» »

HDD bi rad dal v rezo kjer so cdromi

HDD bi rad dal v rezo kjer so cdromi

Ashrack ::

Rabil bi pretvornik iz ~3" na ~5" rezo za hdd.
Kje bi se to kupilo?
....

st0jko ::

keks?

BaRtMaN ::

V 5.25" reže se lahko namesti take mobilne racke pa tudi razne hladilnike ali blažilce vibracij (mnogi izdelki so kombinacija omenjenih funkcij).

Če ne rabiš izvlečnega ohišja, si oglej še rešitvi od Silverstone-a in Scythe-a, na cool-pc.org imaš celo kategorijo podobnih izdelkov.

Ashrack ::

ide
sata

jaz bi rabil samo neke distancnike za male pare da bi ga lahko privijacil na 5"25 rezo in nic kaj takega kot si ti prilimal.
....

Ashrack ::

V 5.25" reže se lahko namesti take mobilne racke pa tudi razne hladilnike ali blažilce vibracij (mnogi izdelki so kombinacija omenjenih funkcij).

Če ne rabiš izvlečnega ohišja, si oglej še rešitvi od Silverstone-a in Scythe-a, na cool-pc.org imaš celo kategorijo podobnih izdelkov.

to je overkill.
....

darkolord ::

suse80 ::

Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Ashrack ::

Klikni me

pa se da pri ENAA osebni prevzem nardit? Ker na unem obrazcu imam na voljo samo paketno dostavo?
....

Ashrack ::

Darkolord
Pri enaa ni osebnega prevzema kar pomeni da bi za artikel v vrednosti 1.5€ moral dati se 3.5€ postnine.
....

perci ::

Kdo ti je reku, da pri enaa ni osebnega prevzema? Ker če je to res, moram jst kar nekaj stvari, ki sem jih prevzel nazaj nest, da mi jih pošljejo po pošti :D.

Ashrack ::

perci
Ker se naročeni izdelek odpremlja iz oddaljenega skladišča osebni prevzem ni moľen. Vaše naročilo smo zato stornirali.

S spoštovanjem

enaA.com ekipa

www.enaa.com - majhen klik za velik prihranek
....

Voyager ::

Vprašaj na techtrade. Jaz sem pred časom to tam kupil. Gotovo pa ena štacuna to ima, mogoče v BTC.

klinker ::

Pa ta dva kosa zeleza si bos ja znal sam nardit ;)
Jst sem v Obiju neke alu I profilcke (cca.15x3mm)kupu...jih lepo zvil na mero in zvrtal luknje za vijake...15min dela vse skupaj ;)

Ashrack ::

klinker
Ali pa grem v trgovino pa kupim za isto ceno ze narejeno stvar.
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

previsoke temperature na IDLE!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
5772 (674) bluefish
»

disk v 5.25

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9854 (761) kixs
»

Kupljeni gadgeti za tišanje diska

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91431 (1126) The B
»

Kateri ventilator ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5908 (860) Dany
»

Pripomočki za stišanje računalnika - kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
61135 (1135) trek@s

Več podobnih tem