, če misliš drugi (spodni) del, pa naj le odgovori :))
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

enxtip ::

Jaz sem že poizkusil to, najlažje je z bluetooth programom, kjer ti žrtev pač sprejme povezavo in lahko nevidno z svojim telefonom brskaš po telefonu (kopiraš imenik, smse, menjuješ zvonjenje, nastaviš budilko,..itd).
Kar je potrebno je to, da poveš pač "žrtvi" naj vklopi modrizob, da ji pošlješ pač nekaj (karkoli si izmisli).
Ta čas pa zaženeš program in jo dodaš med naprave, kjer bo ona odobrila povezavo potem pa 15sek in smsi so kopirani. (odvisno koliko jih ima, zna tudi trajat več)

Za program pa ve dobri stari stric

;-) ::

Dal bom na svoj sekundarni telefon =) tak da kr lahko pove

V-i-p ::

Enostavno, Symbian telefon, naložiš program za startup aplikacij, določiš da ti ob zagonu telefona naloži programčič, ki atomatsko forwardira sporočila na vnaprej določeno številko. Nič se ne vidi, nič se ne sliši :). Se pa marsikaj prebere :P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

jype ::

Jaz bedak sem pa mislil, da dobri odnosi temeljijo na zaupanju.

dronyx ::

GSM ponudnik ne sme shranjevati vsebine sporočil dlje kot je to potrebno. Torej, samo toliko, da pride do naslovnika potem mora biti izbrisano in ga ni več mogoče prebrati.


Če prebereš 104. člen ZEKoma, potem ne bi smeli tudi shranjevati podatkov, katere številke sem klical iz mojega GSM telefona. Ampak zakaj pa se potem policija vsake toliko oglasi pri mobilnih operaterjih in te podatke vendarle očitno dobi? Kdo tu koga nateguje? Jaz osebno sem prepričan, da se shranjujejo nekaj časa tudi vsa SMS sporočila. Morda imamo pa tudi pri nas kakšen tajni Zakon o domovinski varnosti ali kaj podobnega kot v ZDA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Invictus ::

V bistvu je sedaj tako, da mora operater vse podatke o klicih in SMSih, o poslanih emailih in dostopu do interneta hraniti dve leti. To je povezano z EU direktivo o shranjevanju podatkov.

Poudarjam da se tu ne shranjuje vsebina sporočil, ampak samo da je bil klic opravljen, oz. sporočilo poslano.

Seveda so ti podatki dostopni samo na zahtevo sodišča ali policije, oz. če imaš admina med kolegi, mogoče tudi drugače. Samo mislim da si nobeden ne bo upal tega delat, ker se tudi dostopi snemajo.

Vem ker sem delal na teh projektih.

LP I.

jype ::

Invictus> oz. če imaš admina med kolegi, mogoče tudi drugače.

Tako admin kot prejemnik informacij sta v tem primeru kriva kaznivih dejanj, za katera zagrožena kazen ni zgolj denarna, goro denarja pa plača pravna oseba in odgovorna oseba pravne osebe.

Upam, da se s tem ne hecate, že zato ker je milo rečeno podlo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SMS spam?

Oddelek: Loža
365055 (2716) vorantz
»

Komunikacija z računalnikom prek SMS sporočil

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
122484 (2186) mHook
»

Čudno sms vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
143213 (2938) aljazh
»

Čudna številka!!!!

Oddelek: Mobilne tehnologije
203920 (3317) CaqKa

Več podobnih tem