» »

Router s podporo UMTS

Router s podporo UMTS

alesp56 ::

Torej zanima me če kdo uporablja router s podporo umts tehnologiji in katerega. Namreč imam že Globetrotter gt max hsupa kartico in ker mislim menjati prenosnik (takšen ki nima pcmcia) bi moral ali menjati za kakšno usb zadevo (kar mi pa sploh ni v interesu) ali pa nabava kakšnega routerja s podporo umtsu. Zanimiv mi je linksysov router s portom za te kartice ampak nevem kako se zadeva obnese v praksi...
Kaj priporočate? Kaj uporabljate?
in to je to...

jukoz ::

Linksysov se dobro obnese. Ne vem pa kerega maš v mislih. Jst sem samo unga iz Mobitelove akcije uporabljal.
Dela pač kot normalen router, včasih omrežje pade dol pa je treba reconect narest drugače pa nič posebnega.
Aja, edino to nastavi da se ti bo povezoval po potrebi in ne drži stalne povezave če je ne potrebuješ. Ker je Mobitelovo UMTS omrežje kar zabasano... No, vsaj v LJ.

Ajt!

Vanadium ::

imam wrt54g3g deluje b.p. konekcija pa mi nikol ne pade razen, ko je res zanič vreme imam pa naštiman da se sam postavi nazaj oz da probava narest ponovno konekcijo

jan01 ::

alesp56 ::

Verjetno se bom kr za linksysovo rešitev router+kartica skoncentriral. Cena je solidna glede na to da so podobni routerji ostalih firm še dražji... Bomo vidli. Thx
in to je to...

Vanadium ::

Preveri obvezno če je tvoja kartica podprta!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router 3G za Edge signal mobitel

Oddelek: Strojna oprema
244250 (3994) todman74
»

Kateri UMTS HSDPA modem kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
256309 (5194) Ice-Heki
»

instant internet na 2 pc-ja?

Oddelek: Strojna oprema
62025 (1931) krneki007
»

router za adsl + simobil umts

Oddelek: Omrežja in internet
173365 (2781) Vanadium
»

kter Wi-Fi kupt

Oddelek: Kaj kupiti
433495 (2260) trnvpeti

Več podobnih tem