» »

Acer aspire se ne prižge

Acer aspire se ne prižge

mikko ::

Pozdravljeni!

Punca ima Acer Aspire, laptop je delal, potem pa je začel zafrkavat sound - no sound output device, nato se ni več hotel odpirati firefox...ok.
Vidim, da nima update-anih winsov, dam da jih update-a...Ni jih hotel update-at do konca in je resetiral laptop, 1x je še prišel do winsow noter, nato se je zopet resetiral...Sedaj ko ga prižgem ga zalaufa za kakšne 2 sekundi nato ugasne in se zopet takoj prižge za 2 sekundi itd... Ali je hardwearska napaka ali je dobila kakšen lep virus, ker ni imela viste na SP1 update-ane ?
Je pa pri puncah težko vedet, kaj se dogaja z računalnikom ;)

RobbyRS ::

Moj je imel podobne simptome. Peljal sem ga na servis (še garancija) kjer so posodobl BIOS. Sedaj dela bp....

mikko ::

Kje pa je servis za Acer, imaš kakšen kontakt ? Morda veš, koliko stane upgrade BIOSa ?

mikko ::

Pa še eno vprašanje...Sem gledal kako bi upgrade-al bios kar sam...Ampak, kako ga naj, če se laptop prižge za 2 sekundi in se že sam takoj ugasne ?

RobbyRS ::

Tud jst nism tok vešč, da bi znal flashat BIOS če se ne prižge. Servis je pa na Leskoškovi. Ne spomnim se imena firme. Jst sm poklicu v BigBanga pa so mi povedal.....

bluefish ::

če se prižge le za nekaj sekund, potem se verjetno dela hot flash. Še najbolje bo, da ga neseš na servis.

mikko ::

Pomoje je matična crklna...je še na srečo v garanciji , smo ugotovili, da je 2 leti in ne 1 leto :)
V torek nesem, tam blizu lexusa pri btc je servis...Poročam po servisu, kaj je bilo, če bo imel še kdo podobne težave...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava CPUja - računalnik se ponovno zaganja

Oddelek: Strojna oprema
7926 (540) FireSnake
»

Težava z matično, CPU, ram?

Oddelek: Strojna oprema
181454 (1373) Zoga
»

Sestavljanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
689417 (7879) Helena123
»

Ugašanje računalnika za cca. 2 sek. po resetu & problem pri high load (3dmark)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141284 (1096) PlayTheGame
»

Compjuter se noce przgat!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7901 (819) PeTe13

Več podobnih tem