» »

Vprašanje glede članka Slot1 hack

Vprašanje glede članka Slot1 hack

JakobSTR ::

Bi se lotil navijanja, pa ne vem inmena plate. sisoft sandra napiše tole :
Model:
Intel Corporation 82443BX/ZX 440BX/ZX CPU to PCI Bridge (AGP Impelemented)

Hvala že vnaprej za pomoč

celica ::

Ojla ..

440BX ..to je to .. Ti se kar spusti v navijanje.
Jas sem na taksni plati ki je imela samo ta cipset, in nobene druge moznosti za navijanje ;( , spravil celerona 300a (slot1), da je delal na 450MHz brez kaksnega pregrevanja, z originalnim hladilcem. ;)
Sem ga spravil tudi na 500, vendar je tam bil original hladilec ze premalo :D , tako da sem mu dal Gorba gor, tam pa je prav uzival .... :D

Lp.
negre..! gre ..? joj GORI ..!

JakobSTR ::

hvala, bom poskusil. ampak ne vem če bo šlo čez 448 mhz, upam da bo. pa a loh to razveljavm če ne bo delal ?mam P2 400

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JakobSTR ()

the_unborn ::

Verjetno ti bo ratalo, sicer je odvisno od plate, men je laufal na abit be6 (bx440) P2 350 na 466 tko, da bi tudi tebi moral.

EX-B ::

Bo ti delalo, ce pa ne, pa lahko cist na izi nazaj das. Ce se pa se do BIOS-a ne bo zbudil pa enostavno resetiras BIOS z jumperjem in bo spet normalno.

Jest sem na BX6-ki gonil Celerona 300A na 600MHz :D , res pa, da je delal samo pol leta, pol se je pa en dan samo pokadilo :)
Lp. EX-B

webcreator ::

moj celeron 266 je zdele že 2 let konstantno navit na 448. Laufa tko k treba, vse je stabilno in dokaj hladno ... Plata je pa Soyo.
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

JakobSTR ::

a mislte da bi šlo čez 500 ? pa še to, moja plata je tok čudna, procesor je na plato prtrjen z ene strani kt kartica, pa še razmišlam, kako bom ventilator dol vzel, ker je veli k k hudič

the_unborn ::

To, da je procesor na kartici, ki je zataknjena v dolgo crno rezo na plati ni nic cudnega, ker je to pac slot1.
Ce lahko navijas preko biosa bi mogoce se slo, ti kr dvign fsb pa bos vidu ce bo kej.

the_unborn ::

Pa zakaj bi hladilnik dol dajal? Sej lahko das gor se en enak vent 4*4 al 5*5cm in je. Dol se ga pa da cist easy, na zadnji strani so klipsne, ki jih nekam porines in je.

JakobSTR ::

ne morem navijat prek biosa. a lahko brez da bi ventilator snel dol avijam kot pravi članek slot1 hack ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abit že dolgo mrtev, sedaj za njim še spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
6017246 (8092) opeter
»

Abita uradno ni več

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
223965 (2715) Afo
»

Celeron II in napetosti... potrebjem nasvet

Oddelek: Navijanje
111807 (1584) MadMax
»

limanje celerona slot1

Oddelek: Navijanje
71274 (1124) webcreator
»

DA pridemo do konca. kerga orba na c 333?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
232036 (1776) celica

Več podobnih tem