» »

kako ugotovit katera zvočna?

kako ugotovit katera zvočna?

samsung113 ::

Torej z katerim programom se da ugotovit katero zvočno ma PC da lahko potem inštaliram driverje?

Rotaidal ::

Ponavadi jih maš na cdju od matične. Drugače pa idi na spletno stran proizvajalca matične plošče. Tam imaš vse potrebne gonilnike gor.

shark_nm ::

Če nimaš pojma, kaj se not nahaja, odpri kišto in poglej. Če je integrirana zvočna, si napiši katero matično ploščo imaš (ponavadi piše na veliko ime čipa), če pa imaš v pci zvočni, pa poglej katera zvočna je... prav tako boš našel ali nalepkico ali pa gravirano načipu... potem pa seveda stric google

lp

samsung113 ::

A ne obstaja program kateri avtomatsko poišče vse te zadeve? CDjev in ostalih zadev že nimam par let.

Rotaidal ::

Neveš katero matično imaš? Potegni si dol Everest program, poglej katero matična je in ime vpiši v www.google.si in dobiš vse potrebno kar ti srce poželi :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

subby ::

everest in podobni programi dostikrat ne vedo povedat imena plate, tako da:
če je zadeva stara že kar nekaj časa, sigurno ni več v garanciji in brez problema lahko snameš stranico
na matični plošči bi moglo pisat, katera firma in model je... in če sklepamo, da je zvočna integrirana, greš potem samo na spletno stran proizvajalca in tam najdeš gonilnike od te plošče

brdi ::

aida32 ali astra32

jishiri ::

hmmm jaz uporabim kar cpu-z za pogedovanje stojne opreme... za 1x mi je se dobro sluzil...

za graficno kartico pa gpu-z...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jishiri ()

urban99 ::

Unknown device identifier me je že parkrat rešil, poskusi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izgubljen original CD od OS. plosce

Oddelek: Pomoč in nasveti
14936 (865) Zheegec
»

Nekaj vprašanj glede driverjov

Oddelek: Operacijski sistemi
101888 (1768) slatka_mala
»

tiskalnik in zvočniki ne delajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
101206 (1093) j3rn3jk
»

Pomoč pri zvočni in čitalcih kartice

Oddelek: Programska oprema
122430 (2334) jan01
»

gonilniki po instalaciji xp sp 2

Oddelek: Pomoč in nasveti
122340 (2146) Jakka

Več podobnih tem