» »

Nov gamer comp - 2400 EUR

Nov gamer comp - 2400 EUR

1
2
»

PLAYBOY666 ::

Pa bo potem nabavil NECa ta tvoj kolega :):)

Sicer je hud monitor, škoda ker ni nič podobnega s 1920x1200...


Dej ne zajebavi, sej ga je pršu iskat.....

bluefish ::

sem pa ravno opazil, da nikjer ni bilo govora o namenu uporabe.

Buggy ::

kaj pa to ..."Nov gamer comp - 2400 EUR"

bluefish ::

ups, napača.
Potem je pa itak brezvezen nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

PLAYBOY666 ::

hehe, uporabljal se bo kod domača mašina + Igre.

Škoda da ne za kaj več, ampak takle mamo.

@Buggy - to je konfiguracija gamer računalnika+monitor za tak denar...

naty01 ::

Stari kak si ti nabral to za 2400e jaz ne vem. Taki comp se dobi ze za okoli 1500 e (upam da sem priblizno zadel).

Evo ti za 2142 €:

ASUS Rampage II Extreme - Intel X58 Chipset

Intel Core i7 940 (2,93Ghz, 8MB) BOX

Corsair Dominator 6144MB 1600Mhz cl8 KIT

SATA II WESTERN DIGITAL 1000GB 32MB - WD1001FALS

SCYTHE MUGEN 2 SCMG-2000

SATA2 LG GH-22NS40

ANTEC Twelve Hundred

Corsair TX 850W

BFG GeForce GTX295 1792MB

Samsung SyncMaster T240 24"

Za moje pojme precej boljsi comp od tistega ki si si ga zamislil.

pa se link: http://www.elektronika.si/

Zheegec ::

Pa še preko 400€ za SSD...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Meizu ::

Nevem no... 400€ za SSD... Ma kaj si nor al kaj... Za 400€ dobiš HD4870X2, in namesto da maš en SSD noter maš lahko v kišti 2x HD4870X2 kar pa je total ownage. Pomojem za navadnega smrtnika... Še Velociraptorja ne rabiš dej. Kot da je kej razlike, če eno datoteko odpre v sekundi, al pa 0.7 sekunde. Jaka muda.

Zheegec ::

Nora razlika v delovanju sistema je. Lahko imaš še toliko GB RAM, pa bo vseeno s SSD sistem dosti bolje deloval. Seveda z dobrim SSD.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Meizu ::

Komp bo potreboval za igre. V igrah odzivnost diska ni niti približno toliko opazna kot bi bila, če bi za tisti denar vtaknil noter še eno HD4870x2. Za navadne smrtnike je pa normalen HD čisto dovolj. Za igre pa sploh. Verjamem da se strinjaš z menoj.

Buggy ::

Maizu se oproscam, vendar bi se po moje dva 640GB diska (novejsa z cim manj platami) v RAID 0 polju dosti bolj poznala pri delovanju sistema kakor tudi pri igrah, kot pa se ena dodatna 4870x2, kjer bo ze ena ob stock I7 920 procu na 2,6Ghz malce podhranjena.
Disk performance je vecinoma se vedno bottleneck v danasnjih racunalnikih...

st0jko ::

Ja... Zaradi hitrega diska bo prej imel več fps-jev, kot z dodatno grafično.


8-O
keks?

Buggy ::

fps-jev ne...bodo pa loading casi hirejsi in med igo ko se nalagajo instance ne bo zatikanj...a ti ni OK? Imam raje to kot pa se eno 4870x2...sicer pa kakor kdo :)

The Player ::

Za moje mnenje je 2500€ preveč za računalnik, če lahko za polovično ceno dobiš dovolj pošteno mašino za igrce.
glede diska obstaja tud WD WD10EADS "Caviar ® Green, ki je mnogo boljši in hitrejši od verzije s črko C, tko, da ni to tok slab disk.
Sledeč monitor je predrag za igrce, ker je bolj primeren za druge stvari, drgač pa za skoraj isto ceno dobiš HP-ja 24 inčev
http://www.mlacom.si/artikel/41582/HP-L...
Jst osebno, če bi mel tok velik denarja bi raje vzel kak quad Q9650 in 4GB 1066 MHZ apogge DDR II ram
Na tom's hardware je tudi članek o tem koliko potrebuje računalnik ram-a oz. da se ne splača imeti več kot 4 GB ram-a
http://www.tomshardware.com/reviews/mem...
Za grafično ne bom pametoval, ker nisem našel nobenih testov v CF kombinaciji, ampak se mi zdi, da se bolj splača vzeti eno geforce 295 GTX, ker je ceneje kot 2x ati 4890 (v AGT-ju), pa še naveza Nvidia-Intel je.
LP

TOP ::

Ja in kakšno prednost ti vidiš v navezi Nvide Intel.Misliš da bolje deluje kot Ati Intel.Isto sranje s tem da pri Atiju več dobiš za določen denar.Ja kar se tiče diskov bi tud jaz mu svetoval 2x640gb pa Raid,tukaj bo ogromno pridobil v sami hitrosti sistema,kot pa z 1TB diskom.Grafo pa vzem 4870x2.

Zheegec ::

Sledeč monitor je predrag za igrce, ker je bolj primeren za druge stvari, drgač pa za skoraj isto ceno dobiš HP-ja 24 inčev

Ta monitor (NEC) ima boljšo sliko, kot večina drugih na trgu. Drugače je mišljen v glavnem za multimedijo...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

__Devil__ ::

dober lcd :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik za 1.100

Oddelek: Kaj kupiti
181448 (1041) krneki0001
»

nov komp - do 850€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
554783 (3621) R O N I N
»

Nov Comp za iGre...

Oddelek: Kaj kupiti
432624 (1817) DaVidQ
»

racunalnik in windows vista home pentium za 1100eur. (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
2139420 (6823) JerryP
»

nov pc do 1500€

Oddelek: Kaj kupiti
291516 (1211) st0jko

Več podobnih tem