» »

asus wl500w kot FTP strežnik

asus wl500w kot FTP strežnik

brezec ::

Ruter dela, kolikor dela - OK mi dela mrežni tiskalnik in delno mrežni disk, ter wirelles omrežje.

Ne dela mi download master, ker mi javi da USB disk ni FAT32, čeprav je in ne dela mi zaščita do dostopa datotek na mrežnem disku. V nastavitvah imam kreirane uporabnike z gesli in pravice za posamezne mape, ko pa do preko raziskovalca dostopam do teh map ne zahteva gesla.

Potem imam pa še eno najpomembnejše vprašanje. Ali lahko ta ruter uporabljam kot FTP strežnik, oziroma ker sploh ne vem kaj to pomeni, ali lahko do mrežnega diska dostopam tudi z računalnikov ki niso povezani v lokalno omrežje tega ruterja. Torej da bi dostopal do mrežnega diska recimo iz službenega računalnika preko WAN povezave.

Romancek1 ::

Tudi jaz imam ta router in mi dela ok. Problem imam sedaj, ko sem na njega v USB priklopil zunanji disk 200 GB. Disk mi zazna, iz njega lahko kopiram, na njega pa ne morem kopirati nič. Če v drugi USB vtakmen ključek, mi dela vse, read in write brez problema. Ima kdo kako idej, kaj je potrebno narediti, da bi na njega lahko tudi pisal. Datotek ne morem tudi preimenovati, saj mi vedno piše, da lahko iz njega le berem.

jan01 ::

Pa ne da imaš gor še asusov firmware? oleg, dd-wrt, xwrt
-> http://wl500g.info/showthread.php?t=103...

Romancek1 ::

Ja imam, verzijo 2.0.0.6. in dela, le žal, kot sem rekel, na disk ne morem kopirati podatkov na ključek pa lahko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konfiguracija Synology NAS-a

Oddelek: Omrežja in internet
61031 (876) Netrunner
»

samsung galaxy s3 preko routerja do prenosnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
102104 (1867) wini
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821634 (15072) kamuee
»

en disk na dva računalnika

Oddelek: Strojna oprema
82737 (2482) borut_s
»

WD zunanji disk world edition

Oddelek: Strojna oprema
323725 (2629) Rikiboy

Več podobnih tem