» »

olje na steni

olje na steni

shinko ::

Ok, Včeraj sem naredil pi*****. Pozabil sem da mi gori izparjevalnik (za dišeča olja) in ko sta voda in olje že skoraj izparela je nekaj počilo. prižgem luč v dnevni in vidim da je špricnilo olje po steni...bad bad. Valda sem takoj vzel mokro cunjo in začel čistit. zdaj problem je da ni šlo skoraj nič dol, ker je to olje. stene so oranžne barve, tako da se zdaj tam vidi malo bol bleda barva ker sem jo malenkost dol zdrgnil. olje pa je še vedno tam. pa ful se vidi pri denvni svetlobi. ma kdo kakšno idejo s čim bi lahko še probal sčistit? kaj pa če bi prepleskal...potem morem celo steno, ne? ali lahko samo na mestu kjer je poškropljeno? nevem kako je s temi odtenki, ker potem se bo verjetno vidlo da ni čisto enka oranžna kot drugod. olje je poškropljeno po površini 1,5m^2 x 1m^2.

prosim za ideje.

jype ::

1.5m^4 ?

Crazy dimensions :)

Po moje najbolje, da celo steno prepleskaš, razen, če je odtenek "industrijski".

Daedalus ::

Prekitaš in prebarvaš.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

shinko ::

ups napaka v merah : 1,5m x 1m sem mislil :)

bluefish ::

kot rečeno, če je barva zmešana strojno, potem s pleskanjem "okuženega" dela ne bo težav. Če pa je bila zmešana ročno doma, potem bo žal potrebno celo steno. Se pa lahko potem spet pojavi neujemanje z ostalimi stenami in je tako najbolje, da uporabiš belo - menda je to sedaj moderno, če je ena stena bela, ostale pa v barvi.

shinko ::

mislim da je barva zmešana strojno, samo vseeno je že kako leto od pleskanja in je malo zbledela, tako da se bo pomoje ful videl drugačen odtenek. kaj pa če bi vzel to oranžno in jo zmešal z malo bele da bi dobil približno tak oddtenek. seveda bom sprobal prej nekej na mestu ki se ne vidi preveč če se barvi ujemata. ker cela stena je kr vlka pa gor mam zmontiranih polno omar in regalov tako da ta opcija me niti malo ne mika.

koyotee ::

Drugič uporabi dišeče palčke;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

shinko ::

to mi je zaj že jasno ja :)

Tody ::

jah pobarvat boš moral drugače pa edino prej dej kak razmaščevalec... da ti ne bo slučajno olje skozi barvo udaril...

opeter ::

Jaz bi potemtakem poškropil cel prostor. Da dobi tak umetniški pridih. Pa ja ne boš zdaj šel vse prebarvat?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

shinko ::

Včeraj je bil pri meni en "umetnik" in sva predebatirala varjante. Zadevo bom rešil tako da bova prebarvala samo del kjer je pošpricano olje in sicer tako, da bova potegnila dve vertiklani črti od stropa do tal z malenkost temnejšim odtenkom oranžne kot jo imam sedaj. prva črta bo malo bol debela cca 50cm (bo prekrila večino olja na steni) zraven nje pa še ena tanjša 10cm (za estetski videz). na debelejšo črto bom tudi obesil tri slike eno pod drugo z okvirjem enakim kot so omare. tako da bo zgledalo še bolše kot je zaj :D

Javim kako bo ko bo opravljeno...

LP

BigWhale ::

Sam pazi, da ne bos koncal tko k Gustav... K bos dost barve ponucal... :P

Okapi ::

Sam pazi, da ne bos koncal tko k Gustav.

To je še v redu, ker če se bo dela lotil kot ona dva češka mojstra, se bo pa končalo tako, da bo imel eno novo okno:-)

O.

BigWhale ::

Tud to je res ja. :))

opeter ::

To je še v redu, ker če se bo dela lotil kot ona dva češka mojstra, se bo pa končalo tako, da bo imel eno novo okno:-)


Bo vsaj več svetlobe v brlogu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pleskanje stene (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5217822 (13188) cheff
»

Kako zaščititi brunarico/lopo

Oddelek: Loža
198950 (8199) gruntfürmich
»

Štemanje kanala za kabel v betonsko steno

Oddelek: Loža
278327 (7056) Arctander
»

Bele stene ter odtisi rok

Oddelek: Loža
183053 (2197) Mesar
»

Barvanje sten

Oddelek: Loža
2610709 (9821) Marvinek

Več podobnih tem