» »

Outlook express in Thunderbird mail backup

Outlook express in Thunderbird mail backup

eales ::

Živjo

Imam en problem. Pred formatom diska, sem hotel arhivirat maile, da bi jih po ponovni namestitvi windowsow xp enostavno obnovil nazaj v odjemalce pošte. Mislil sem, da bo dovolj, da samo skopiram datoteke iz map, kjer se nahajajo maili in jih nato po formatu enostavo zamenjam z novimi. Sedaj vidim, da to ne bo šlo :)

Skopirou sem datoteke, ki so se nahajale na teh dveh lokacijah:

Outlook:
C:\Documents and Settings\TVOJE UPORABNIŠKO IME\Local Settings\Application Data\Identities\{KLJUČ}\Microsoft\Outlook Express

Thunderbird:
C:\Documents and Settings\Moje ime\Application Data\Thunderbird\Profiles\"..."\Mail\

A je mogoče, da sedaj te datoteke še vedno dam v nekakšen arhiv in jih nato nazaj odarhiviram v ta dva odjemalca pošte.

Hvala za odgovor

zee ::

Za Thunderbird: imas samo vsebino mape Mail ali celotno vsebino Thunderbird/Profiles/* ?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

eales ::

Samo vsebino Mail

ST-777 ::

Uporabljam MozBackup in je zelo v redu freeware program.

MozBackup allows you to backup and restore bookmarks, mail, contacts, history, extensions, cache etc. It's an easy way to do Firefox backup, Thunderbird backup ...

zee ::

@eales: mislim, da ni pomoci :(

@ST-577: namesto MozBackup-a lahko Firefox/Thunderbird nastavis tako, da sta profila shranjena na neki znani lokaciji na particiji, ki ni C:\; po formatu pa Firefox/Thunderbird prvic pozenes s stikalom "--ProfileManager'', kjer ustvaris nov profil in za shranjevanje podatkov izberes ustrezno mapo na ne-C:\ disku. Stvar dela ko sus - vec 10+ formatih trdega diska, vecih zamenjanih prenosnikih in stacionaricih lahko to upraviceno trdim. :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail backup, thunderbird, ...

Oddelek: Programska oprema
174961 (1400) markhenry
»

Thunderbird - arhiv, backup?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182150 (1466) gddr85
»

Mozilla Thunderbird

Oddelek: Pomoč in nasveti
152945 (768) Han
»

Izginuli mail v Thunderbirdu

Oddelek: Pomoč in nasveti
9904 (721) ST-777
»

Kako se exporta iz Thunderbird-a maile in kontakte

Oddelek: Programska oprema
61610 (1503) samoj

Več podobnih tem